Şimdi Ara

Doluya karşı Oto şemsiye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doluya karşı Oto şemsiye!

Ben ilk defa görüyorum.Bence dolu yagacagı zaman araçta hasar gelmemesi adına mantıklı.Siz ne düşünüyorsunuz doluya karşı araçı korur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şifon -- 22 Eylül 2017; 14:38:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• korur tabi neden korumasın, nerede satılıyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

korur tabi neden korumasın, nerede satılıyor bu?

İnternette Gittigidiyor da gördüm hocam.Açıkcası ilk defa oto şemsiyesi diye birşey duyuyorum ama bana çok mantıklı geldi.

• Hemen çalarlar bunu.
  • Fyati 400 -500 TL arası değişiyor firsatcilar fyatii çok yüksek tutmuşlar ...

• bir de önemli olan katlandığında ne kadar yer kapladığı, kurulumunun nasıl olduğu, her dolu uyarısında 3 araba kaplamaktan yoruldum ben, bu tarz birşey çok işimi görür
  • Ruzgar varsa ne olacak. Kapılar haşat. Tek tavanı kaputu koruyacaksa, o zaman ne anlamı kaldı.

• nekadar fırsatçı milletiz şu fiyatlara bak.onuda çalarlar para çöp olur.

• Buna verilen paraya acırım. Belki yarısından bile daha az maliyetle çok daha büyük ve güvenli, sağlam olanı yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik beşli

nekadar fırsatçı milletiz şu fiyatlara bak.onuda çalarlar para çöp olur.

yönetim , bu adam ufuk 30 gün cezası az gelmiş farklı nicklerle buraya geliyo
    ah ufuk sen bu hallere düşecek adammıydın :)
  • saçma sapan işlerle uğraşacağımıza istanbulda kalan son yeşil alanları korumaya bakalım. alacak oksijenimiz kalmadı hala daha rant uğruna ormanları imara açıp açıp çevrenin ...yoruz. dolu şemsiyesi alacağımıza toplu taşıma kullanalım bisiklet kullanalım. yazın ortasında her hafta kafam kadar dolu yağması hiç normal değil.
  • Yagisli havanin ruzgarsiz sakin olma ihtimali dusuk

Ruzgarli bir havadada araca bile zarar verebilir

• https://turkish.alibaba.com/wholesale/Toptan-Sat%C4%B1%C5%9F-otomatik-branda.html

farklı fiyatlarda var. Davarın birisi yanan sigara izmaritini atana kadar iş görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GYKA -- 22 Eylül 2017; 16:18:59 >
  • ici hava baloncuklu laylondan alip arabayi kaplican
  • genelde bu tip konulara mesaj yazmam ama memlekette saf çok, bunu dolu zarar vermesin diye kesin alan çıkar. o yüzden kişisel görüşümü yazayım da içim rahatlasın.
    arkadaşım bu geçici olarak gittiğiniz kamp, piknik vs. tarzı kırsal ve ağaçlık yerlerde güneşten, kuş pisliğinden ve ağaçtan düşmesi muhtemel reçine ve benzeri araca zarar verecek dış etkenlere karşı koruma sağlar. bunun haricinde arabayı park edip eve çıkmadan yerinde yeller eser...
  • Bir işe yaramaz bu. Ya biri çalar yada fırtınada uçar gider.

• 400-500 nedir ya? Doludan korumak istiyorsanız atın bagaja 2 battaniye. Dolu sırasında kaportaya serin, kalan kısımlar için de paspasları kullanın. Günü kurtarırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o dolu öyle yağmur gibi üstten yağmıyor herzaman. temmuzdaki yağan yandan yandan vurdu eziklere göçüklere dikkat edin tavan kaputdada var ama yan kapılarladada var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camı çerçeveyi indirdi yetmedi duvarı deldi, şemsiye mi koruyacak arabayı? Deler geçer affetmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • araçlar birbirinden çok uzak parketmiş, istanbulda milletin şemsiyesi diğerinn aracına temas eder giderken takılır vs. durumları olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.