Şimdi Ara

DOLPHIN ve Wiimote

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bir tane Wiimote motion plus satın alıp Dolphin ile kullanmayı düşünüyorum. Daha önce kullananların deneyimleri nasıl? Sensor bar gerekli mi?
    Not: The Legend of Zelda: Skyward Sword oynamayı planlamaktayım.

• sensör bar ve nunchaku gerekir diye biliyorum
  • Geç bir cevap olacak zelda oyunu için hem motion plus hemde motion sensor gerekir.

Pc'ye bu ikisini tanıtmak ise basit sadece plus tanıtılsa sensor için bir şey yapmaya gerek kalmıyor.

Ben bu ürün ile kablosuz bağlantıyı yapıp oyun zevkimi katladım diyebilirim.
  • Kontrolörleri pc ye bağlayabiliyormusun ki,
  • The Legend of Zelda: Skyward Sword oynayabilmek için Wii Remote Plus, Nunchuk ve Sensör Bar gereklidir. Ayrıca oyunu yüksek FPS'de oynayabilmek için iyi bir sistem ya da iyi bir ayar yapman (çözünürlüğü fazla arttırmaman, anti-aliasing vb. gibi özellikleri kapatman) gerekiyor. Bahsettiğin oyun zaten en fazla 30 FPS'de çalışır, Wii konsolunda da aynı FPS geçerlidir. Kumandanın Motion Plus özelliğinden verim alabilmen için emülatörün Bluetooth Passthrough özelliğini kullanman lazım, bu da uyumlu bir Bluetooth Adaptörü (Dongle) gerektiriyor. Her adaptör bu özellikle uyumlu olmayabiliyor, olsa bile bir süre sonra kumandanın takılması, kumandanın dahili hoparlöründen düzgün ses alınamaması gibi vb. problemler oluşabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.