Şimdi Ara

Dolmuş Şoförünün saygısızlığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam ben de bişey sandım, dolmuşçu standartlarının üstünde bir medeniyet göstermiş sayılır, boşver fazla takma kafaya böyle şeyleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en çok da şu metronun çayırova şifa mahallesine kadar da olsa gelmesini bekliyorum.
    ondan sonra bu gebze-harem hattındaki insan müsveddelerinin halini göreceğim ben.
  • içeridekide insan, günde kaç yüz kişi aynı soruyu soruyor sende haklısın o da haklı. yapamıyorsa başka iş bulsun diyebilirsin varda bulmadığını nereden biliyorsun vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 3 Şubat 2017; 14:16:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "dolmuş şoförünün saygılı davranışı" diye başlık açılsa eminim daha dikkat çekerdi
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    Bu ifade hırsızı haklı çıkaran ifadedir. Tahammül edeceksin, edemiyorsan eğer etmek için eğitim alacaksın.
    İnsanlar ile iç içe olan herkes psikoloji eğitimi almalı ve bu eğitim kendi meslek alanına özel olmalı.
    Bu ülkenin asıl sorunu herkes herkesi sadece sayısal meta olarak görmesinden kaynaklı zaten, keşke herkes insana insan muamelesi yapsa.
  • taksimden bakırköy dolmuşuna bindim. günlerden pazar saat 8 filan. trafik kilit. 40 dakikaya bakırköydeydim. nasıl riskli gittiğini ancak böyle anlatabilirdim. 2 kere ciddi kaza atlattık. alayı böyle istisnası filan varsa da istanbulda yok
  • dolmus kulturu geri kalmisligin gostergesi
    kesinlikle yasaklanmali
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.