Şimdi Ara

Dolmuş Şoförünün saygısızlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta toplu taşıma aracına binmek istedik dolmuşun önde yazan yazıyı görmediğim için durdurdum kapıyı açtı xxx yerden geçer mi ? dememle gaza basması bir oldu. kafamıda içeri uzatmıştım adam cevap verecek diye beklerken gaza basmasıyla kendimi çok kötü hissettim.

Güzelce bir sövdüm ama hırsımı alamadım ne yazık ki, böylelerine yağmurlu havada su yok artık.
    bir dahada dolmuşa binmem.

• biz asıl toplu taşımanın hali yüzünden araba kullanmak zorunda kalıyoruz, Türkiyede toplu taşımayı kullanan, arabası yoksa araba alır.

ben dolmuşçuyla muavinle kavga etmemek için arabamla işe gidip geliyorum
    mecburum başım belaya girecek
  • Mümkün olduğunca iett otobüslerini kullanıyorum. Gerekirse fazladan yürüyorum ama dolmuş kullanmıyorum. Bu kadar ilkel bir toplu ulaşım aracının hala bu ilkellikte devam etmesi yıl 2017 daha ne diyim
  • dolmuş, minibüs ve taksi

istisnalar hariç şoförlerini sınırdışı edeceksin, vereceksin amerikaya sonra trump düşünsün
  • hareket halindeki dolmuşu durdurup adres sorarsan adamın sinirlenmesi normal :)

dolmuş ve taksicilerin eğitim ve kültür seviyelerini de düşünürsen....fazla kafana takma bence
  • saygı beklediğin insanlara bakılırsa, üzüleceksin kardeş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiyede toplu taşıma kalitesiz ve pahalı. kullanmam kullandırtmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu taksici dolmuşcu kamyoncu hepsini allah bildiği gibi yapsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dolmuşçuların alayı aynı.

Beyin yoksunları düzgün hizmet verip müşteri kovalayacağına adam kaçırıyor.

Özellikle sarı dolmuşlar. Lan koysanıza efendi şöförler oraya, doğru düzgün hizmet versenize. İnsanlar mecbur mu sizin aracınıza binmeye? Kendilerini tekel zanediyor beyin müşvetteleri.

Şöyle efendi adamları şöför yapsalar, doğru düzgün kullansalar, içi temiz olsa, milleti sıkıştırmasalar, doğru düzgün emniyet kemerleri olsa vs. her gün bineceğim bununla işime gideceğim. Bunlar da para kazanacak haliyle ama gerizekalılar iş yapmayı bilmiyorlar benim gibi milyon tane müşteri kaybediyorlar.

Metrolar vs yaygınlaşır toplu taşıma çoğalır da bunlar da işlerinden olur inşallah... hakettikleri köy-aşiret hayatına geri dönüp birbirlerini vurmaya devam ederler.
  • Şimdiye kadar iyi niyetli taksici veya dolmuşçu görmedim, maç günleri dışında toplu taşıma kullanmıyorum

• Bu adamları seçseniz böyle denk gelmez hepsi mi aynı olur

• Dolmuşçuların insan olduğundan şüpheliyim, en hızlı sürede hayvanlaştıran meslek bu olsa gerek.
  • Mümkün olduğu kadar minibüs ve dolmuş kullanmaktan kaçınıyorum. Para kazanamasın böyle tipler.

• Herkesin içi şişmiş ya la!?

Ben de sallayayım bir tane:

Yöneticilerimiz medeni bir taşıma sistemi tesis edememiş oldukları için icat olmuş, normalde hiç varolmaması gereken, çarpık kentleşmenin bir ürünüdür. Düzen bozukluğumuzun sembolüdür. Dolayısı ile dolmuşçularımızın, vasıf itibari ile, bu ülkenin katı atığı olması doğaldır.

Al benden de bir tane! Yok mu arttıran?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 2 Şubat 2017; 14:35:33 >
  • Bu konuda ümraniye ve gebze dolmuşlarinin eline kimse su dokemez

• AHL deki Saldırıda, saldırıdan kaçmak için taksi arayan insanlardan kelle başı 100 dolar isteyen taksicileri unutmadık...beter olun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • minibüs şoförü olunca normal geliyor
  • Mecbur kalmadıkça taksi ve minibüs kullanmıyorum. Otobüs şimdilik en iyisi.
  • Minibüse binmeyeli yıllar oldu.

Ancak binmesen bir rahatsızlık veriyorlar.

Hele ki her durumda defalarca kornaya basmaları ayrı bir konu.

Taksi konusunda da uber varken sorun yok.

• Bizim romantikler anca herkesi toplu taşımaya davet ederler gerisi fos. Ya kardeşim otobüsleri falan küçük üretin sadece indi bindi yapacak genişlik olsun kimse ayakta olmasın, herkes rahat indi bindi yapsın, kimse üst üste çıkmasın. Üretin kardeşim çok mu zor koy emniyet kemeri vs. Herkes toplu taşıma kullanır böyle olursa ama şuan bu dandik otobüsler dolmuşlar kullanılmaz. Hele Ankara'daki dolmuşlara bi bakın koltukları öyle sıkıştırıyolar ki araya bi koltuk daha atmak için yarım oturuyorsun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.