Şimdi Ara

Dolmuş parasına Uçak Bileti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
67
Favori
39.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala bilet var. Sunexpress uçuşları için biletleri ayrı ayrı arayın. 1-2 euro biletler hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

tamamen senin beceriksizliğin. ben hala istanbul antalya 1 euro antalya izmir 2 euro fiyatlı biletler görebiliyorum sitede. bence zaten herkes de yapamasın bu tip şeyleri, biraz kafası çalışan adamların farkı ortaya çıksın bu sayede.
    Bi anlat bakam kardeşim nasıl olacak nereden hangi siteden nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sproob kullanıcısına yanıt
    Telefonda görüşmemde biletin bulunmadığını söylediler online chat ile görüştüğümde rezervasyon numarası verdi bilette sıkıntı olmadığını söyledi hangisi doğru bilemedim siteden de bilgileri giriyorum hata veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

tamamen senin beceriksizliğin. ben hala istanbul antalya 1 euro antalya izmir 2 euro fiyatlı biletler görebiliyorum sitede. bence zaten herkes de yapamasın bu tip şeyleri, biraz kafası çalışan adamların farkı ortaya çıksın bu sayede.
    nereden nasıl yapılıyor anlatırsan bizde öğreniriz. bizim için faydalı olur arkadaşım
  • büyükşehirlere ucuz fakat oturduğum şehirde çok pahalı maalesef. en ucuz 1200 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bayanlar biletler sizin olsun sormak istedigim bir soru var; bu biletler nasil bu kadar ucuz olabiliyor? Aciklayabilecek var mi, cok merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumix

nereden nasıl yapılıyor anlatırsan bizde öğreniriz. bizim için faydalı olur arkadaşım

Alıntıları Göster
    Yardimci olabilecek var mi bizler de faydalanalim
    Tesekkurler simdiden

• İnstagram sayfasında arkadaş hala ucuz günler olduğunu fotoğraflarla ispatlıyor. Ucuz bilet bulamayanlar , sorun sizlerde. İstediğini gün bilet yoksa başka güne bakmalısınız.
  • ucuz bilet bulana benden 20 lira çalışır :)

ucuz dediğim kişi başı 5-6 euroyu geçmesin .

erzurum-izmir gidiş dönüş

kurban bayramından sonra 22 ağustos ve öncesi olacak şekilde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 15 Şubat 2019; 12:1:56 >
  • Ucuz bilet yok site yalan

• Üç Kağıtçı Mesut kullanıcısına yanıt
    ucuz bilet var alan bir suru insan da var.Senin baktigin tarihlerde ve hatlarda bilet yoksa site yalan diyemezsin.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    dun buldum izmir gaziantep 6 euroydu

• popeyex kullanıcısına yanıt
    edreams/opodo/jetcost vb siteler visa/mastercad/amex/diners club gibi odeme yontemleriyle ortak kampanya duzenliyor.Su anki kampanyada odeme yontemi sadece visa debit.Eger mastercard kredi kartiyla almak istersen 2 euroluk bilet 25 euro civarina firlar

• cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    antep çok uzak maalsef hocam

• cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    Aynen bende 172727 tane bilet buldum bulamayan bir yere gitmesin zaten. Benim suan imkanim yok gidemiyorum stajim basladi. Bilet bulmak cok kolay.

• Sproob kullanıcısına yanıt
    İstanbul Antalya için 1 bilet aldım 1.98 € dan. 2 tane mail geldi. 2. Sinde J ile başlayan referans numarası var. Şimdi teyidi bu numara ile mi yapıyorum? Birde bileti e-bilet göndercez demişler onu yazdırmak lazım uçuş günü mü geliyor acaba?
    Birden fazla bilet alınıyor mu aynı kartla denediniz mi?

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Aynı kartla bilet alabilenler var. Alamayanlar da var

• Arkadaşlar bende servis ücreti kişi başı 5.42 euro çıkıyor, bunun sebebi ne ola ki?

Dolmuş parasına Uçak Bileti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyrek -- 15 Şubat 2019; 12:50:39 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.