Şimdi Ara

Dolce Vita Baymak 12000 BTU klima 3.490 TL , Vakıfbank worldcard ile 220 TL ye kadar puan kazanma il (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
7.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakifbank Worldcardu olanlar 150+40+30 puan kazanabiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stok bitti tam da sepette, bir an sepette yoktu şimdi oldu bende sipariş geçtim bir adet paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meandroslu -- 28 Haziran 2021; 14:16:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meandroslu

stok bitti tam da sepette, bir an sepette yoktu şimdi oldu bende sipariş geçtim bir adet paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum.

Şu an stokta var gözüküyor. Ara ara kontrol edildiğinde stok açıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sincax

Şu an stokta var gözüküyor. Ara ara kontrol edildiğinde stok açıyorlar.

Alıntıları Göster
    evet geldi sonradan çok sağolun hocam.

• 3000 üzerine 150

1500 üzerine 40

30 TL hangi kampanya?

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

3000 üzerine 150

1500 üzerine 40

30 TL hangi kampanya?

Vakifbank worldcard i olanlar mobilden kampanyaları görebiliyor

• Ben az önce aldım Bayrampaşa bauhaus dan, ilgili arkadaş gayet iyi bir klima olduğunu belirtti baymaktan hiç bir farkı olmadığını söyledi.

Deneyip göreceğiz..

• sincax S kullanıcısına yanıt

benim var da 30 olanı göremedim  

• 3900 civarina lg 12 lik dusurulebiliyor hepsiburada da. İmkan varsa sanki onu almak daha mantikli. Baymak genel olarak onerilmiyor. Daha yeni aldigimdan ve okudugumdan bu konulari, fikirlerimi paylasmak istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/regal-rgl-12000-a-inverter-klima-p-HBV00000V0H74?magaza=Sendekald%c4%b1

Sepette 100 tl indirimle 3666tl, bilgili arkadaşlar ne tavsiye eder acaba, regal mi yoksa konudaki baymak dolce vita mı kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

https://www.hepsiburada.com/regal-rgl-12000-a-inverter-klima-p-HBV00000V0H74?magaza=Sendekald%c4%b1

Sepette 100 tl indirimle 3666tl, bilgili arkadaşlar ne tavsiye eder acaba, regal mi yoksa konudaki baymak dolce vita mı kararsız kaldım

Vestel ve Vestel ürünleri maalesef üzüyor

• Teşekkürler yararlandık  

• bu ürünün birde elegant modeli var 4299 tl ye onunla arasında filtre vs farklarına değer mi

• ksk_mehmet K kullanıcısına yanıt
    Nasıl 3900 geliyor bilgi verirmisiniz.

• Teşekkürler paylaşım için. Az önce ben de Bauhaus Antalya'dan sipariş verdim. Cuma günü montaja gelecekler. Yorumu yazarım

• Dolce vita baymak ın alt markası olduğundan garanti sonrası bakım ve parça olarak fiyatta üzer diye bilgi aldım doğru olduğunu düşünerek yerli markalara yönelmiş durumdayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: juniperi

Nasıl 3900 geliyor bilgi verirmisiniz.

4 gün falan oluyor, klima 4090tl idi, hepsiburada 150/1500 beyaz eşya indirim vardı satış kısmında veya en olmadı çoğu kişinin hesabına 100/2000 tanımlanmıştı. bana 3940tl ye gelmişti. ama şu an durum nedir fiyat konusunda bilmiyorum. hatta garip bir şekilde 12 lik 9 luktan daha ucuzdu o sırada.

düzenleme: şu an klima 4200 küsür olmuş malesef. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_mehmet -- 29 Haziran 2021; 17:18:30 >
  • Arkadaşlar ben de üründen aldım ancak ürünümü kargo eve gelir gelmez geri göndereceğim çünkü bugün servisle görüşmem de odanın metre karesini eğer klimayı kurtarmıyorsa şartlı kurulum diye bir kurulum varmış garantisiz olarak kuruyorlarmış hatta mümkünse kurmak istemiyorlarmış bu bilgiyi bilerek yarın servisinizden bunun detayını konuşun eğer uymuyorsa sizde kapıdan ürünü gönderin sebep ise bu ürünler Invertör olduğu için kompresör sürekli bu odayı soğutmak için çalışacağından dolayı ürün Soğutmama yahutta bozulma gibi problemler olduğu için daha önce mahkemelik olduğu için firma otomatikmen mümkünse kurmayın kuruyorsanız da garantisiz kurun gibi bir sebep sunuyorlar diğer markaları bilmiyorum ancak ben ürünümü göndereceğim diğer markalarla görüştükten sonra diğer markalara bakacağım gider samsung alırım mesela, hayır kapı pencere açar yine o aleti yorarım deyince bilirkişi oda m2 sine bakar sorun olursa diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: crashris

Arkadaşlar ben de üründen aldım ancak ürünümü kargo eve gelir gelmez geri göndereceğim çünkü bugün servisle görüşmem de odanın metre karesini eğer klimayı kurtarmıyorsa şartlı kurulum diye bir kurulum varmış garantisiz olarak kuruyorlarmış hatta mümkünse kurmak istemiyorlarmış bu bilgiyi bilerek yarın servisinizden bunun detayını konuşun eğer uymuyorsa sizde kapıdan ürünü gönderin sebep ise bu ürünler Invertör olduğu için kompresör sürekli bu odayı soğutmak için çalışacağından dolayı ürün Soğutmama yahutta bozulma gibi problemler olduğu için daha önce mahkemelik olduğu için firma otomatikmen mümkünse kurmayın kuruyorsanız da garantisiz kurun gibi bir sebep sunuyorlar diğer markaları bilmiyorum ancak ben ürünümü göndereceğim diğer markalarla görüştükten sonra diğer markalara bakacağım gider samsung alırım mesela, hayır kapı pencere açar yine o aleti yorarım deyince bilirkişi oda m2 sine bakar sorun olursa diyor
    Doğrudur ama çok saçma bir nedenmiş ne yani o zaman 6 kg çamaşır makinesine 6,5 veya 7 kg çamaşır koyunca garanti dışı mı oluyor. Servis saçmalamış hocam. Başka servislerle görüşün bir tane mi baymak servisi var ? bulunduğunuz yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meandroslu -- 29 Haziran 2021; 19:50:11 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.