Şimdi Ara

Dolce Vita Baymak 12000 BTU klima 3.490 TL , Vakıfbank worldcard ile 220 TL ye kadar puan kazanma il

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
7.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincax -- 28 Haziran 2021; 14:2:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi yakalamışsın , ihtiyacı olan değerlendirsin

• Evet bilenler yardımcı olursa al derse alalım ne dersiniz sayın bilirkişiler baymakın 12binliği ile aynı gibi kasa ve marka farkı var gibi duruyor bu inverter mıdır .,

• Değerlendirdim, tam da ihtiyacım vardı. Ürünle ilgili herhangi bir yorum, inceleme bulamadım ama risk aldım. Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tam alacaktım bitmiş malesef ihtiyacımız vardı klimaya

• Ürün hala mevcut. Sepete ekleniyor, ben kararsız kaldım bana daha çok 18 binlik lazım

• Baymak bayiisi ile görüştüğümde bunu önermişti, diğerinden 500 lira daha ucuzdu. Bayii fiyat olarak 4000 vermişti, fena fiyat değil. Ürün aynı kalitede diyorlar ama mutlaka fark vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: mose17

Ürün hala mevcut. Sepete ekleniyor, ben kararsız kaldım bana daha çok 18 binlik lazım

Valla bizim oda 45m2 18lik lazım varsın 15 dk bekletsin soğıtırken para cepte kalsın zaten sene de 1 ay çalışacak,samsung 18lik 5500çok pahalı geldi maksat klima olsun arkasımda baymak var diye aldık hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crashris -- 26 Haziran 2021; 22:0:54 >
  • mose17 kullanıcısına yanıt
    Bu 25 metrekareye yeterli gelirmi bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: armonya

Bu 25 metrekareye yeterli gelirmi bilginiz var mı?

Btu hesaplama siteleri var hocam benim oda 35m2 ve 18000btu ideal diyor. Dairenin cephesi ve kat sayısı da önemli tabi.

25m2 Marmara bölgesi ve 2 kişilik bir odaya 10825btu yeterli diyor mesela. Yani size 12000lik ideal  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mose17 -- 26 Haziran 2021; 22:12:19 >
  • Bauhaus'ta herhangi bir indirim kodu veya ilk üyeliğe indirim gibi şeyler var mı?

• bu ürünün birde elegant modeli var 4299 tl ye onunla arasında filtre vs farklarına değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 29 Haziran 2021; 11:51:13 >
  • BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Bu 9000 lik.

• Guzel fiyatmis Paylaşım için teşekkürler. Geçen yıl 2500 lira civarına 12.000 btu klima alınıyordu. Hala o fiyatlara aklım gitmiş. Bir kaç siteye baktım fiyatlar en az 4000 liradan başlıyor.  

• Tekrar stoğa girmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincax -- 27 Haziran 2021; 8:16:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıamonlyhuman

Guzel fiyatmis Paylaşım için teşekkürler. Geçen yıl 2500 lira civarına 12.000 btu klima alınıyordu. Hala o fiyatlara aklım gitmiş. Bir kaç siteye baktım fiyatlar en az 4000 liradan başlıyor.  

Aynen öyle fiyatlar gidiyor. servis ağı nedeniyle ortalama üstü markalarda 12.000 btu klima 4000 i geçti. Büyükşehirde ve serviste sıkıntı yoksa çok iyi fiyat kaçmaz.

• Antalyadayım, bakalım nasıl performans verecek.

• Fiyat gayet iyi değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crashris kullanıcısına yanıt
    Masallah hocam. İstanbulda neti 45m2 olan daireler var..

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Hatta ağzı düz 40m2 diyelim, aile evi eski evler böyle, yeni evler o kadar M2 ancak var mesela ben nasıl eve alacam düşünüyorum m2lere bakamıyorum artık,70m2 kenar semt denen yerde 2+1 250bin olmuş :S

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.