Şimdi Ara

Dolby Atmos %25 İndirimde 31,87 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
3.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geleneksel dolby indirim konusunu tekrar ben açayım nedir bu diyenler için kaliteli ekolayzer programı tek seferlik ödeme yapıyorsunuz ömür boyu sizin oluyor

satın almak isteyenler ses ayarlarına sağ tıklayıp oradan dolby seçin ardından mağaza üzerinden alabilir ya da deneyebilirsiniz

önceki indirim konuları

https://forum.donanimhaber.com/dolby-atmos-30-indirimde-29-75-tl-bitti--146551391

https://forum.donanimhaber.com/dolby-atmos-for-headphones-25-indirimle-31-87--141397887

https://forum.donanimhaber.com/dolby-atmos-20-indirimle--145160886

• Varmı kullanan ? Fark yaratıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu özellik için bilgisayarınızın desteklemesi yada desteklyen hopörler ve kulaklığın takılı olması gerekiyor. Ayrıca dinlediğiniz müzik, film ve oyunun desteklemesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluecns

Bu özellik için bilgisayarınızın desteklemesi yada desteklyen hopörler ve kulaklığın takılı olması gerekiyor. Ayrıca dinlediğiniz müzik, film ve oyunun desteklemesi gerekiyor.

Hocam kulağımda Tinnitus yani kulak uğultusu rahatsızlığı var. Kulağımın da desteklemesi gerekiyor mu?

• qontak0 Q kullanıcısına yanıt

7 günlük deneme hakkı var deneyin hocam

• ben zamanında 7 günlük denemeyi kullandım çok fark olmamıştı açıkçası üstelik dolby atmos destekli bir kulaklıktı şuan ise dtx kullanıyorum , ona da para falan vermedim destekleyen cihaz varsa para istemiyor dolby biraz aç gözlü bu konuda

• Bu ekolayzer'ı tavsiye ederim. Özellikle ses yükseltmesi çok iyi. Dolby'yi denemedim.

FxSound Pro İndir - Full v1.1.9.0| Oneİndir.com - Full Program İndir - Full Oyun İndir Film (oneindir.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyovsdinie -- 27 Ağustos 2021; 15:27:0 >
  • Ben Battlefield'da gamepower medusa gibi çin malı bir kulaklıkla kullanıyorum. Gerçekten çok fark ediyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben sennheiser gsp 300 ile bir fark görmedim deneme sürümü ile kullandığımda. Anakart asrock a320m itx.

• dolby atmos ciddi derecede fark ettiriyor. Müzik kalitesinide ciddi oranda arttırıyor.

Kaliteli bir stereo kulaklığınız varsa tavsiye ederim.

• Ben de satın aldım . Amazon prime video da denedim filmlerde çok fark etti. Oyunlarda daha denemedim.

• dtx kullanıyorum derken?

• Bluetooth cihazlarda da çalışıyor mu?

• Tosla ile ödenirse, Microsoft Store kampanyasından %25 iade alınır.

• Film modu, müzik modu, oyun modu hepsi fark ediyor. 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum, deneyip kararınızı verin.

• Ne zaman indirime girer tekrar?

• Şu anda %30 indirimde. 29,75 TL

• Bu arada DTS de 56,25tl den 28,12tl ye inmiş. Satın almadan önce isteyen karşılaştırıp alir.ikisininde ucrersiz denemesi mevcut

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.