Şimdi Ara

DOLARLA MI MAAŞ ALIYORSUNUZ? CEVABINIZ HAYIR İSE İADE'YE GELİN, ERTESİ GÜN PARA İADESİ ALIN! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
35
Favori
56.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Firma yetkilisi arkadaş mesajımı silmiş. Tekrar silersen farklı bir konu açacağım ve ekşide de yazacağım onu da söyleyim.

Konuda belirtildiği gibi ertesi gün iade falan söz konusu değil 3 hafta önce yaptığım alışverişin ödemesi yapılmadı. Web sitelerinde ödeme tarihi Haziran 20 gösteriyor. Ayrıca %3.5'luk geri ödeme oranını ben alışveriş yapınca düşürdüler.

• S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, her markada ertesi gün iade yok maalesef. Bu ana sayfamızda belirtilmekte. Ayrıca iade alacağınız tarih de üye panelinizde belirtilmekte.
    Şu anda en hızlı sürelerde iade yapan firma iade.com.
    Hangi mağazadan alışveriş yaptığınızı PM'den yazarsanız oranı gözden geçirelim. Şu anda bir çok markada en yüksek iade oranını vermekteyiz.
    İlginize teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iade.com İ kullanıcısına yanıt

Merhaba gittigidiyor iadeleri ne zaman yatacak acaba tam tarih belli mi ? Para iadesi tarihi: 10-15 Mayis 2021 böyle yazıyor ama henüz iade olmadı gecikme olur mu acaba ?

• kubi5897 K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, evet bayram tatili nedeni ile önümüzdeki hafta pazartesi ve salı günleri tamamlanır.
    Teşekkürler, iyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iade.com -- 13 Mayıs 2021; 2:0:10 >

Ödemem halen yapılmadı. Whatsapp üzerinden üye doğrulaması yapmadığıma dair mesaj attınız iki defa doğrulama yaptım fakat ödememi alamıyorum.

• kubi5897 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gün içinde kontrol edeceğiz. Teşekkürler.

• ilk sayfada alışverişlere ertesi gün iade var deniliyor, bu olay neymiş diye bakınca son mesajda da her markada ertesi gün iade yok diye yetkili mesajı var :)

• İlk başta iyiydi iadeler geliyordu sonradan iadeler gelmemeye başladı artık kullanmıyorum, artıway’de böyle oldu onda da artık sisteme düşmüyor yaptığım alışverişler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iadeler yapılıyor elbette ancak ertesi gün iadeden çoğu markada vazgeçmek zorunda kaldık. İade süreleri de alışverişin ardından panelde belirtiliyor. Genelde bir sonraki ay pas geçilip, ardından gelen ayda ödemeler yapılmakta.
    Teşekkürler.

• bu sistemi çözemedim ben. nasıl olur?

• Aylar önce yaptığım harcama bile beklemede görünüyor. Ertesi gün falan hikaye.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fikir güzel ama yorumlardaki gibi ertesi gün olayı yoksa sitenizden silin bence bu ibareyi

Bir de limit var mı merak ettim mesela %2 indirim var 2000 lük de olsa 20 binlik de olsa iade %2 mi .. yoksa atıyorum 20 bin tl den sonra ayrı bir durum mu oluyor merak ettim

• 26 Mayıs'ta iade.com aracılığıyla alışveriş yaptım. Sistemde para iadesi tarihi 12-20 Temmuz görünüyordu. Fakat bugüne kadar bir iade olmadı. Sistemde iade hâlâ "Beklemede" görünüyor. Whatsapp numaranıza da bir hafta önce mesaj atmıştım. Dönüş olmadı.@iade.com

• merhaba50 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, pazartesi DH kullanıcı adınızı belirterek yazarsanız kontrol edip iadenizi tamamlayalım.
    Uzun bayram tatili nedeni ile aksamalar oldu. Teşekkürler.

Ödeme yapıldı. Teşekkür ederim.

• Daha önce yapılmayan iadelerim için forum üzerinden yazınca konu sahibi ilgilenip whatsApp dan iletişime geçmemi isteyip oradan iletişim kurunca iadelerimi yapmıştı.

O günden sonra hiç bir ödeme alamadım, 5. aydan sonra ki işlemlerimin hiç biri ödenmedi. WhatsApp dan yazdım, geri dönüş yok.

• dangeraus D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yarın ilgileneceğiz, PM den kullanıcı adınızı yazar mısınız, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.