Şimdi Ara

DOLARLA MI MAAŞ ALIYORSUNUZ? CEVABINIZ HAYIR İSE İADE'YE GELİN, ERTESİ GÜN PARA İADESİ ALIN! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
35
Favori
56.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk başlarda kullanıyordum sisteminizi oranlardan öte ertesi gün iadenin yatması beni cezbediyordu, tekrar dönüp düşünmemek için. Ancak şimdi kargo teslimi sonrası iade yapılacak demişsiniz bu beni soğuttu. Ayrıca takip sisteminiz yeterince stabil değil.
    Bu kargo tesliminden sonra iade olayını belli bir limit üzerine yapmanız daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.
    İyi çalışmalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSo-9001

İlk başlarda kullanıyordum sisteminizi oranlardan öte ertesi gün iadenin yatması beni cezbediyordu, tekrar dönüp düşünmemek için. Ancak şimdi kargo teslimi sonrası iade yapılacak demişsiniz bu beni soğuttu. Ayrıca takip sisteminiz yeterince stabil değil.
    Bu kargo tesliminden sonra iade olayını belli bir limit üzerine yapmanız daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.
    İyi çalışmalar..
    Merhaba, yorumunuz için teşekkürler.
    Sadece Trendyol için ertesi gün iadeyi esnettik şimdilik. Bazı alımlara komisyon vermeyeceğimizi belirtmemize rağmen ısrarla alım yapan kişiler sebebi ile bu kararı aldık.

iade.com halâ Trendyol elektronik ürünleri için en çok ve en hızlı para iadesi yapan firmadır. 2 ay sonra iade yapan alternatiflerimizi seçmekte herkes özgürdür, saygıyla karşılarız.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iade.com -- 2 Aralık 2020; 16:31:23 >

• Sayın üyelerimizin dikkatine,

Artık panelinizde görünmeyen eksik siparişlerinizi kendiniz ekleyebilmektesiniz. Doldurduğunuz bilgilerle siparişiniz panelinize eklenir ve ödemeniz beklemede gözükür.

Şu formu doldurmanız yeterli:https://iade.com/eksiksiparisformu.php

Teşekkürler.
  • Ödemenin gelmediği olmadı bugüne kadar. Problem yaşadığınızda da WhatsApp üzerinden hızlıca iletişim kuruyorlar. Her ne kadar alışverişlerimin büyük bölümünde kullanmayı unutsam da memnunum gayet.

1500 TL mevzusunun da esnetilmesi doğru olmuş. Bir sipariş veriyoruz 2 haftada kargoya verildiği oluyor. O siparişin kargo tarafından elimize ulaştırılmadığı ve tazmin sürecine girilen durumlar oluyor. Bu durumlarda bunu sitenizden iptal etmek aklımıza gelmeyebilir. Bu şekilde bir uygulama daha doğru olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Ödemenin gelmediği olmadı bugüne kadar. Problem yaşadığınızda da WhatsApp üzerinden hızlıca iletişim kuruyorlar. Her ne kadar alışverişlerimin büyük bölümünde kullanmayı unutsam da memnunum gayet.

1500 TL mevzusunun da esnetilmesi doğru olmuş. Bir sipariş veriyoruz 2 haftada kargoya verildiği oluyor. O siparişin kargo tarafından elimize ulaştırılmadığı ve tazmin sürecine girilen durumlar oluyor. Bu durumlarda bunu sitenizden iptal etmek aklımıza gelmeyebilir. Bu şekilde bir uygulama daha doğru olmuş.

Yorumunuz için teşekkürler.

Bize whatsappdan daima ulaşabilirsiniz: 0506 100 1090

Sağlıklı günler.
  • Merhaba,

Siteniz üzerinden beko.com.tr ye bağlanıp 10.000₺ ye yakın alışveriş yaptım ,gelen giden yok ,daha sonra mail atıp form doldurdum ,ona da gelen giden yok :) avantajix ve hopi kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım daha önce ..

• quote:

Orijinalden alıntı: gprdon

Merhaba,

Siteniz üzerinden beko.com.tr ye bağlanıp 10.000₺ ye yakın alışveriş yaptım ,gelen giden yok ,daha sonra mail atıp form doldurdum ,ona da gelen giden yok :) avantajix ve hopi kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım daha önce ..

Merhaba, bu genel bir problem. Avantajixde de artiwayde de otomatik yansimama durumu mevcuttur. 1 hafta içerisinde incelenip hesabiniza eklenecektir.

Teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım teşekkürler , diğer siteler için biliyorum da siz ertesi gün diye belirtince öyle düşündüm yanlış anlamış olabilirim, o zaman geldiğinde buradan da bilgi verecegim
  • 25 kasımda alısveris yaptım yansımadı kargo teslim aldım forum doldurdum hala dönüş olmadı

• Ertesi gün para iadesi diyor ama günlerce bekleyen iadelerimiz var, whatsapptan yazıyoruz ona da cevap vermiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProfessionalDoctor

Ertesi gün para iadesi diyor ama günlerce bekleyen iadelerimiz var, whatsapptan yazıyoruz ona da cevap vermiyorlar
    Merhaba, usulsüz ve kötü niyetli kullanımlar nedeni ile gecikmeler olmakta. 17:15 de banka hesabınızı tekrar kontrol edin lütfen. henüz mesaimiz bitmedi. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade.com

Merhaba, usulsüz ve kötü niyetli kullanımlar nedeni ile gecikmeler olmakta. 17:15 de banka hesabınızı tekrar kontrol edin lütfen. henüz mesaimiz bitmedi. teşekkürler.

Alıntıları Göster

whatspptan yazdım cevap gelmedi burdanda yazdımdı size

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

whatspptan yazdım cevap gelmedi burdanda yazdımdı size

Alıntıları Göster
    şu an tüm mesajlara cevap verildi, teşekkürler.
  • Bekodan yaptığım 9900 tl lik alışveriş için "0" ,yazıyla sıfır tl ödeme yapılmış , neden böyle bir sorun yaşıyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gprdon

Bekodan yaptığım 9900 tl lik alışveriş için "0" ,yazıyla sıfır tl ödeme yapılmış , neden böyle bir sorun yaşıyorum ?

merhaba, eksik sipariş onaylanana kadar 0 olarak gözükür kazancınız.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.