Şimdi Ara

'Doları olan yaya kalır!' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
11.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Miras bekleyen vasıfsız torun misali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha düne kadar şama giriyorlardı. şimdi akdenizi fethediyorlar.

andersenden masallar.

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Doğma büyüme Rize
    Aslen Erzurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_i_z_e_l_i_5_3

Şuan Türkiye'nin kurtuluşu Akdeniz'de
    Bekleyip göreceğiz

Bekleyip göreceğiz mi ? Beklenecek süre mi kalmış. 1 hafta önceki kur ne şimdi ne ? Farkında mısınız bilmiyorum ama sanki merkez bankası etkisini eskisi gibi göstermiyor.

Hala çözümün sanayi ve ekonomik kalkınmada , bağımsız yargıyı dış piyasaya yansıtmada , eğitimi güçlendirmede göremiyoruz.

Türkiye'de ben hep şunu gördüm insanında. Herkes "-cak, -cek , -ceğiz - cağız " kelimelerini çok kullanıyor. Ama bunun net tarihini de kimse vermez. Bu laflarla yürümüyor gemi.

17 yıldır eğitimde birşey yapılmadı. Liselerin hali belli. Üniversitelerde kötü.

Suriyeliler ve göçmenler meselesi var daha...

• Her gün sabah yeni rekorlarla uyanıyoruz ne güzel uçuyoruzz dolar 7.1 euro 8.4 bu ne güzel başkanlık sistemidir..bu sistemin bi üst versyonu nasıl olur acaba

• quote:

Şuan Türkiye'nin kurtuluşu Akdeniz'de
    Bekleyip göreceğiz

daha önce de şu olunca olacak bu olunca olacak dendi hiç biri olmadı. akdenizden sonra ne olur sizce, bu sefer de karadenizi mi feth ederiz, o da olmazsa pasifiği fethedelim "Doları olan yaya kalır!" "Doları olan yaya kalır!" 

• 7.2 'ye doğru gidiyor emin misiniz ?

• Bütün dünya bize dusmanken şu durumda üretim zayıf, dışardan döviz gelmiyor, aklına daha iyi bir fikir geliyormu. ABD ve Avrupa gibi sömürge ülkesi değiliz.

• Doları olan Motorize olur

• nk061 kullanıcısına yanıt
    kandırıldık diyorlar ama ?

Olayı başka yere çekmeyin.Kimse zaten direk olarak çıkıp yapamadık demesini beklemiyor.Biliyoruz herhalde burası Türkiye.Ama biraz düzelsinler işin farkına varsınlar.Halka yönelik hamleler yapsınlar.Ama yıllardır halen yok şu yok bu hep sorun başka yerlerde anlayışı ile yönetiyorlar.Bilmiyorlar diyoruz ama muhtemelen farkındalar elbet ama yapmıyorlar.Düzeltmek gibi amaçları yok.Bu kötü.Ama eğer gerçekten farkında değillerse bilmiyorlar ise daha da kötü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 6 Ağustos 2020; 11:40:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Dedim ya ABD çökmeden Avrupa dağılmadan bize huzur yok bu coğrafyada

• 7.16 oldu

2018 Rahip krizi dolar seviyesi egale edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Ağustos 2020; 11:56:3 >
  • quote:

Bence bu kafanız eğitilmeli, tek düşmanımız bu düşünce yapısı. Artık tek haneli iqlu troller hariç kimse bu dış güç lafını yemiyor.

Papua Yeni Gine de mi saldırıyor bize?

"Doları olan yaya kalır!"
  • r_i_z_e_l_i_5_3 kullanıcısına yanıt
    Tabi..

• quote:

Ülke parası tüm dünyaya göre değer kaybediyor ne doları ne eurosu? Dolar euro artmıyor, hatta dolar aksine bu yıl yerlerde sürünüyor. Kafanız güzelmiş ama ne içerek bu kafaya ulaşıyorsunuz? "Doları olan yaya kalır!" 

• quote:

Bütün dünya bize dusmanken şu durumda üretim zayıf, dışardan döviz gelmiyor, aklına daha iyi bir fikir geliyormu. ABD ve Avrupa gibi sömürge ülkesi değiliz.

Geliyor:

-Üretime öncelik ver. Yerli girişimcinin önünü aç, bürokrasiyle tıkama. Bak İHA'ları damat yapınca bürokrasi ortadan kalktı, nasıl takır takır üretime geçildi. Demek ki bunu her sektörde, her alanda yapabiliriz.

-Liyakate öncelik ver.

-Yandaşa değil hak edene ihale ver. Her şeyi sırf seninle aynı siyasi görüşe sahip diye birilerine peşkeş çekme.

-Demokrasi ve adaleti yeniden rayına oturt.

-Devletin her kademesinde israfı önle.

Bak o döviz nasıl tekrar memlekete girmeye başlıyor.

• Haklılar yavv.

Euro ve altın daha iyi prim yaptı. Adamlar ipucu vermiş meğer.

• quote:

Doğma büyüme Rize
    Aslen Erzurum

Tamam

• quote:

Bütün dünya bize dusmanken şu durumda üretim zayıf, dışardan döviz gelmiyor, aklına daha iyi bir fikir geliyormu. ABD ve Avrupa gibi sömürge ülkesi değiliz.

alAmanya da kıskanıyor mu

"Doları olan yaya kalır!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 6 Ağustos 2020; 12:6:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Ülke parası tüm dünyaya göre değer kaybediyor ne doları ne eurosu? Dolar euro artmıyor, hatta dolar aksine bu yıl yerlerde sürünüyor. Kafanız güzelmiş ama ne içerek bu kafaya ulaşıyorsunuz?  

Alıntıları Göster

Tabiki baştan çıkarıcı zımoti taneleri eşliğinde hazırlanmış yöresel Ejderya suyu ile

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.