Şimdi Ara

DOLAR UÇTU GİTTİ... BARTU SORAL VERYANSIN'DA AÇIKLADI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kurulduğu günden beri birçok değerli konuğa ev sahipliği yapan Veryansın'ın son konuğu olan Bartu Soral, ekonominin gidişatı ve doların önlenemez yükselişi ile ilgili birçok değerlendirmede bulundu. Yalnızca ülke ve dünya gündemine merakı olan arkadaşların değil bilinçli Türk vatandaşlarının tümünün izlemesi ve üzerine düşünmesi gereken bir program.
    https://www.youtube.com/watch?v=qmoVLkpPxFk&t=1s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentcolak -- 30 Nisan 2019; 22:27:45 >

• Youtube olmasa gercekten ne yapardik bilmiyorum. En az 10 senedir TV izlemiyorum. Bu kanali ilk defa gordum. Genelde Atilla Yesilada, Memduh Bayraktaroglu, Selcuk Gecer, Murat Muratoglu, Tunc Satiroglu'nun kanallarini ve Emin Capa ile Erol Mutercimler'in programlarini takip ediyorum. Bunu da ekleyeyim aralarina iyiyse diger roportajlari da.
  • Yalnis soylemis. 2002 de dis borc 80 milyar idi ic borcla toplamda 110 milyar dolar idi.

Bugun dis borc 450 milyar dolar ama! 2006 20013 arasi ozellestirmelerden bu ulkenin kasasina 70 milyar dolar girdi... Yani ako doneminde ic edilen bir 520 milyar dolar var. Nereye gitti bu para?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.