Şimdi Ara

Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!!

akape dönemi dolar grafiği:

Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!!

bir yetki verseniz neler olacak da yetki vermiyorsunuz ki Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!! Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!! 

• Şaaaaaaaaaak bi 10 milyar dolar daha çil yavrusu gibi dağılırlar

(Dağılmadılar)
  • Reyiz 8.88 de TL'den 8 atar kurtar durumu. Rahatta kalinDolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!! 

• Şaaaaaaaaaak bi 10 milyar dolar daha çil yavrusu gibi dağılırlar

(Dağılmadılar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 24 Eylül 2021; 14:3:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Reyiz 8.88 de TL'den 8 atar kurtar durumu. Rahatta kalin 

Bütün 8leri atar mı sence? Bedava yaşarız!

• Elhamdülillah bugünlerimize. En kötü günümüz böyle olsun. İmamoğlu ne düşünüyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldr1907 -- 24 Eylül 2021; 14:5:54 >
  • Yakışır bize, iki sene sonra kuru ekmeğe talim oluruz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet aylar sonra geri döndüm yine sinir stres sahibi oldum 😤😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dolar 7 lira 8 lira 10 lira olacak diye hayaller kuranlar neredesiniz, çıkın ortaya Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!! 

Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!!Zihniyet Meselesiyoutube
    Berat Albayrak dolar 7, 8, 9 lira olacak demişlerdi yumruğu indirdik
    https://www.youtube.com/watch?v=FxUu_cklzoc
  • lazer__ kullanıcısına yanıt

Şu "Bi 10 milyar Dolar daha bozarız" diyen şaban acaba şu kurları görünce utanıyor mudur? Ben ne saçmaladım, hay dilimi eşek arısı soksaydı da konuşmasaydım diyor mudur? Cahillik var zaten de utanma arlanma var mı esas o önemli.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Bunca yıldır bi tane utanan göremedim Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 24 Eylül 2021; 21:19:17 >
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt

Forumda bi tane fanatik vardı 3 lira olmazsa nüfustan siliyordu kaydı... Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!! hayaller rüyalar sanrılar falan Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!! 

• dolar borcunuz mu var? maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz? cevabınız hayır ise birer keyif çayı içebilirsiniz.

dua ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Forumda bi tane fanatik vardı 3 lira olmazsa nüfustan siliyordu kaydı...  hayaller rüyalar sanrılar falan  

o keşke komple kendini silse Dolar/TL Tüm Zamanların Rekorunu Kırarak 8.86' yı Gördü!!!!!! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 25 Eylül 2021; 0:21:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.