Şimdi Ara

DOLAR MAĞDURLARI | 18 AYDIR ÇEKİLEN ÇİLE (ANA KONUSU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
11
Favori
54.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Swap piyasasında hayatları boyunca unutamayacağı bir tokat yedikleri için, doğrusu gangbang tecavüze uğradıkları için bir daha dövize buluşacaklarını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlara bak ya ülke batsın ama ben zengin olayım derdindeler. Utanmadan başlık açmış burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

benim o tarz bir mesaj yazdığımı gördün mü veya o civarlardan dolar aldığımı belirttiği mi? forumda herhangi bir işlemimi yazmıyorum, sadece senin gibi çakma ekonomist geçinenleri ifşa etmek hoşuma gidiyor. dediğim gibi burada kimse tanımadığı için ihtiyacın olan ilgiyi alabilirsin. insanlara hayali olarak yaptığın işlemleri anlatıp özgüven pompalayabilirsin burada. zaten tüm amacın o, başka mesajına cevap vermeyeceğim sen bu mesajı 5-10 kere alıntılayıp kendince cevaplar verirsin nasılsa.
    Senin her hangi bir işlemin ve bilgin yok ki yazasın. İşin gücün troll arkadaşlarınla ortamda aklınca laf sokup ortalığı karıştırmak.

Ayrıca Konu Dışı en çok okunan yer olduğu için burda herkes kimin ne olduğunu çok daha net görür öyle değil mi?

Beni forumda herkes yıllardır tanıyor ve emin ol adminlerde seni tanıyor

Ya ben sende engelli değilmiydim ya nasıl mesajlarımı görüyorsun?

Neyse marketten kendine bir bonibon alıp bol bol ye. Ama dikkat et dişlerin çürümesin çünkü yavaş yavaş yaklaşıyor yaklaşmakta olan

• Mağduriyet nerede anlamadım. Dolar yükselseydi eğer biz zekiyiz, kafa bizde, nasılda kazandık diyecektiniz.

• 5.91 den 100 bin aldım şimdi girdi bana giren.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AD1C0BD9B

5.91 den 100 bin aldım şimdi girdi bana giren.
    Ne zaman aldınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Swap piyasasında hayatları boyunca unutamayacağı bir tokat yedikleri için, doğrusu gangbang tecavüze uğradıkları için bir daha dövize buluşacaklarını sanmıyorum.
    Aaa forumda mantıklı yorum yapan adamlarda varmış, teşekkürler

Ama artık para kazanmak için kur riski almıyorlar daha dünyada negatif faiz varken bizde %6-7 yüksek eurobond faizine geliyorlar, haliyle kur riski almamış oluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equris -- 19 Ocak 2020; 21:4:49 >
  • Bize ne... Aldığın riskin farkında olmadan yatırımınızı patlaşmışsınız. Risk aldığında inersin de çıkarsın da. İnince bebeler gibi ağlamak kusura bakmayın ama bana komik geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 19 Ocak 2020; 21:7:42 >
  • Equris kullanıcısına yanıt
    Herhalde 1 aya yaklaştı aldıktan sonra da 6 TL ye yaklaştı. Daha önceden 2-3 sene önce aldığım euro daha duruyor hocam ya.

• Hocam dolar ana konusunu takip ediyormuydunuz gerçi artık takip edecek bişey kalmadı konuyu troller ele geçirdide neyse..
  • Equris kullanıcısına yanıt
    Benim kendi bilgi kaynaklarım var . İlk gün 5.85 den aldım 2. Gün 5.91 banka tüm paramı vermediği için ilk gün hepsini alamadım . Hoş ABD İran olayına kadar herşey beklediğim gibi gitti. ABD bir uçak kaldırıp püh deseydi dolar 6.5 du ama trump terse yatırdı. Beklentime göre yine 6.36. Bandını göreceğiz 1-2 ay içinde

• Dolar 9 Euro 10 olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Niye sadece "dolar" olarak bakıyorsunz ?

TL çöktü.Dolayısı ile diğer değerler yükseldi ? Sadece dolar arttı diye bir şey yok.Ayrıca insanlar döviz şu saatten sonra ancak para korumak için yeterli olur.Keza bir bakıma altın yine böyle .Şu anda gram altın 290 lira.2015 yılında 80-90 liraydı ,o zaman 1000 gram alan birisi şu anda pek kazanmış olmuyor.Ama parasını korumuş oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

dolar konusundaki herkes senin nasıl biri olduğunu anladığı için yazamıyorsun tabi. ülke ve dünya gündemi yerine buraya açtığına göre oradakiler de az çok seni tanımış. neyse ihtiyacın olan ilgiyi bir süre konu dışında alırsın artık. ilk 2 mesajda da kraldan çok kralcı geçinen şahıs var, şaşırtmadı tabi.
    Forum koselerinde 50 TL lik çek satmaya çalışan da gelmiş gene.

Eyyyy
    Adminler. Gerçekten bu adamı görmüyorsunuz?
    bu adam dolar forumunu da çöp yapti. Şimdi buraya da gelmiş. Lütfen artık gerekeni yapin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Senin her hangi bir işlemin ve bilgin yok ki yazasın. İşin gücün troll arkadaşlarınla ortamda aklınca laf sokup ortalığı karıştırmak.

Ayrıca Konu Dışı en çok okunan yer olduğu için burda herkes kimin ne olduğunu çok daha net görür öyle değil mi?

Beni forumda herkes yıllardır tanıyor ve emin ol adminlerde seni tanıyor

Ya ben sende engelli değilmiydim ya nasıl mesajlarımı görüyorsun?

Neyse marketten kendine bir bonibon alıp bol bol ye. Ama dikkat et dişlerin çürümesin çünkü yavaş yavaş yaklaşıyor yaklaşmakta olan

Alıntıları Göster
    Şikayet edelim.
    Banlanmasi lazım bunların.

• Avrupaya baskı yapalım da dolar yükselsin sonra dolar yükselince elimizdeki maaşla sabah akşam simit çay tüketelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 19 Ocak 2020; 21:56:19 >
  • muhsinmuttaki M kullanıcısına yanıt
    o konuda son 3 ayda 4-5 mesajım var, o da yancılarını ifşa etmek içindi. senin gibi yediğini içtiğini yazanlar çöp yapmıştır, ben değil. banlanması gerekenler banlanıyor merak etme, gerçek hesabın 1 haftadır banlı mesela. önüne gelene hakaret ettiğiniz sürece banlanmaya devam edeceksiniz.

foruma ihtiyacımız yok yazmışsın diğer konuya ama yazmadan duramıyorsun, neyse yarın bu da banlanır yeni hesap ile gelirsin artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Ocak 2020; 22:3:3 >
  • Bu tipler kuyruk acısından Türkiye batsın bitsin dolar 10 lira olsun havasındalar. İstedikleri olsa dolar 10 lira olsa cebinde ki para değerlenecek ama yiyecek ekmek bulamayacak haberi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

İşte ben de yıllardır bunu anlatamadım buradakilere. Doların geleceğini her zaman biz belirledik biz belirleyeceğiz. Bazen yükseltir ihracatçımızı zengin eder duasını alırız. Bazen de çakılmasını sağlayıp ithalatçımıza yardımcı oluruz. Her zaman bir denge ve kurallar içinde yönetiriz. Ama bunu bilmeyen cahiller, yok ABD ambargo uyguladı, yok rahip yüzünden anamızı ağlattılar ondan böyle zanneder. Yahu ABD daha kendi ekonomisini düzeltemedi. Korkudan İran'a bir cacık yapamıyor, bizim kaya gibi sağlam ekonomimizi mi batıracak? Buna kargalar bile güler. Öyle olsaydı şimdi niye bir cacık yapamıyorlar? S400'leri aldık mı aldık. Trump'a adam ol çektik mi çektik. Faizleri yerin dibine soktuk mu soktuk. MB başkanını görevden aldık mı aldık. Ekrem'in seçimini iptal ettik mi ettik. Peki geçen sene osurukla artan dolar şimdi s*çmakla bile niye artmıyor? Neden anlıyor musunuz? Anlayamazsınız, çünkü vatan hainisiniz. Bizim kudretimizin ulaştığı yerlere, onların hayalleri bile ulaşamaz.
    çok sayıda yanlış bilgi var. ikisini düzelteyim.

1-abd ekonomosi hala daha çok iyi durumda. büyüme rakamları öngörülenin üzerinde, paraları hala dünyadaki tüm para akışının %65'ini oluşturmakta. ticaret savaşları istedikleri şekilde sonuçlar veriyor. teknoloji ve bilimdeki üstünlüklerini alt edebilen, onu bırak yaklaşabilen tek bir ülke yok. şirketleri hala tüm dünyanın lokomotifi. uzay programlarında birbiri ardına yeni gelişmeler yaşanıyor. askeri teknolojiler konusunda çağın gereklerine uygun şekilde ve büyük bir hızla modernize olmaktalar. kısacası abd'de ekonomi iyi.

2-abd son suikast ile irana'a aslında çok büyük bir zarar verdi. ortadoğu'daki şii ekseninin milis güçlerinin örgütleyicisi olan kişiyi nokta atışıyla yok ettiler ve doğal olarak iran'ın bu yöndeki operasyonlarına da ayar çekilmiş oldu. ve buna doğru düzgün karşılık bile gelmedi, üstüne sivil bir uçağı düşürerek dünyaya rezil oldular. az buçuk itibarları kaldıysa da o da tuzla buz oldu. "herşeyleri yalan dolan" imajı daha da keskinleşti

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.