Şimdi Ara

DOLAR is 16...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nasıl eğleniyor muyuz halaycı malatyalı kardeşlerim? haydi bakalım şimdi kur korumalıda zengini koruma sırası bizde. DOLAR is 16... duble qazıkkkkkkkkkkkkkkk

• her şeyin bir bedeli vardır. böyle hoşgörülü İslam zihniyetine sahip bir ülkede yaşıyorsan ekonomide kötü olur aç da kalırsın. Allah'a şükür edeceksin. bu günler geçici. benim canım geçen meyve suyu istedi ama alamadım,olsun. sayın CB baskanim sağlık problemleri olan bir adam iyi beslenmesi şart. ben kendi boğazımdan kısarım gerekirse. Allah onu basssimizdan eksik etmesin. nasıl rest çekti ama Finlandiya İsveçe. ben olsan o ülkeler Müslüman olmadan natoya almam.
  • her şeyin bir bedeli vardır. böyle hoşgörülü İslam zihniyetine sahip bir ülkede yaşıyorsan ekonomide kötü olur aç da kalırsın. Allah'a şükür edeceksin. bu günler geçici. benim canım geçen meyve suyu istedi ama alamadım,olsun. sayın CB baskanim sağlık problemleri olan bir adam iyi beslenmesi şart. ben kendi boğazımdan kısarım gerekirse. Allah onu basssimizdan eksik etmesin. nasıl rest çekti ama Finlandiya İsveçe. ben olsan o ülkeler Müslüman olmadan natoya almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kur uçuyor enflasyon uçuyor cari açık büyüyor süper yönetiliyoruz nebati beyin dediği gibi dünyaya örnek olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İroni yaptığınızı varsayarak hatta umarak güldüm.

• DOLAR is 16...sivas halayiyoutube
    AboutMe: About.me/SivasHalayi Twitter: twitter.com/SivasHalayi İnstagram : instagram.com/SivasHalayi Sivas Hafik Ağırlaması - Sivas Hafik Değirmenseki Ömer KAYA ve Ekibi Beyaz Show'da Düğün Dernek Film Ekibiyle birlikte halay çekiyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=cfhugwybX_E&ab_channel=sivashalayi
  • Demekki Rusya'ya yapilan yaptirimlar Turkiye'ye yapilsa memleketin anasi aglar

Dolar 16 lira olmus ve daha da yukselecek gibi bu ne ya

• Kredi kartini odeyecegim, 16'yi gecmesini bekliyorum. Orada mudahale gelirDOLAR is 16... 

• nereden nereye...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insallah 30 olur müstahak

• 15.97 nere 16 DOLAR is 16... 

• 15.96 lutfen bu oyuna gelmeyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 16 hem psikolojik hem de trend direnci ama geçmiş döneme baktığımızda direnç olarak pek çalışmamış

• napervasız kullanıcısına yanıt
    DOLAR is 16...

, değil mi?

• Egonomi cok iyi şahlanıyoruz hüloğğğğğğ

• Bu daha başlangıç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.