Şimdi Ara

Dolar Fırlayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABD’nin vizeleri kaldırmasından sonra dolar fırlayacaktır.

Adamlar resmen ülkesine türk almıyor.

Yakın iphoneleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her olaydan sonra doları uçuranlar var ama pek bir şey olduğu yok. Ekonomi işi karışık öyle pek yükseleceğini zannetmiyorum.
  • O kadar fırlamaz. Amerika ticaret durduğunda olur. Vize ile dolar alakasız sadece 61 su an tepki olur 66 filan olur

• amerika'ın artık bölgedeki yeni müttefik'i küsdistan olucak, türkiye ile işi bitti neredeyse.

vize alamayan ülkeler benim bildiğim surye ırak iran libya ve artık türkiye.. gerçeten utanç verici bir durum teşekkürler akp..

dolar uçar borsadan biraz anlayan birisi olarak söylüyorum..
  • isterse 15 tl olsun bizi asla girdiğimiz bu yoldan geri döndüremeyecekler dizlerimizin üstüne kapanmayacağız Allah'ın izniyle
  • 3.72 falan olur mb müdahalesi gelir.
  • AKonyalı42 kullanıcısına yanıt
    Hangi yolmuş o ülkenin içine s.çma yolumu?

• para kalmadı ki nasıl müdahele etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Müsadenizle blokluyorum. Sübhanallah Elhamdülillah. Süphaneke dinimize amin. El Fatiha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 3.70 3.80'e kadar yolu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKonyalı42

isterse 15 tl olsun bizi asla girdiğimiz bu yoldan geri döndüremeyecekler dizlerimizin üstüne kapanmayacağız Allah'ın izniyle

Konya

Sen amerika neresi bilmiyosun bile

• quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

isterse 15 tl olsun bizi asla girdiğimiz bu yoldan geri döndüremeyecekler dizlerimizin üstüne kapanmayacağız Allah'ın izniyle

Konya

Sen amerika neresi bilmiyosun bile

Aynının bir de trabzon versiyonu var forumda.

• Yarın öğleden sonra netleşir durum.Şu andaki ivmeyle artmaya devam etmez umarım.İlla bir müdahale gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAY

Yarın öğleden sonra netleşir durum.Şu andaki ivmeyle artmaya devam etmez umarım.İlla bir müdahale gelecektir.

müdahale bir şey ifade etmiyor paran yok gücün yok dışa borcun 650 milyar dolar var mb müdahalesinden bahsediyorsun sen iyimisin?
  • quote:

Yarın öğleden sonra netleşir durum.Şu andaki ivmeyle artmaya devam etmez umarım.İlla bir müdahale gelecektir.

Hangi araçlarla bu fırlamayı durduracaklar örnek verebilir misiniz ?
  • Piyasalar açıldı 3 dakikada 3.6565 oldu.

• quote:

Vayyyy Konyalı Ak Yobaz da burdaymış...Hemen Blok haşırtttt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

müdahale bir şey ifade etmiyor paran yok gücün yok dışa borcun 650 milyar dolar var mb müdahalesinden bahsediyorsun sen iyimisin?

Müdahale derken,ben merkezden bahsetmemiştim pek.Ama bu gidişle bir faiz arttırımı yolda görünüyor,siyasetçi amcalar,amerikaya vize uygulama kararı vermeselerdi,bir dalgalanmayla işlerin biraz yukarılarda da olsa,bir yerlerde duracağını düşünüyordum ama,bu saatten sonrası hakkında,yorumum geçerliliğini kaybetmişte olabilir gerçekten:)

• Ben hep 20 tl lik dolar aldığım için beni etkilemez. Selam ve seks ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waRRioR -- 9 Ekim 2017; 0:50:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.