Şimdi Ara

dolar düştü ama ekran kart fiyatları çok değismedi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Asrock gibi ürünlerin ülkeye girmesinede belki engel oluyordurlar.
  • https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1050-ti-4gb-oc-gddr5-128bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html

1050 Ti gaming x sakın kaçırma hemen al bu fiyata bir daha bulamazsın. 1050 Ti normalde RX560 dengi bir kart fakat bu GAMING X olduğu için ortalama RX580 performansı veriyor. Nasıl diyecek olursan GAMING X olduğu için kart ejderya kanı taşıyor böylelikle çok daha fazla performans alıyorsun ayrıca 4GB olayına da takılma bizzat arkadaşım 4K ultra oynuyor ejderya falan ekrandan çıkıp evin içinde geziyormuş geçen avizeyi falan düşürmüş o derece üstelik 250w psu bile yeter moruq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMD KÖLESİ -- 3 Aralık 2018; 19:9:23 >

• dalga geçceğinize mantıklı öneri yapın be torbacılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahhaahhaadhadadgaddasdsasa fiyata gel
  • Niye düşürsün ki, kerizden bol ne var ülkede?
  • 1080 Ti stok yapmış geçenlerde biri. İçeri bir girdim, depo ağzına kadar MSI 1080 Ti game x dolu! Birde utanmadan mining bitti abey diyor Asıl siz bitirdiniz bizi be!

Diyeceğim şu; 2.ele dikkat edin dostlar!

Neyse mining olmayan 1080 ti buldum birinden. Hayırlısı olsun bana 980ti dan 1080 ti ye geçiş iyi oldu. Darısı RTX 3080 Ti ın başına inşallah 2080 Ti ye ne mi oldu? Boşverin, siz RTX 3080 Ti serisini bekleyin

Fiyatta güzel indirim yaptı arkadaş sağolsun! Yani yapan yapıyor indirimi. İnş. payasalar düzelir ama umudum yok be usta!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 4 Aralık 2018; 13:51:22 >

• Alicisi varken neden fiyat dussunki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazon, newegg üzerinden sipariş ver geç kenara. Zaten dediğin durum orta seviye nvidia kartlar için geçerli. Amd piyasası gayet uygun ve performans olarak mantıklı olanı.
  • Satilan urunler icin fiyat anlik/gunluk olarak belirlenmiyor hocam. Firmalarda koca koca departmanlar kuruyolar bu is icin.

Saticisi stoklu calisiyor zaten. Stok pozisyonu fiyatlamada cok onemli. Adam sana uygun fiyata satsa yerine hangi fiyattan koyacagini da dusunmek zorunda. Belki su an mevcut urununu dolar 6.50yken siparis verdi. Ha ama diyelim ki simdi 5.10 dan aliyo, yarin tekrar almak istediginde 5.10 dan alma imkani olacagina garanti verebiliyo musunuz? Bu sebeple kendilerine pay birakarak satiyolar. Kurun ani yukselmesi kadar ani dusmesi de tehlikelidir. Gerekli olan stabilite.
  • bu ülkede ithal ürünün fiyatı ne zaman düşmüş?
  • Burası Türkiye indirim bekleme hiç.
  • Dolar eski pozisyonunu geçeceği için kurcalayıpta uğraşmak istemiyolar.

Doların ne olacağını apple ürünlerinden kestirin.

Adamlar dolar uçmadan önce zammı koydular. Sonra dolar uçmaya başladı.
  • Fiyat düşüsü bekleme, anca kdv indirimi olur.

Ayrıca TR’ye getirdiler mi bilmiyorum ama 1060’ın gddr5x versiyonunu al düz sürümü ile arasında az fiyat oynuyorsa.

Onun dışında RX570/580’lerde güzel kartlar 1080p gaming için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cimere şikayet edin. Link ve screenshot gönderin. Yurtdişi ile yurtiçi fiyatları yazın. Bakın sony ps oyunlarını fahiş fiyata sattı. Nasipse ceza yiyecek (https://shiftdelete.net/rekabet-kurumu-sony-ye-para-cezasi-kesti ) Asus, msı vs firmaları, satıcıları umarım ceza yer. yoksa akıllanmaz bunlar. Şark kurnazları. Firsatını buldular mı vururlar. Ne kadar çok şikayet o kadar iyi. Cimere ayrıntılı olarak, düzgünce yazın. Ben şikayet ettim, 2 hafta sonra cvp geldi. Araştırıyoruz diye. https://www.cimer.gov.tr/ oradan da ticaret bakanlığını seçin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahrimar -- 12 Aralık 2018; 14:34:40 >
  • 2.elde
    1080 2200tl ye
    1070 1500tl ye
    Rx580 1100tl ye
    bulabiliyorsun

Daha ne kadar ucızlasın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.