Şimdi Ara

dolar düştü ama ekran kart fiyatları çok değismedi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gtx 1060 6gb nasıl hala 2500-2300 tlye satılıyor olcak değil tek fiyati düşen 1050 ti heralde o da artık baya eskidi belediyenin dağıtması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 2 Aralık 2018; 21:57:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu diyecektim dolar düştüğü halde fiyatlar bırakın düşmeyi yükseliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Bunu diyecektim dolar düştüğü halde fiyatlar bırakın düşmeyi yükseliyor.
    ne yapsak zabıtayamı şikayet etsek o siteleri/mağazaları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 2 Aralık 2018; 21:55:33 >
  • quote:

baya eskidi belediyenin dağıtması lazım

Keşke belediye voodoo 3 3000 dağıtsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 2 Aralık 2018; 22:54:45 >
  • Baktınız Herşey Değişti Ama Ekran Kartı Fiyatları Değişmedi mi ?

ÇÖZÜM : Ülke Değiştirin Ne Bilim İltica Edin Sığınmacı Olun, Başka Ülkelere Kaçak Girip Mazlum Rolu Yapın .....

Ne Demişler Tebdili Mekanda Ferahlık Vardır Yalnız Ferahlık Var Diye Ayazda Beklemeyin Sonra Soğuk Moğuk Girebilir Sırtınızdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh ailesi playstation ı e-devletten ticaret bakanlıgına siakyet etti soruşturma açıldı ekran kartı ve bileşenler için de aynı protesto yapılırsa bişi çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C034FACC7

Baktınız Herşey Değişti Ama Ekran Kartı Fiyatları Değişmedi mi ?

ÇÖZÜM : Ülke Değiştirin Ne Bilim İltica Edin Sığınmacı Olun, Başka Ülkelere Kaçak Girip Mazlum Rolu Yapın .....

Ne Demişler Tebdili Mekanda Ferahlık Vardır Yalnız Ferahlık Var Diye Ayazda Beklemeyin Sonra Soğuk Moğuk Girebilir Sırtınızdan.
    kardeş ben toprağa/mülke bağlı küçük bir lord'um yurtdışına gidemem gitsem anca tatil için giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 3 Aralık 2018; 16:32:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

kardeş ben toprağa/mülke bağlı küçük bir lord'um yurtdışına gidemem gitsem anca tatil için giderim.

Alıntıları Göster
    Fikrinize İnsan Olarak Saygı Duyuyor Ama Katılmıyorum. Gençken Elime Farklı Zamanlarda Berlin ve Sidney' e Gitme Şansı Geçmişti O Zaman Gençlik ve Gurur Duygusuyla Bir Anlık Hışımla Hayır Diyebilmiştim. Bugün Verdiğim Kararın Acısını Çekmediğim Bir Gün Olmadı.

Kendimden Geçtim 2.5 Yaşında Bir Oğlum Var Ve Bu Ülkenin Ona Verebileceği Bir İstikbal YOK. Belki Fark Etmemişsiniz dir Ki Bu Ülke Çalanların, Soyanların Geride Bıraktığı Artıklarla Hayatına Devam Etmek Zorunda Kalmıştır.

• ekran kartı depolarını basmak lazım msi asus stok yapıyor
  • 800 TL'e şu an ülkemizde rx 570 satılırken siz hala 1050, 1060 bakıyorsanız sorun sizde.
  • Almayın arkadaşım biraz daha sabredin ellerinde patlayınca her türlü dusurecekler siz fiyatlar böyle yuksekken almaya devam ederseniz adamlar her türlü kitler

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

800 TL'e şu an ülkemizde rx 570 satılırken siz hala 1050, 1060 bakıyorsanız sorun sizde.
    rx 570 icin kasadaki minimum iki seyi degistirmem lazim ayni fiyata denk gelcek zaten elektrik faturasi 190tl geldi amd' ekran kartlarindan korkuyorum sağlam elektrik yiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 3 Aralık 2018; 17:44:33 >
  • Birdaha koşmayacağım acıkıyorumla aynı şey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben satıyorum evga ssc 1060 6gb 1499TL 0'dan farksız.
  • Almayın indirirler fiyatları mecbur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C034FACC7

Fikrinize İnsan Olarak Saygı Duyuyor Ama Katılmıyorum. Gençken Elime Farklı Zamanlarda Berlin ve Sidney' e Gitme Şansı Geçmişti O Zaman Gençlik ve Gurur Duygusuyla Bir Anlık Hışımla Hayır Diyebilmiştim. Bugün Verdiğim Kararın Acısını Çekmediğim Bir Gün Olmadı.

Kendimden Geçtim 2.5 Yaşında Bir Oğlum Var Ve Bu Ülkenin Ona Verebileceği Bir İstikbal YOK. Belki Fark Etmemişsiniz dir Ki Bu Ülke Çalanların, Soyanların Geride Bıraktığı Artıklarla Hayatına Devam Etmek Zorunda Kalmıştır.

Alıntıları Göster
    çocuğun varsa geçmiş olsun berlin'e gidilmezde sydney'e gitseydin iyi bir hayat yaşıyabilirdin orda veya başka bir avustralya şehrinde

• Neden özellikle Rx 570 alınca parçaların değişmesi gerekiyor? Gtx 1060 alınca değişmesi gerekmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: GAJU

Neden özellikle Rx 570 alınca parçaların değişmesi gerekiyor? Gtx 1060 alınca değişmesi gerekmiyor mu?
    yaptığım araştırmaya göre gerek yok zaten suan gtx 1050'im var 1060la hemen hemen ayni boyutta anakart/ram uyumlu ve gtx 1060 çok fazla psu istemiyor 350-400 yeter diyor rx 450 şart moruk diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 3 Aralık 2018; 18:24:38 >
  • Rx 570 ile gtx 1060 arasında max 30w fark vardır. Gtx 1060ı 350w 400w psu ile kullanmak pek akıl karı değil. 800 TL ye Rx 57ü şu anda en iyi fp kartı piyasada.

• Kardeş sen bu kafayla 1500 TL'e 1050 ti yada 2300 TL'e 1060 alırsın

Hatta gaming x al, gaming x olunca biliyorsun 1050 ti 1060 performansı veriyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.