Şimdi Ara

Dolar Çakıldı! Araba için beklemeli mi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
18.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aman Allahın bu nasıl bi çakılmadır Dolar resmen erimiş. Dolardan 6 kat değersiz olan TL kazanmış. Araba fiyatları dibe vurur biraz daha bekle 170.000₺ ye satılan polo 30.000₺ falan olur bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroDisquiet

nesi çakıldı be kardeşim? bir günde 1 tl yükselen dolar 20 kuruş azaldı diye çakılmış mı oluyor? aha bu mesajım da burda dursun. sene sonunda dolar 7 tl yi geçmezse konuya mesaj yazan herkese yemek ısmarlıyorum.

düzenleme: troll konusudur tutmaz unutulur dedim ama sabah pc yi açtım 400 kusur bildirim gelmiş kalbime iniyordu. gençler yapmayın çoluğum çocuğum var :(

düzenleme2: beyler etmeyin konu populerde ilk üçte gözüküyor :( modlara söyleyin sıcak fırsatlara sabitlesinler bari.

düzenleme3: beyler boyle olmucak. vallahi ocağım yıkılır. yemek çekilişine katılmak için "açım" yazmanız gerekiyor.
    REyiZERVE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 14 Eylül 2018; 7:16:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri bize çakıyor. Dolar çakılmıyor...

Asıl konuya dönersek bu ülkede ne dolar düşer ne de araç fiyatları...
  • Konuyu açan iyi bir goygoycuymuş, 10 sayfaya yaklaşmış.. Açtığım 10 konu yarısı kadar hit almamştır.. Siyasete girse oyum kendisine..
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun size

• Bir Cax10 atasözü der ki: "Trollse trajik değilse daha trajik."

• çakılan ülkece hepimiz, dolar değil

• güzel algı. 3 liraya düştü de haberimiz yok.

• İşte bunlar hep A haber kafası...

• Dolar 30 kuruşluk çakılma sendromuna girmişken sen de git hükümetimiz memleketi ayağa kaldırdı sendromuna gir. İhtiyaç kredisi faiz oranını 2,25'e çektikleri için de şanslısın düdüklemeye adam arıyorlarken rahat rahat krediyi verirler sana :D Koş ağam koş paşam dolar çakılmışken al sen arabayı :DD
  • Amerika ve Türkiye hükümeti değişmediği sürece sürekli kötüye gidicektir. Geleceği çok parlak görmüyorum, bunlar iyi günler.

• Görende dolar 1 lira oldu sanır...

• Kendi spk mızın iyimser yıl sonu dolar öngörüsü bile 7tl iken 5tl ye inecek diyen arkadaşları ejder meyvesi yemeye davet ediyorum :))))

• Dolar düşünce üzülecek ne kadar üzülecek insanoğlu var bu ülkede. Kriz oldu mu seviniyor nasıl bir düşünce yapısı.
    Adam kendi partisi gelsin diye ülke batsın istiyor. Çok ufak insanlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroDisquiet

nesi çakıldı be kardeşim? bir günde 1 tl yükselen dolar 20 kuruş azaldı diye çakılmış mı oluyor? aha bu mesajım da burda dursun. sene sonunda dolar 7 tl yi geçmezse konuya mesaj yazan herkese yemek ısmarlıyorum.

düzenleme: troll konusudur tutmaz unutulur dedim ama sabah pc yi açtım 400 kusur bildirim gelmiş kalbime iniyordu. gençler yapmayın çoluğum çocuğum var :(

düzenleme2: beyler etmeyin konu populerde ilk üçte gözüküyor :( modlara söyleyin sıcak fırsatlara sabitlesinler bari.

düzenleme3: beyler boyle olmucak. vallahi ocağım yıkılır. yemek çekilişine katılmak için "açım" yazmanız gerekiyor.
    Burası DH, Sıcak Fırsatlar'a bu mesaj ile konu açılırsa şaşırmam

"TL kazandı" yazısından sonrasını okumadım. Bir mucize oldu da dolar çakıldı diyelim, benzin olmuş 7 lira; kimse indirmez bir daha fiyatı. Umarım iyi günlerimiz değildir bunlar.

• troll konu troll üye boşa cevap vermişsiniz.
  • Verilen zam geri

Alınmaz. Bu millet dolandırıcı dolu

• cakildi evet bekle sen :)
  • Lenn duyanda 1 dölar 1 tl oldu sanacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.