Şimdi Ara

Dolar Çakıldı! Araba için beklemeli mi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
18.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklemeli mı ne demek yahu,hemen al hatta kredi faizleride mükemmel oranda,mümkünse birazda kredi çek

Aracım 200bin km ye yaklaştı biraz kredi çekip değiştirsem diyordum,bundan sonra hurda olana kadar binerim her tarafı dağıldığında hurdaya verir bir dahada asla araba almam bu ülkede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen biri de 5.70e düştüğünde dolar çakıldı daha da çakılacak diyordu Ondan sonra 6.80 oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu konunun suursuzca bilincsizce acildigini dusunuyorum. yasi basini almis az akilli adam

boyle konu acmaz

• ZeroDisquiet kullanıcısına yanıt
    rez alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

ben bu konunun suursuzca bilincsizce acildigini dusunuyorum. yasi basini almis az akilli adam

boyle konu acmaz
    Bu aralar bilhassa son 20 gündür böyle kafa bulandıran, algıyı başka tarafa çekmeye çalışan üyeler peydah oldu. 2-3 kişi radarıma takıldı. Bunlar hiç faydası olmayan adamlar, sadece böyle siz aptalsınız ben akıllıyım minvalinde yorumlar yapan adamlar. Burda bile tepki göstermemizden rahatsızlar, illa biat etmemizi istiyorlar. Amaçları tepki gösterenlerin morallerini bozmak ve tozpembe bir ortam algısı oluşturmak. Bu şahısların parayla bu işi yaptığını da ciddi ciddi düşünüyorum.

• Kimin kime çaktığı ay sonu faturalar ödenince ortaya çıkıyor.
  • Dolar cakildi mi?

• Sene sonunda yemek var dediler geldim...)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dalga mı geçiyorsun adamların hedefi 8TL fiyatı ucuz algısı oluşturmak...
  • Bi işkembe çorbanı içerim temiz bir yerden.

• Hadi çakıldı diyelim.

Faizler 3'e dayandı kredi de çakmasın
  • Yemek için rezerve.

• Belki yemek yerim umuduyla yazayım.

Ölücülük her yerde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroDisquiet

nesi çakıldı be kardeşim? bir günde 1 tl yükselen dolar 20 kuruş azaldı diye çakılmış mı oluyor? aha bu mesajım da burda dursun. sene sonunda dolar 7 tl yi geçmezse konuya mesaj yazan herkese yemek ısmarlıyorum.

düzenleme: troll konusudur tutmaz unutulur dedim ama sabah pc yi açtım 400 kusur bildirim gelmiş kalbime iniyordu. gençler yapmayın çoluğum çocuğum var :(

düzenleme2: beyler etmeyin konu populerde ilk üçte gözüküyor :( modlara söyleyin sıcak fırsatlara sabitlesinler bari.

düzenleme3: beyler boyle olmucak. vallahi ocağım yıkılır. yemek çekilişine katılmak için "açım" yazmanız gerekiyor.
    mm yemek bu krizde iyi gider

• dolar 3 lira olmadığı sürece ülkede hiçbir şey normale dönmez. çakıldı, dibi gördü gibi saçma laflara kanmayacak kadar zeka yoksunu değilsinizdir umarım.
  • Dolar çakılmışmış puhahaha sen bekleme al arkadaşım, bu kafayla pırıl pırıl binersin arabana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 13 Eylül 2018; 21:26:28 >
  • 3 kuruş düştü diye heyecan yapmayın hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeroDisquiet

nesi çakıldı be kardeşim? bir günde 1 tl yükselen dolar 20 kuruş azaldı diye çakılmış mı oluyor? aha bu mesajım da burda dursun. sene sonunda dolar 7 tl yi geçmezse konuya mesaj yazan herkese yemek ısmarlıyorum.

düzenleme: troll konusudur tutmaz unutulur dedim ama sabah pc yi açtım 400 kusur bildirim gelmiş kalbime iniyordu. gençler yapmayın çoluğum çocuğum var :(

düzenleme2: beyler etmeyin konu populerde ilk üçte gözüküyor :( modlara söyleyin sıcak fırsatlara sabitlesinler bari.

düzenleme3: beyler boyle olmucak. vallahi ocağım yıkılır. yemek çekilişine katılmak için "açım" yazmanız gerekiyor.
    Sırf yılbaşında yemek yemek için yazdım. Sınır var mı?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.