Şimdi Ara

Dolar Çakıldı! Araba için beklemeli mi? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
18.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciddiye alıp cevap yazmayın boşuna. F segment arabaların süpersport'lardan daha iyi yol tuttuğunu iddia edip bir sürü kişiyle laf dalaşına giren kişidir kendisi.

https://forum.donanimhaber.com/supersportlar-mi-f-serileri-mi-iyi-viraj-alir--134550277

Ben yine de bu arkadaşın "dolar çakıldı, TL kazandı" derken ironi yaptığını ümit ediyorum.
  • He canım USD çakıldı 3,50 oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Dolar düşünce üzülecek ne kadar üzülecek insanoğlu var bu ülkede. Kriz oldu mu seviniyor nasıl bir düşünce yapısı.
    Adam kendi partisi gelsin diye ülke batsın istiyor. Çok ufak insanlar...
    hayir, milletin uzuldugu nokta su : 6.25% faiz arttiriyorsun usd 30 puan iniyor sadece ve muhtemelen 1 hafta icerisinde geri cikacak muhtemelen. Uzulunen nokta 6.10 TL degere seviniliyor olmasi. Uzulunen sey 53% kredi faizi. Uzulunen sey faiz 7% iken hicbir yatirim yapmamis olmamiz ve artik da faizin yapilmasina pek iziun vermeyecek olmasi.
    Uzulunen sey sirketimin Turkiye'ye yatirim yapmasi onerildiginde RTE bastayken bu aksiyon buyuk hata olur seklinde cevam almak.

Yani kimsenin usd'nin dusmesine uzuldugu yok, azcik dusunursen anlarsin.
  • Düşer düşer. Araba fiyatları da düşer, Telefon fiyatları da düşer, et 10tl olacak ekmek bedava. Süt yumurta da gökten yağacak

Su ülkede şu pozisyon da fiyatlar düşer mi diye soru sormak kusura bakmayın ama çok değişik bir hayal dünyası

İkinci el araç fiyatları henüz artmadı zaten. Zira fiyatları çok artan sıfır araç satışları düştüğü ve ciddi miktarı eldeki stoklar ile daha az artış ile satıldı ve hala sayılanlar var.. Liste fiyatları sıfır araçlara sene sonunda artık tamamen yansımış olacak ve o araclar o fiyatlar ile satıldığında, haliyle ikinci el piyasasına ciddi bir yönelim olacak.. Arz talep dengesine göre de ikinci el fiyatları artacak.

Şu an ikinci el fiyatları düşük(yada henüz artmadı çok diyelim) bunu bilin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 14 Eylül 2018; 9:27:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o değilde gezi olayları sırasında dolar yükseldi diyen andavallar nerde acaba? şimdiki yükselmelere neden ses çıkarmazlar?
  • Görende diyecek 6.50 den 3.50 ye düşmüş altı üstü 40 kuruş iki güne gene toparlar kendini

• eteksen kullanıcısına yanıt
    Dolar düştüğü için sevinecek tek insan evladı yoktur. Konu parti meselesi filan değil ve hiç olmadı! Tabi sizin idrak edemeyeceğiniz bir konu bu! Seçimden öncede söylediğimiz gibi bile bile lades diyen ve kendi düşen ağlamaz buda bir gerçek!

Panolarda hala yazıyor ya teşekkürler millet kazandı filan! Millet neyi kazandı söyleyim 3ün1 i kazandı!!! kazanan sadece iktidar ve yalakaları millet değil!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 14 Eylül 2018; 9:45:46 >
  • See U Later Sooon...

Dolar Çakıldı! Araba için beklemeli mi?
  • 2 gundur dolar dustu algisi yapiliyor millet seviniyor

bi bakiyim dedim 6.2 olmus

1 hafta oncede 6.2 civarlarindaydi

anliyamadim ben dusmeyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeroDisquiet

nesi çakıldı be kardeşim? bir günde 1 tl yükselen dolar 20 kuruş azaldı diye çakılmış mı oluyor? aha bu mesajım da burda dursun. sene sonunda dolar 7 tl yi geçmezse konuya mesaj yazan herkese yemek ısmarlıyorum.

düzenleme: troll konusudur tutmaz unutulur dedim ama sabah pc yi açtım 400 kusur bildirim gelmiş kalbime iniyordu. gençler yapmayın çoluğum çocuğum var :(

düzenleme2: beyler etmeyin konu populerde ilk üçte gözüküyor :( modlara söyleyin sıcak fırsatlara sabitlesinler bari.

düzenleme3: beyler boyle olmucak. vallahi ocağım yıkılır. yemek çekilişine katılmak için "açım" yazmanız gerekiyor.
    Mesajım bulunsun.

• capo di capi kullanıcısına yanıt
  • Hocam kukla olmadığımız, oyunları birer birer bozduğumuz sürece ben çok bi düşüş beklemiyorum açıkçası. Çin ve Rusya ile yaptığımız yerel para birimine geçişi arttırır isek o zaman çok da fifi...

• dolar gece yarısı sadece yandaşlar için çakıldı, örnek halk ve vakıf bank.
    gece yarısı kimler bekledi acaba bilgisayar başında kimlerin hesaplarında yüklü TL vardı da dolar alımı yaptılar, hükümet cephesinden hiç bir açıklama gelmediği gibi bankalar sadece yazılımdan diye açıklama yaptılar,,,, he he anlat canım yazılım hikayesiymiş, bizde yedik, külahıma anlat.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    6.03 olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ZeroDisquiet kullanıcısına yanıt
    Abi bana almasan da olur ama mesaj yazdığım için alman lazım ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güzel silkelemiş:)))
  • Çakıldı derken 2 lira mı oldu?

• Çok fena çakılacak bence bekle sen, uzun uzun bekle sabretmek iyidir yahu.

• ZeroDisquiet kullanıcısına yanıt
    Rez

• 6 ya çakıldı hemen bütün elektronik aletleri almalıyım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.