Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (6385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Can851 , Teknoloji bilgini 68 , yaki3715 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
233.538
Cevap
1.152
Favori
11.692.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 63836384638563866387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vergi değil o cizye.
    malum dine karşı çıkmadıkça yasaklar daha da artacak.
    müzik resim bile yasak bu dinde.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuasudba -- 22 Haziran 2021; 0:26:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

5 liralık biranın 15 liraya satılması gücüme gidiyor. vergiler insani boyutu çoktan geçti. % 200 küsur vergi nedir? vergi cehennemi olur , olsa olsa.

Millet ne derdinde sen ne derdindesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

Millet ne derdinde sen ne derdindesin

Alıntıları Göster

ne derdinde

• dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt
    şu an içinde bulunduğumuz bataklığın sebebi zaten teker teker özgürlüklerin kısıtlanması ve her grubun kendisine değmeyen yasaklara ses etmemesi.

bu kadar dibe batmışken hala aynı şeye devam ediyorsunuz. belki de gerçekten akp müstehaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeşil ağırdan ağırdan yükseliyor yine gece gece

• dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt
    Adam alım gücünün derdinde bunda bir problem göremiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Yükselmediği gece yokki

• MRVT_ kullanıcısına yanıt
    Her gün işe gitmek için 5.30 da uyanıyorum mecbur :)

Bende 150km civarı yapıyorum şuan pekte iyi yönü var denemez

Kalmam

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

Fakirlik moda olmuş oly be

• $=8,79..... Bakalim benjo ($) 8,80 kalesini bugün yıkabilecekmi...? 🙄⚡

• Paranın kıymetli olması ne demek :

Dün akşam bir ara bu forza 5 videosuna bakıyordum. aklıma bayadır takip ettiğim ama 420 euro civarı fiyatından dolayı almadığım(alamadığım değil!) direksiyon modelinin Almanya'da tüm marketlerde indirimli fiyatlarını gösteren bir siteden arattım ve... amazon'da 299 euroya düşmüş. Almanya'da işsizlik maaşı ve kira yardımlarının yattığı kartımı kontrol ettim ve daha 850 euro civarı para olduğunu gördüm. 1300 euro zaten 29 unda yatacak ve gelecek ay da 200 ve 170 euroluk çocuk paraları yatacak. dedim eşime "istiyor musun" (kendisi araba yarışı delisi ama otomatik viteste boşta gerçek arabayı süremiyor :) ), dedi alalım.

şılaaakkk yapıştırdım yeni hesabı ... sonra şılak yapıştırdım banka bilgilerini ve amazon şaşırdı "noluyor lan bunlar alacak galiba en iyisi prime vereyim abime " dedi ve şılaaak oradan prime 30 gün deneme ile 299 euroya bağladım.

ama işin trajik tarafı ise Türkiye fiyatı ...

https://www.hepsiburada.com/thrustmaster-tx-racing-leather-edition-yaris-di-reksiyonu-pc-xone-pm-HB00000KLNA0

8.899,00 TL

9000 lira saysak ... 9000 lira nedir imansızlar ... iyi ki ülkeden ayrılmayı daha 2009 yılında kafama koyup erkenden kaçmışım.

ciddiyetle Türkiye'de yaşayanlara Allah kolaylık versin diyorum. Almanya'da İşsizlik maaşımla 3 adet alabileceğim alet, Türkiye ise 3 maaş yapıyor. sanırım direksiyonu alırken 3 adette tayyip abimize alıyorsunuz...

kısmetse cuma geliyor ama muhtemelen perşembe elimde olur. erken geliyor amazon paketleri burada. kısmet nasip olurda geldiğinde resmini koyarım buraya. inanmayan troller olacaktır illa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellialli -- 24 Haziran 2021; 23:42:56 >
  • Ve o gün betonun aslında yiyecek olmadığını...
    Köprüyle tünelle bir yere kadar övünülebileceğini...
    İş ve aş için fabrika ve üretim gerektiğini...
    Dış güçler kavramının biraz hayali olduğunu...
    Anladılar!
    Ve şaştılar kendilerine, "Beynimizi şimdiye kadar niye kullanmadık" diye...🤔

• Çok zor.

zira o zamanda "kader" "Allah'ın işine karşılmaz" gibi cümleler duyacaksınız.

• ogameci kullanıcısına yanıt

Toplam olarak bakın.

Elma telefondan alınan vergi s serisinden fazladır:)

• Football Always kullanıcısına yanıt

Önce ani düşer,7 li rakamları direk görürüzsonra tepki alımları gelir.

Sonra seçim sürecinin yönetimine göre (vaatler vs) biraz daha düşer 6 Lara doğru (7.25 gibi) gider.

Seçim sonucu değişmez ise, aya sert çakış yapacak roket ile tanışırız USD TRL dem değişir ise birr süre olumlu hava devam eder. O rüzgarı iyi kullanırsa yeni iktidar kurtarma şansımız var.

Yok sadece,bunlar böyle yaptı şöyle yaptı vah vah tüh tüh enkaz devraldık edebiyatına girerse geçmiş olsun tekrar kaldığımız yerden devam ederiz dolarda.

Ben iyimser olmak istiyorum ama , ülkenin bitik olmadığını ve hala oksijeni yakıp faydalı enerji olarak kullanan, düşünebilen, geleceğini hesap eden, vatandaşlar olduğunu düşünüyorum (düşünmek istiyorum)..

Ha yoksa onzaman şahsen bana müsade.. zira iktidarlar değişir ama komple halkın değişmesi için benim ömrüm yetmez.

Iyi düşünelim..

• first_officer F kullanıcısına yanıt

Dxy ye bagliymis ya,yoksa bizimle ilgisi yokmuş🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

Dxy düştüğüne göre dolar da 8.25 e falan çakılır:)

8.80 falan hayal bunlar inanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Dxy ye bagliymis ya,yoksa bizimle ilgisi yokmuş 

Dxy düştüğüne göre dolar da 8.25 e falan çakılır:)

8.80 falan hayal bunlar inanmayın.

Dxy 101 ler deyken bizde dolar 6 TL civarındaydı... Dxy 92 ler de bizde dolar 8.79 TL... Dolar kurunun bu kadar yüksek olması bizden kaynaklı... Abd 10 yıllıklar ve dxy artsın zaten otomatik kur 11-12 TL ye gider... Hani hiç gelmez denilen 11-12 TL leri görürüz...

• Gençler Türkiye nin hiç bir şey yapmasına gerek yok, refah gelmesi için. Dünya eşi az görülen bir bolluk devrinde 40 yıldır. Sadece DEMOKRASİ lazım.

Erdoğan Türkiyede yıllardır demokrasinin en büyük düşmanı. Mafyadan bavulla para alan, Uyuşturucu kaçakçılığı yapan AKP grubu üyeleri bu ülkeye fayda vermez.

Yönetim değişince bu ülkeye refah anında gelecektir. Türkiye dünyanın en yüksek potansiyeli olan ülkesidir. Sadece DEMOKRASİ ye düşman olmayan bir lider ve grubu lazım. Ve mümkünse zalim zenginlerin tarafını tutmaması.

• 
Sayfa: önceki 63836384638563866387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.