Şimdi Ara

Dolar 9.35 TL Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
480
Cevap
3
Favori
31.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 241
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 22
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Redeemertr (22 mesaj) trakyAli-1986 (19 mesaj) lazer__ (13 mesaj) Xpower38 (12 mesaj) Guest-61C2F3CE3 (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (254 mesaj) Mobil (103 mesaj) Mini (58 mesaj) Uygulama (1 mesaj) (15 mesaj) (49 mesaj)
  • @
194 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3943 Mesaj

Sen çok iddialı mesajlar yazdın ve tutmadı.

"Bilemedim, hata yaptım" demek yerine hala durumu kurtarmaya çalışıyorsun.

Söylediklerin iddiada "takım pozisyon yakaladı ama oyuncu kaçırdı. O yüzden ben bildim, paramı verin" demek gibi bir şey.

İşine gelmiyor her zaman ki gibi.
    |
    |
    kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6174 Mesaj

sadece ben değilidim düşmesini bekleyen sen ne diyon yahu o zamanki siyaset ortamı oydu, şimdi düşçek diyormuyum hayır bu kafayla dahada zıplar.

rusya çin vari politikaya büründüler rte 7/24 batıya abd ye sövüyor mah düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ekim 2021; 20:34:17 >
    |
    |
    captain_turkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3943 Mesaj

Senin gibi iddialı konuşan başka akpliler de vardı tabi. Onlar da kaçamak cevap veriyorlar.

Sonuçta bütün sorumlu sizin zihniyet olduğu sizin dedikleriniz komik oluyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2016 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

bu cuma şahap abi ile de vedalaşabiliriz  

Çok uzun zamandır aynı başkan görev yapıyor. yeni bir soluk ve yeni bir heyecan adına

Yeni başkan adayım, forumun ünlü dolar tahmincisi favoş

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/26/77/cc/2677ccc38f6343b6038e9af67447d4c8.gif&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    6174 Mesaj

muhalifti çoğu düşmesini bekleyen dolar senin tuttuğun partiye gore yol almaz ,o anki siyasi ortama göre yol alır kendi fanatikliğinden onu görmekten bile uzaksın zaten.

zaten 30 defada yazmışımdır abd ile ilişkiler belirler diye ama hep işine gelen msjlarım kesilip biçiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ekim 2021; 20:43:59 >
    |
    |
    captain_turkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6965 Mesaj

müdahale edecek güç mü var ki etsinler, neyine ne kadar edebilecekler. Adamlar saldı zaten, bi sizin gibiler şunları salmıyonuz, adamlar hala çöreklenmiş devletin başındalar.

Aynen güçsüz tl- güçlü zengin devlet ama devamını da getireydin, neyse ben gereyim, fakir halk ve bir avuç zengin yandaş zümre.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 8 saat 17 dakika kadarı kaldı.

TEMMUZDAN SONRA EKONOMIMIZ SAHLANDI OHHH CATLAYIN PATLAYIN OHHHH

|
    |
  • Yarbay
    2016 Mesaj

Soyadı da çok hoş  

|
    |
    amadeus99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3943 Mesaj

Yahu sen iddialı konuşup konuşup sonra çeviriyorsun. Şu anda da bunu yapıyorsun.

Fantizm budur, iddiası tutmayan birine bunu söylemek değil.

Mesajların kesilmiyor, sen hep yaptığın gibi "öyle dedim ama aslında böyle demek istediğim" diyorsun.
    |
    |
  • Yarbay
    7687 Mesaj

Neye güvenip Ağustosta uçucaz diyordun?

Daha 1.5 ay oldu ahanda 9.33

|
    |
  • Yarbay
    6174 Mesaj

batıyla abd ile kavga halindeyiz neyine düşebilir acaba ? bitti o ihtimal..

neyinemi açık biden abd rte yumuşamasına genel olarak ha düşmüştüde aynı şeyleri papağan gibi yazdırıyorsunuz bana.

ipler atılma boyutuna gelmiş artık ne düşmesi kara kaşına kara gözüne düşçek zaten.

emir dinleme abd ekseninde olma kalitene göre düşüyor ekonomi mekonmi hikaye.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/f5/48/e6/f548e6e9416c804b06f282364ab8dcd2.jpg&t=0&width=480&text=1

ha bekle düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Ekim 2021; 0:33:54 >
    |
    |
    Rindaman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    967 Mesaj
    Almanya'dan 2022 model makam araçları satın aldığımız zaman doların düşeceğini düşünüyorum Euro karşısında.

7 düvelle mücadele ediyoruz, 3-5 sene makarna ile idare edin, alkol sigara tüketmeyin, tatil yapmayın, araba almayın, bilgisayar falan gereksiz. 7 düvel bu boru değil.
    |
    |
  • Yarbay
    7687 Mesaj

He bütün dünyayla savaşıyoruz o zaman? Zira en çok değer kaybeden biziz, afgan parası bile değer kazanıyor.

Enerjin yok, endüstri 4.0 kendi teknoloji üretimin yok, telefon, tablet, televizyon, yazılım, internet falan senin ağırlığın yok.

Saman dahi ithal ediliyor, dışarıdan pirinç fasulye falan geliyor sonra biden abd falan filan..

euronews
    TL'nin 2021 ilk yarısında Dolar karşısında değer kaybı yüzde 14 oldu
    https://tr.euronews.com/2021/06/23/turk-liras-2021-in-ilk-yar-s-nda-dolar-kars-s-nda-en-fazla-deger-kaybeden-para-birimleri-a

Politikacılar kokuşmuş, herkesin altına araba çekiliyor!

Vergiyi ver babam ver pandemide bi maske bile alamadık doğru düzgün.

Parayı betona göm, alan çıkmayınca canlandırmak için suriyeli doldur konut fiyatları şişsin!

laz mütahit kafasıyla ülke dönüyor sonra kerim bey çıkmış

bÖtöyLa aBd Öle KövgÖ hölÖnDEyöz nÖyöNE DöşöböLör ÖcÖbÖ ? bitti o ihtimal..

|
    |

• Yüzbaşı
    637 Mesaj

2004 üyesisin ve ev kredisi çekip orada burada parayı çarçur ettiklerinden bahsediyorsun öyle mi? Bankadan ev alacağım diye 500 bin isteyeceksin banka ev, tapu nerede diye sormayacak, kredi verilir mi diye eksper göndermeyecek. Sonra kredi verip tapuya ipotek koymayacak. 17 senelik üyenin dünyadan haberi yok. Yersen tabi. Bilader sen ergensin, trolsün diye milleti salak mı sandın? Hangi banka ev kredisini eline sayar ne yapıyorsan yap der?

Tüm yazdıkların çürütülür de ne gerek var? Vermişler eski ve kullanılmayan hesabı yollamışlar buraya algı yap diye yuttururum diye uğraşıyorsun. Bir de büyük harflerle iphone yazmışın modeli de aynı şekilde. Vizyonda bu kadar anca telefona kadar işliyor. Tamamen fakir hayali şeyler.

Hadi tüm palavralarını yuttuk diyelim dünyada dolara karşı bu kadar değer kaybeden başka para birimi var mıymış? Ekonomiyi yerin dibine geçirmişiniz hala savunmaya çalışıyorsun saçma sapan şeylerle.

|
    |
    ejdero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1670 Mesaj

“Muhalifler 9.20 olacak diyordu, bakın olmadı, nanik” diye elli tane yazın var.

“Şimdi de muhalifler düşecek diyordu” diyorsun.

Normal. Hayat böyle. Ben çok alıştım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj

ben ne demek istediğini anlamadım.

dünyadaki tüm ülkeler hazinelerini bile amerika dolarına göre açıklayıp amerikan parası depoluyorlar. çinden rusyaya kadar böyle. bunun anlamı sen bizim paşamızsın padişahımızsın kralımızsın demektir.

mesela amerika bugün dolar bassa (ki basıyor) devletlerin tüm mal varlığı erir gider.

hal böyle iken hangi kafanın eseri olarak amerika ile kavga etmeye cüret edebiliyorsun? iran bile en azılı amerika düşmanı olmasına rağmen işlerini dolar üzerinden yapmak zorunda olduğu için "onların doları varsa bizim Allah'ımız var" türünde açıklama yapmamıştır ki adamlar çakma değil gerçek müslüman ve iyi ya da kötü (halis niyetli olduklarından) bir şeriat yönetimine sahipler.

sen türkiye olarak amerikan ekseninde olmam dersen amerika seni siler yerine amerika ekseninde olacak olmak için can atacak ülkeleri koyar. sonra da 5 cent için dilenir vaziyete geçersin. bu dediklerim hiç zor değil.

amerikalı şirket apple'ın ihracatı türkiyenin ihracatından fazla. yani teorik olarak amerika apple gibi bir şirketi feda ederek türkiyeyi ekonomik olarak dünyada pek ala etkisiz hale getirebilir demektir bu. ekonomin bittikten sonra afganistandan farkı olmaz buraların.

|
    |

• Yarbay
    2803 Mesaj

Eski Maliye Bakaninin kiymetini bilemediniz, Dolar 9 dogurdu. Bakin burasi Cokomelli (siritmadim), bu acilan basligi seneye okudugunuzda, vay be Dolar 9 oldugunda ne kadar cok tepki varmis, simdi 20 Lira oldu kimseden ses cikmiyor diye bugünleri arayacaksiniz.

|
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj

Ya arkadas daha nasil yuzunuz var gelip savunuyorsunuz sasiriyorum, ev kredisi almis yemis peh peh, kac yasindasin bilmiyorum ama yetiskin olmadigin belli. 3 tane ev kredisi aldim oyle yemek falan olmadi direk biniyor tepene banka. Cifciye mazot destegi dedigin 1500tl ve mazot 8 tl i gecti adam 2 tur suremiyor tarlasini. Azcik uzmanlari dinleyin, mazot destegini hesaplarken 2020 ortalamasi olan 6tl olarak lt hesabini yapiyorlar. Ama sizde kör biat oldugu icin a haber ne derse o

|
    |
    ejdero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj

Tüm rezervlerimizi Altınlarımızı Dövize çevirip piyasaya Dolar euro pompalasak dahi düşmez.

Erdoğan Başkanlık sistemini değiştirip Yeniden Parlamentere geçsede düşmez

Merkez bankasına ve yasalara müdahale etmeyi bıraksalar yinede düşmez.

Mezarından Kalkıp Ülkenin başına Atatürk geçse dahi düşmez.

Akşam saat 24den itibaren Türkiyeyi AB üyesi yapsalar yine Dolar artık düşmez.

Düşünün ne durumdayız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 19 Ekim 2021; 16:5:23 >
    |
    |
  • Yarbay
    7687 Mesaj
    https://store.donanimhaber.com/53/bd/f1/53bdf1a6646a70dc19b04de27829888f.jpg

Düşer düşer.. Welcome to North Turkiye

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.