Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winchester07 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
235.477
Cevap
1.165
Favori
11.784.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 64896490649164926493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MRVT_

Bu mesaj silindi.

8.30 altı beklerken 8.41 gördük kötü oldu bizim açımızdan ama 8.30 a düşsün direk alırım bu sefer... Bu merkez bankası faiz de artırmaz gibi duruyor ama hayırlısı bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gıdım gıdım düşüyor ama çıkarken dakikalar içinde çıkıyor. Düşmeye niyeti yok galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Nasıl eskidi 23 ağustosta gelecek para :) 6.4 milyar dolar... Daha gelmeyen para ile düşen dolar para gelince ne olur acaba   iyi bir alım fırsatı bekliyorum gelirse yüklü gireceğim...

Alıntıları Göster

Bizim bankacı enişte de sizin gibi 8.20'li seviyeler gelir o zaman alırım diyordu. Belli olmaz hala gelebilir ama şahsen 8.20'ler zor yani olsa bile anında galaksi lideri birşey söyler.

• bence tüik başkanı daha şanslı(şanssız) . karar veremedim ama ipi ilk hangisi göğüsleyecek, bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÜFE rakamı ne öyle ya can yakar he

• Hocam sizde bir kararsızlık yada daha çok olsun durumu var sanki :)

8.40 olsun alacağım dediniz 8.30 oldu 8.20 olur diye beklediniz şimdi yine 8.30 gelsin alırım diyorsunuz :)

Diye diye 9 olacak demedi demeyin  

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Kanada yıl sonuna kadar 401bin göçmen alacakmış.. İlgililere.

Çıkışta Doçent Meliha ablaya müjdeyi vereyim. Almanya vizeyi Kod 9'dan reddetti diye üzülmüştü. Yalnız Almanya konsolosluğuna bravo yani geri dönmeyeceğine dair niyet okuyorlar sanki. Oysa biz öyle mi Orta Afrika Cumhuriyetinde bir dilenci bile vize istese boşver vizeyi diye uçak yollarlar.

• Enflasyon oyle bir artisa gecmis ki... Su kisa para girisi olan donem sonrasi bakalim neler olacak ?

Tufe ve Ufe arasindaki fark dunyanin hicbir yerinde yok.

Ufe mutlaka yansiyacak, negatif faizle TL`de kim kalacak peki ?

Adamlar bir sonraki sene icin enflasyonu 7.8 koymuslar. Inanilmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 3 Ağustos 2021; 16:28:49 >
  • Hocam her daim kademeli alım yapılır. Neden seviyeler belirlemiyorsunuz?

• MRVT_ kullanıcısına yanıt

Temmuz ağustos için herkes 8.50'nin altını bekliyordu zaten sürpriz olmazsa. Tam tersine pozitif sürprizde oldu. En alttan alabilen bilen olsa zaten Mesih olur 

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

gıdım gıdım düşüyor ama çıkarken dakikalar içinde çıkıyor. Düşmeye niyeti yok galiba

baştaki rekabetçi kur seviyor :)

• 6.5 milyar usd ile mevzunun cozulmeyecegini anladı birileri sanırım...

• üfe % 44. arada bir yazayım da, sonra "efendim biz duymadıktı, biz bilmedikti" olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu düşüşün bir süre daha devam edeceğini bekliyordum. Bu sefer şaşırtı. Bugun cok hızlı deger kaybediyor tl. Bu gidişle agustos ayıda kötü geçecek gibi görünüyor. O kadar swap anlaşması, turizm geliri, 6,5 milyar dolar fazladan kasaya giren para olmasına ragmen hala döviz kuru bu durumdaysa önümüzdeki haftalar, aylar da büyük sıkıntılar yaşayacagımız kesin.

• Reel kesim döviz açığı 165 olmuş mayısta. 6 milyar dolar artış. Oyy oyy haziranda ve temmuzda hammadde almaya başladık piyasa yeni yeni duruma uyanıyor galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 3 Ağustos 2021; 17:54:21 >
  • benjo şöyle 8,80'lere gelde kiramı ödiyim oturdugum yerden

• bugün maaştan kalan son 1000tl ile 8,32 den dolar aldım. iyiki de almışım . şimdiden 2022 nin yakıt ücretini hazır ediyorum. yoksa dolar almak benlik bir iş değil.

• deleteextra D kullanıcısına yanıt

Gündemdeki yangınlardan teşbih yapmak gerekirse

1. Swap, köylünün 5 litrelik Pet şişeler ile müdahale etmesi

2. Turizm geliri, helikopter ile atılan su

3. 6,5 milyar dolar, sayın Cb nin attığı çay paketi

Konunun temeline düzgün bir müdahale yok.. Hal böyle olunca yandı bitti kül oldu seyrediyoruz..

Ormanlardaki Yangını da seyrediyoruz, ekonomideki yangını da..

• MRVT_ kullanıcısına yanıt

Hocam karıştırdınız sanırım coin ile işim olmaz. Fon var biraz birde tahvil bende o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 3 Ağustos 2021; 17:53:13 >
  • sorma 900 usd veriyorum her yıl. ısımıyor muyum? evet ev kışın çok sıcak oluyor,ama çok para veriyorum.. tek başıma yaşasam üyeliğimi iptal ederdim.

• 
Sayfa: önceki 64896490649164926493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.