Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,85 - Euro 10,35 - Altın 497 | 24 EYLÜL 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
236 Misafir (153 Mobil) - 83 Masaüstü153 Mobil
5 sn
134.298
Cevap
882
Favori
6.843.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 26 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6887
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1592
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 813
  • Favoriye Eklediklerim 890
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (5447 mesaj) MRT_ (3887 mesaj) M3lank0lik (2533 mesaj) mitokondrioglukadayi (2436 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (76417 mesaj) Mobil (46139 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (14147 mesaj) Uygulama (5182 mesaj) (176 mesaj) (1216 mesaj)
  • @
991 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #5
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,85 - Euro 10,35 - Altın 497 | 24 EYLÜL 🔥
Giriş
    9148 Mesaj

orası beni ilgilendirmiyor ki :)

BDDK ya tabi ve saydığınız bankalardaki paranın garanti oranı neyse bu bankalarda da aynı.

ayrıca en parayı 4 yıldır kullanıyorum her zaman yüksek faiz veriyor yeni birşey değil..diğerlerini bilemem.

garanti, yapı ve saydıgınız bankalar HİÇBİR ZAMAN yüksek faiz vermez zaten. bu da yeni birşey veya duruma özel bir durum değil.

|
    |
    mr.yasoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Piyasa çok çok çok acımasız 493 den basıyodum dedim lavaboya gideyim çay aldım 498 olmuş altın vallahi pes yahu : )

• Kurmay Yarbay
    765 Mesaj

daha önce dedim zaten  

|
    |
    MRVT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    765 Mesaj

bende bi ara kriptoda uyuya kalmışım grafik incelerken bi uyandım para yok olmuş emiri yazamadan uyumuşum hiç affetmiyo adamlar 

|
    |
    horizont1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10981 Mesaj

yeşil 8,6916

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    765 Mesaj

%85 emtia da olan biri olarak bu yıldan sonra bidaha emtia almam adamlar bi sağa bi sola vurdurup duruyor onsu yav  

|
    |
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Evet gençler,

Çin ile yuan TL arası yapılan dahiyane swap hamlesinin etkilerinin de burada sonuna gelmiş bulunuyoruz..yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür ederiz..

Sırada ne var ? Faiz değil onu pas geçtik daha yeni..doğalgaz petrol ?onlari da daha yeni bulduk.

Cami ?onu da yeni açtık.

Aha buldum.uzun zamandır papaz yakalamadik ordan mi yurusek  

Neyse Atiye üçüncü sezon çıktı daha eğlenceli.ona bakalım biraz :)

Kanal istanbulu göz ardı etmişsin, o yapılırsa işte dolar düşücek!

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    765 Mesaj

bu yıl birimlerimi fon olarak yapmayı düşünüyorum portföyüm fotoğraflarda gözüken şekilde yıl içerisinde maaştan artanı bu fonlara parça parça ayırmayı düşünüyorum öneriniz veya başka bir tavsiyeniz var mıdır ( başka bir fon da olabilir )  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/47/13/ae/4713aec00e38914a56d66ace604d46cf.png&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/72/e0/5c/72e05c98c066dc2975ec4949e9ea13f9.png&t=0&width=480&text=1

@ozbey08 bu sene bu piyasada takılmayı planlıyorum hocam büyük çöküş falan olursa hazırlıklı ol aman diyim benim elime aldığım yok oluyor biliyorsun 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 17 Haziran 2021; 17:9:17 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ozbey08

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Avrupa bizi kiskanmaya basladi bile suan
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    765 Mesaj

maliyetiniz çok iyiymiş hocam benim maliyet bu kadar düşük değil ama şuan bile TL bazında kardayım birde bazı arkadaşların dedikleri gibi uçup kaçsa kim bilir ne olacak  

|
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    18545 Mesaj
    MB geçen gün yıl sonu tahminini 8.95 olarak açıkladığı için şimdiden elimizi çabuk tutalım şeklinde bir talep oluştu bence dolara :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1795 Mesaj
    O faizi 200 puan arttıracaklardı.

Şimdi faizi arttırmadığı için kovulma riski başladı. Ağustos sonunu göremez diye tahmin ediyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj

@ozbey08 Öngörülerim hakkında ne düşünüyorsun? Bist ucuz diyordun, ucuz ama ucuzun ucuzu var ve her şey şişmiş durumda demiştim. Önceden konuştuğumuzda altın vardı elimde ve 1900de sattım çıktım. Sen de bisti satmakla iyi yaptın ama ileride alım fırsatı olacak.

|
    |
    Bahsedilenler: ozbey08
  • Yarbay
    5522 Mesaj

Artı olarak yurtdışında yaşayan Türk vatandaşı Boğaziçi Üniversitesi giriş kapısına kelepçe vurulunca "Türkiye'de üniversite okumak yasaklandı mı?" diye sordu. Yıllarca burada yaşamış ve oraya gitmiş bir adam bunu soruyorsa yabancı yatırımcının takip listesinde Türkiye yoktur bile. Basından, ekonomi bültenlerinden öğreniyordur burayı.

|
    |
    1234Rambo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1406 Mesaj

boğaziçi üni. olayı zaten başlı başına skandal. öğrencilerin, akademisyenlerin, eski mezunların, vb. vb. istemediği bir kişiyi, inadına rektör yapma, rektörlükte tutma çabaları çok fena şeyler. "benim şahsım" üzerine hiç bir irade kabul olunmuyor. tek bir irade var ve o neyi uygun bulursa o olacak anlayışını uygularken, beri yandan "Türkiye hukuk ve demokraside çağ atlıyor sayemizde" diye propaganda yapmak... ne bileyim, ne yazsam suç olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 17 Haziran 2021; 17:39:54 >
    mustifb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2222 Mesaj

Yellen abla ne yapıyorsun ya?

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Yellen abla ne yapıyorsun ya?

Yellen New Keynesian denen düşünceye yakın. MMT tamamen başka bir şey, Fed politikasından bahsetmiyor orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 17 Haziran 2021; 18:10:9 >
    |
    |
  • Teğmen
    217 Mesaj

Ucuzdan aldığım dolarları bugün bozup günlük faize attım. (elimdeki tüm dolarları bozmadım) Dolar aklımı çekmişti, demiştim. Net kâr 10 bin Allah bereket versin.  

|
    |
    M4M00D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    217 Mesaj

Ben 19 alıyorum. Günlük.. Yalnız 1 ay'ı geçti. 3. Aydayım sanırım.

|
    |
    mr.yasoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3139 Mesaj
    Bugün oturup düşündümde almanya'yı boşver Kenya bizi kıskanıyormudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 17 Haziran 2021; 18:39:55 >
    |
    |
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.