Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 22MARTLI , empire1530 , fujigef , Turcopolo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
235.423
Cevap
1.165
Favori
11.782.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 61086109611061116112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ne demiştik ya herro ya merro demiştik değil mi   risk yoksa kazanç ta yokk kayıp ta yok. ben 1400 doları kaybetmeye göze aldım yok ta olabilir puf ta olabilir  

• DİKKAT DİKKAT DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ

bazı ön satışlarda TÜRKİYE kara listeye alınıyor. sebebi TÜRKİYE den katılım çok fazla ve coin çıkaran kişiler ülke çeşitliliğine çok önem veriyor. bu yüzden yeni gelecek ön satışların bazılarında TÜRKİYE olmayabilir bilginize alım yaparken mutlaka kontrol edin.

@programmer_onur @maşık

edit :

bu daha önemli talep türkiyeden ( hükümetten ) gelmiş olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 12 Mayıs 2021; 2:48:36 >
  • M4M00D kullanıcısına yanıt

Lanet olsun durmadan orange fox açıyor sistem gelmiyor. 

• MRVT_ kullanıcısına yanıt

0.30 gramdan aylık tonlarca almak nasip olur inşallah ta bizi de görürsün  

yalnız abla 0.30 ne ya ayıp olmasın diye 1 gram alaydın bari  

• forumlarda rehberler oluyor onlara bakarak yapmayı dene abi

3 4 kez açıp kapadım ekranda miui ibaresi belirdi hayrolsun. ama hareket etmiyor

• al kırdın kırdın  

maaştan kendime 500 TL bıraktım gerisini fonlara gömdüm bundan sonra böyle ilk yatırım sonra masraf harcama. evden işe işten eve biriyim başka yolu yok maalesef o 500 ün birazını da sigara parası yaparım  

Hahahahaha açıldı android 11 ile hemde  

0,1 gram altına senin telefonuda güncelleyebiliriz  

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

Küfür ettirme milleti. 

Kotu soz sahibine aittir hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

ben 84 dolar arkadaşım ise 20 dolarlık aldı toplam 104 dolar. biz opsiyon 1 aldığımız için şuanda ekranda gördüğünüz üzere withdraw, deposit kapalı ancak bugünkü çıkan opsiyondan alan arkadaşlar voleyi vurdu zengin oldular :) bizim aldığımız opsiyon 12-18 ay sonra açılacak o zamanlarda bu fiyatlar gelmez muhtemelen pek sanmıyorum ancak yine de piyasa komple çökmedikçe 3-5 bir şey ekmek yedirir diye düşünüyorum  

@maşık koşşş la koşş  

ayı sonrası boğada miamidesin hocam. Sevindim valla senin adına. Nasipten öteye de yol yok ona da inandığım için çok sövmüyorum talihime ahahahaha

• Sağolasın hocam umarım duman olmaz piyasa da bizde nasipleniriz :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Sağolasın hocam umarım duman olmaz piyasa da bizde nasipleniriz :)

Ben şöyle tahmin ediyorum umuyorum diyelim. Bu projesi sağlam bir coin bence. Ayı piyasası gelse bile satma sakla 2-3 yıl. Hiçbir şey olmasa yarısını sakla

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

doğu türkistan da kafalarını kuma gömenler değil mi bunlar 

orasını bilmiyorum ben ama bu filistin olayı tamamı ile arapçılık üzerine.

aralarında ilginç kavgaları da var. mesela arapça konuşma konusunda , kuran okuma konusunda

mesela suriler biz en güzel arapçayı konuşuyoruz derler , lakin suudiler "siz suriyeliler arap kökenli değilsiniz" der.

filistinliler en güzel kuran okuduklarını idda eder lakin sudiler "siz arap bile değilsiniz" der.

yani aralarında acayip kavgalar var. zamanında sofya'da dönerci filistinki kardeşler vardı. O anlatmıştı. biz orjinalinde arap değiliz demişti ki şaşırmıştım. o zamanlar sene 2006 idi. bu konularda pek bilgim yoktu. çok şaşırmıştım ilk duyduğumda.

ama dün gece sokağa çıkanlara sor bunları bilmezler. onlar kafalarına kazınmış şeylerle dün sokağa çıkıp sevap point kasıcaz diye yine virüsü yaydılar ve bir çok insanı ekmeğinden ettiler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellialli -- 12 Mayıs 2021; 5:41:33 >

• dün hesabıma 300 euro yatmış devlet yardımı olarak. covid döneminde. 150 ek çocuk parası verdiler zaten. 150 de ebeveyn yardımı yapmışlardı geçen hafta. dünde 300 euro yardım yatmış.

• Dellialli D kullanıcısına yanıt

allah bereket versin

• Iu.ı[o(çömmmö<0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 61086109611061116112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.