Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6107. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 32 Misafir (8 Mobil) - 29 Masaüstü11 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
235.478
Cevap
1.165
Favori
11.784.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 61056106610761086109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende gümüş te var teknoloji de

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İmei halledersen alınır

• M4M00D kullanıcısına yanıt

İmeisi değişmiyor ancak 16 ay kapanmadan kullanılabilir. 4 ay kapalı kalıyor bir 8 ay daha başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 11 Mayıs 2021; 20:31:59 >
  • 16 ay için ben telefon almazdım da sen jantsadan sonra alırsın abi

16 ay içinde yetenekli yazılımcılarımızın formül geliştireceklerine inanıyorum ben. Varsın 4 ay kapalı kalsın bendeki telefonu çocuğa verecem onu tekrar alırım. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Bende Gümüş ve Altın düşünüyorum malum borsalar çok kötü belki oralardan birşeyler çıkar. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• mustifb M kullanıcısına yanıt

defter değerinin yarısı fiyata düşmüş hisseler varken gidipte ne idiğü belirsiz conlere veya hisselere yatırım yapanların sayısı çoğaldığı için piyasanın dengesi bozuldu.

yahu kasasındaki para bile borsadaki değerinden kat ve kat fazla şirketler var.

akbank,garanti bankası,sabancı holding gibi.

• Doları belirleyecek en erken şey Haziran'daki NATO zirvesi ona piyasa bir anlam yüklemeye başladı.

Halkbank konusunda dilimizde tüy bitti o davanın yılları var karar için ,içerden çıkacak bilgilerde ipler tamamen kopmadan açıklanmaz çok.

Artık dolardan para kazanmak zor bugün 8.30 sene sonu 9.30 olsa yine enflasyon altında 10 olsa anca parayı koruyorsunuz.

Arkadaşlar hepinizin aklında olsun bu ekonomi bir siyasi kriz daha çıkarsa bir kur şoku daha olursa ödemeler dengesi sasabilir krize girebilir yani çok düşük ihtimal bu ama var böyle bir ihtimal.Cunku dolar yoksa batıs demektir o zaman ne gerekiyorsa verilir.

O gün eurobond bakmaya başlayın dolar bazında yüzde 30 ile mi ne 2001 krizinde 30 yıllık eurobond ihraç edildi.Etrafta kopan kıyamete bakmayın ekonomi havaya uçtu diye ülke ortadan kaybolmuyor kapatin kulakları alın paranın belli bir kısmıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Şirketlerin durumu borsadaki hisselerine yansımıyor. Adamın biri koskoca petkimi eline almış, short açıp satış yığıyor parayı götürüyor. Bir dönem aselsan mağdurları olmuştu ama şirkete bakarsan süper şirket. Bu kepazelikle uğraşmak yerine köpekli coinlere yatırım yapmak daha mantıklı. 1 ay önce shiba alan adam şu an para sayma makinası bakıyor. Yatırımcıya faydası olmadıktan sonra şirket uzaya çıksın bana ne.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Şirketlerin durumu borsadaki hisselerine yansımıyor. Adamın biri koskoca petkimi eline almış, short açıp satış yığıyor parayı götürüyor. Bir dönem aselsan mağdurları olmuştu ama şirkete bakarsan süper şirket. Bu kepazelikle uğraşmak yerine köpekli coinlere yatırım yapmak daha mantıklı. 1 ay önce shiba alan adam şu an para sayma makinası bakıyor. Yatırımcıya faydası olmadıktan sonra şirket uzaya çıksın bana ne.

işte çoğu kişi sizin mantıkla düşündüğü için böyle oluyor. millet ne olduğunu bilmediği şeylere para yatırıp duruyor. her gün her önüne gelen de çiğköfteci dükkanı açar gibi yeni coin piyasaya sürüyor. az biraz yazılım bilen coin çıkartmaya başladı. bu işin sonu nereye gidecek hepimiz yaşayarak öğreneceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Hahahahahahahahahahahahahahah

"Sanayide bir ayda 480 bin kişilik istihdam artışı olmuş; üstelik hepsi de erkek.."

Geçenlerde de tarım 300 bin kişi artmıştı ahahaha

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Biliyorum Bist30'daki şirketler şu anda resmen bedava ama çok fazla kıpırdayamıyorlar. Üstelik dolar bazlı hala erimeye devam ediyorlar. O coinlere gitmenin sebebi de bizzat bizim hükümet yanılmıyorsam Avrupa'da bu piyasaya en fazla yatırım yapan ülke biziz. Avrupa'daki adamlar bizden daha mı fakir ki piyasaya çok girmiyorlar? Değil ama onlarda böyle belirsizlikler yok, kısa yoldan zengin olma hayali de düşük demek ki.

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    hocam baktılar ki, yalandan kimse ölmüyor, dayıyorlar yalanı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witwickyyy kullanıcısına yanıt

geri döndü hepsi vallaha mort olduk 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  Bir an başlıyor sandım endeksler emtialar kriptolar düşünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 11 Mayıs 2021; 23:42:25 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Dususlere cok aldanmamak lazim uzun vadede bakıldığında hepsi alim fırsatı, diplerde toplayip stop koyarak beklemekte fayda var. Btcnin yolu daha cook uzun. ytd.

ben en çok kasım aylarıydı sanırım 500dolardan ethereum almadım ona yanarım. O zamanlar binance hesabı açtım kimlik vs isteyince vazgeçtim doğrulamadım. Hala hesabı doğrulamadım paraya da farklı şeyler aldım pc telefon vs kaldık öyle 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Kasim ayinda Cake leri 1 dolara toplayan arkadasim 15 dolarda satti. Su an hala elinde tutsa milyonerdi 😂 ama şunu fark ettim bu piyasada firsat hep var ve olacak. Acele etmemek lazim, sabırla pusuda beklemekte fayda var. Ytd 😂

pek anlamadıgım piyasa çok da takip etmiyorum ama kaliteli proje coinleri var takip etmek lazım. Parası olana artık ben harcadım kısmi altındayım. Çok fazla param olursa bir ara girerim. Ben para kazanmaktan çok efnlasyona karşı parayı koruma derdindeyim sanırım o sebeple pek iştahım yok.

Bende ayni sekilde deger kaybetmesin yeter 👍🏻
  • 
Sayfa: önceki 61056106610761086109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.