Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6104. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 30 Misafir (2 Mobil) - 33 Masaüstü5 Mobil
5 sn
235.482
Cevap
1.165
Favori
11.784.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 61026103610461056106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MRVT_

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bu haberler çıktığına göre haftaya izin alır gider dolarımı çekerim bankadan.... Benden AKP hükumeti ne 1 cent çalışmaz bu saatten sonra...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kur farkı vergisi muhabbetinden sonra bist'i izliyorum. Şahsen ben ona göre pozisyon alacağım.
    Günlük faize bile koysam parayı bu ülkede rahat edemiyorum..

Dolar da halen grafikte düşüş trendi pek gözükmüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigCLawRex -- 11 Mayıs 2021; 12:21:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Bu haberler çıktığına göre haftaya izin alır gider dolarımı çekerim bankadan.... Benden AKP hükumeti ne 1 cent çalışmaz bu saatten sonra...

Alıntıları Göster

Ben uzun zamandır bankada para tutmuyorum, altın alacak olsam kuyumcudan alırım. güvenim o derece 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 11 Mayıs 2021; 12:20:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Şu kur farkı vergisi muhabbetinden sonra bist'i izliyorum. Şahsen ben ona göre pozisyon alacağım.
    Günlük faize bile koysam parayı bu ülkede rahat edemiyorum..

Dolar da halen grafikte düşüş trendi pek gözükmüyor..

Yabancı yatırım şirketleri dolar TL kurunu şuan 9.5 TL olarak hesaplıyorlar... Dolar TL gerçek değer 9.5 TL tabeladaki hala düşük ama film bir yerden kopacak gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Ben uzun zamandır bankada para tutmuyorum, altın alacak olsam kuyumcudan alırım. güvenim o derece  

Alıntıları Göster

Haftaya gider bankaya masaya yumruğu vurup verin benim benjolaramı diyeceğim... Bende daha güvende olurlar 16k gıcır gıcır dolarları alıp keyif kahvesi içerim 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• bu devirde fiziki taşımak nedir ya. kontratlarla dönüyor artık işler viop 0 makas varken spot veya banka üzerinden 4/5kurus makasla dolar almak dede işi

• quote:

Orijinalden alıntı: MRVT_

Bu mesaj silindi.

Bankalar bazen doları hemen vermeyebilir... Sabahtan arar benim Benjaminleri hazırlayın derim öğleden sonra gider alırım... Bir ülkede bankalar bile güvensiz olmaya başladıysa o ülkede ekonomi yerlerde demektir...

• quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

bu devirde fiziki taşımak nedir ya. kontratlarla dönüyor artık işler viop 0 makas varken spot veya banka üzerinden 4/5kurus makasla dolar almak dede işi

Sonuçta dolar fiziki bir para birimi dünyada geçerliliği var... Belki birçok insan dolar ile alış veriş yapıyor neden fiziki taşınmasın ki...

• Şahsen ben artık hiç bir veriye güvenmiyorum. Goldman sachs ve diğerbazı bankalar bir zaman önce dolar/tl de lira değerlenecek demişti, tersi pozisyon yapıp kazanmıştım.

En iyisi aslında altın alıp unutmak, o para hiç yokmuş gibi davranmak. Uzun vade de her halükarda dolar getirisinden fazla olacağı garanti.

Tabi bu iki yılda olabilir yirmi yılda. Tek problem o.

• böyle bir şey olursa, bir sonraki adım: gözünün üstüne kaşın var vergisidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Şahsen ben artık hiç bir veriye güvenmiyorum. Goldman sachs ve diğerbazı bankalar bir zaman önce dolar/tl de lira değerlenecek demişti, tersi pozisyon yapıp kazanmıştım.

En iyisi aslında altın alıp unutmak, o para hiç yokmuş gibi davranmak. Uzun vade de her halükarda dolar getirisinden fazla olacağı garanti.

Tabi bu iki yılda olabilir yirmi yılda. Tek problem o.

Hocam uzun vade getirisi olarak altından daha çok toprak yatırımına bakarım... Bir tarla alsan uzun vadede çok güzel kazandırır ki belki köşeyi döndürür insana... Yine aklıma gelmiyor değil 1 arsa daha mı alsam acaba diyorum 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• reef diye yeni bir coin icat olmuş🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

böyle bir şey olursa, bir sonraki adım: gözünün üstüne kaşın var vergisidir.

Bir sonraki vergi bence Türk olma vergisi... Malum AKP hükumeti Türkler hariç her millete kiyaklari geçiyorlar... Bu ülkede ezilen Türkler oldu son 20 yıldır... Ama AKP hükumetini tebrik ediyorum adamlar da yeni vergi bulma teknikleri mükemmel...yiğidi öldür hakkını yeme şimdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

reef diye yeni bir coin icat olmuş🤔

Coin işi sakat hocam 5000 tane coin var.. Bunlar yıllar içinde kaybolup gidecek... Kod ile yazılmış sanal paraya millet evini arabasını bağlıyor inanamıyor insan... Umarım batan çok olmaz....

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Haftaya gider bankaya masaya yumruğu vurup verin benim benjolaramı diyeceğim... Bende daha güvende olurlar 16k gıcır gıcır dolarları alıp keyif kahvesi içerim  

Alıntıları Göster
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Ben bir aydır oynuyorum başladığımdan beri var

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    paribuda yeni gözüktü bugün sıfırdan başlamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

reef diye yeni bir coin icat olmuş🤔
    Aylardır var

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Fon alım-satımı için kullandığınız, tavsiye edebileceğiniz bir banka var mı? tşk

• 2012 yılında sattığım bir tarla ile o gün ki altın alış ve bugün ki satışa baktım. Altın daha iyi duruyor. En azından her zaman nakittesin. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 61026103610461056106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.