Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: airman_mg , airman_mg , kk35 , Dark Territory , drowze Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 20 Misafir - 22 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
235.188
Cevap
1.165
Favori
11.773.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 63986399640064016402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Paragrafın baştan aşağı anlatım bozukluğu ve imla hatası içeriyor. Bana gelmiş türkçen zayıf git biraz türkçe çalış diyor. "Türkçe'n"  Kahkaha bastım helal et.

Ek olarak kaç kişinin beğendiği umrumda değil. Koyun sürüsü mevzusunu biliyorsun değil mi ?

Ciddi konuya bak ciddi konuya altın şöyle olacak, dolar böyle olacak hahaha. Mahalle kahvesinden farksız. Sanırsın ülkeyi kurtarıyor puşt  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carlion -- 25 Haziran 2021; 18:3:5 >
  • Orasını idare edeceksiniz artık:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yok mu bu ugandayla swap falan.aldi başını gidiyor benjo yine..

Bugün sayın CB gemi aldı, stat açtı ama pek etkisi olmadı..

• sezgin olsa dusururdu dolari

• Pes etme MB. 8,80'i gösterirsek bu savaşı kaybederiz.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Lol

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Hocam yok mu bu ugandayla swap falan.aldi başını gidiyor benjo yine..

Bugün sayın CB gemi aldı, stat açtı ama pek etkisi olmadı..

Daha swap anlaşmaları olmadı ki hocam yükselmesi gayet normal doların illa ki düzeltme yapacak yine... Geçen gün 8.70 den 8.30 a düşürdüler benzer düzeltme gelecektir... Benim için 8.50 gelse bile yeter zaten çok abartı düşmesini de beklemiyoruz...

• acquiles kullanıcısına yanıt

Ama dikkat ederseniz Cami açılışı olmadı.Kanaatimce Benjo bu yüzden başını kaldırdı.Reis bunu haftaya Cuma telafi eder düşüncesindeyim.

• Ülkeyi bitirdiler be.

8.76 nedir birader. 5 sene önce bugün 2.95 miş. Ne günlerdi :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın kanal istanbul çakma temel atması var yola yapılan köprüyü kanal istanbul temeli diye yutturuyorlar dolar yarın dahada zıplar mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

seçimlerle yada demokrasilerle düzelcek bir olay değil bu boyle giderse varyantlarda pek umut yok gibi, o hemen olmazda 10+ yılda cebindeki paranın bir önemi kalmaz insanlık dünya batar ben dahil burdaki çok üyeninde ölme ihtimali yüksek zaten o kaos ortamında mezarda $ geçmez.

ta alişanın kardeşi bile ölümle cebelleşiyor şu an genç yaşında fakiri zengini yok.

pek öyle olacağını sanmıyorum. sadece sancılı dönemleri olur büyük devletlerin. lakin küçükler için durumlar vahim olacaktır. en basit örneği ebola virüsü... avrupaya geldi mi veya diğer 3. sınıf ülkelere? ama fakir afrika ülkelerinde yayıldı. yoksa tedavisi de yok (bir aşı geliştirildi ama etkinliği hakkında bilgim yok).

çin'in bu olayda parmağı oldukça açık. global çapta korku salmak için hatta sözüm ona sızdırılan videolarda titreyen, yolda pak diye geberenler vardı. ama avrupada ölüm şekilleri kalp krizi, organ yetmezliği (yeterli oksijen alamamaktan) veya ölümcül hastalığı yüzünden. yani gözlemlenebilir... ama çin global endişe yaratıp maske pazarını geliştirmek için bunu yaptı. belki başında milyarlarca dolar zarara girdi ama pandemide sadece Almanya'ya sattığı maske 10 milyar doları geçik. düşün almanlar ne kadar zeki! bir akpli seçmenden hallice almanın liberali.

geçen aya kadar 8 euroya aldığım etin fiyatı 9.99 olmuş Türk marketinde. Benzin 30 cent'e yakın arttı. ısınma için karbon salım vergisi saplamışlar ısınma bedellerine.

bu çalışan kesime kazık! yoksa benim gibi hartz4 veya mülteci parası alanların bu faturlarını zaten devlet ödüyor. fakat ben kurs bulamadığım için corona'dan dolayı bu yardımı alıyorum. fakat yarın öbürgün çalışınca benden de köpek gibi emcülkeyecek almanya. gel gör ki almanya'da market sıralarında 1 kuruş 2 kuruş sayarak hesap kitap yapan aynı alman salağı gidip hala Merkel'e oy veriyor. diyorum ya ... Ülkemin akplisinden hallicedir Almanın Liberali...

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Her insanın belli bir ömrü var, doğanın kanunu herkes için geçerli.   

Yeni nesiller sorgulama yeteneğine sahipler

Alıntıları Göster

yalan yok. bende bu videoyu ilk izlediğimde "cahilinteki" demiştim yani tek başında sanmıştım. gerçeği fark edince çok geç olmadan yurtdışına kaçmanın yolunu aramaya başlamıştım.

yeni nesillerden de pek umut bağlama. geçenlerde ekran kartı için discord mudur nedir onu kurdurdular. sonra birileri geldi bir guruba alalım dediler. dedim ne gurubu. laf muhabbet gel üye ol abi destek ol dediler. meğer 16 19 yaş arası veletlerin kurduğu kanalmış. bir ton z nesli var ve sürekli küfürlü yazışıyorlardı. salak aptal lafı bunların ağzında sakız olmuş. birde acayip acayip terimler bulmuşlar. ben en son 20lerimde iken tiki ve apaçi kelimeleri çıkmıştı. şimdikilerde ise for mor acayip acayip terimler var. özür dileyerek çıktım davet eden elemandan. sürekli uyarı da geliyor rahatsız ediyordu program.

• şahlanmışız yine.

dolar 7.77

euro 10.48

sterlin 12.20

o değilde londrada yaşayan bir tanıdığım var. sterlin ile maaş alıyor tabi. göbek atıyor eleman uzun süredir. yakında yerleşir tr'ye. ölene kadar krallar gibi yaşar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FD1540C7 -- 25 Haziran 2021; 20:23:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

şahlanmışız yine.

dolar 7.77

euro 10.48

sterlin 12.20

o değilde londrada yaşayan bir tanıdığım var. sterlin ile maaş alıyor tabi. göbek atıyor eleman uzun süredir. yakında yerleşir tr'ye. ölene kadar krallar gibi yaşar.

ev kendisinin ise yapar da ... ev kira ise zor o iş ... tek odaya 600 poundlar konuşuluyor Birmingham gibi yerde dahi. Londra hele ... Enflied ... Londra'ya 25 km ama zone 6 olarak geçiyor. otobüsle 2,5 saat ... orada bile kiralar 500 600 poundlarda... evli olan tanıdığım vardı orada... 1200 pounda (council tax, elektrik su ısınma içinde değil) 2+1 evde yaşamak için ancak oralardan bulabildi. sanırım birkaç seneye o fiyata ancak luton civarlarından bulacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Ülkeyi bitirdiler be.

8.76 nedir birader. 5 sene önce bugün 2.95 miş. Ne günlerdi :(

muhtemelen yüksek fiyattan çıkanlar çıkacak alanlara ise telaş satışı yaptıracaklar... şu an için ben girmezdim. malum 6 ülke ile swap yapılmış...

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Zıplayamaz çünkü hafta sonu piyasalar kapalı. Pazartesi seviyeli ilişkimiz sertçe devam eder.

• acquiles kullanıcısına yanıt

Türkiyede şu an askeri hastane yok, neyin protokolü ki bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dellialli

muhtemelen yüksek fiyattan çıkanlar çıkacak alanlara ise telaş satışı yaptıracaklar... şu an için ben girmezdim. malum 6 ülke ile swap yapılmış...

Alıntıları Göster

Daha swap anlaşmaları olmadı hocam haftaya olur gibi yine düşürecekler doları geçen haftalarda 8.70 den 8.30 a düşürmüşlerdi...

• Dellialli D kullanıcısına yanıt

Alman, Fransız vs, ben kendimi bildim bileli markette 1-2 kuruşun hesabını yapar, bu enflasyonu önlemede çok etkili bir yöntemdir. Kafa yapıları farklıdır. 55 euro tutan bir alışverişte siz bütün 50 eıro almak için 105 euro verince direkt mavi ekran verirler ama mesela cebinden para çıkarmaz hiç bir Alman

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Türkiyede şu an askeri hastane yok, neyin protokolü ki bu?

GATA SBÜ bünyesinde MSB ve SB arasındaki protokolle işlemeye devam ediyor.

• 
Sayfa: önceki 63986399640064016402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.