Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5409. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 56 Misafir (7 Mobil) - 53 Masaüstü10 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
234.908
Cevap
1.164
Favori
11.762.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54075408540954105411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-CE8296C7A

.

bu hafta değilde borsadaki düşüş tamamladığı an yani dibi gördüğü an işte o vakit hepinize çağrım olacak yatırım fonu alın diye.

borsada herkes bireysel olarak kendi kafasına göre işlem yapınca yabancılara yem oluyor,ülkemizin kıt sermayesini de onlara kaptırıyoruz.

sürü halinde hareket edersek avlayamazlar. hatta fon yöneticisi gerçekten bu işin ustası olursa yabancıları bile avlayabiliriz.

sen 10 000tl paran ile XXX hissesi alırsa o hissede hiç bir oynama yaratamazsın ama 10 000 kişi 10 000tl bir fona yatırsa 100 milyon tl eder. fon yöneticisi o parayla bir hisse alırsa hisseyi yukarı yönlü kıpırdatabilir. işte bu yüzden birlik olursak düşmana kan kustururuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

Batı uşağı olmaktan uzaklaşan Türkiye mi😂😂😂

Aslanım aldığımız silahları kullanamaz hale geldik, yakaladığımız ajanları iade eder hale geldik. Sen ne anlatıyorsun😂

Kamera karşısında iki laf edip özür dilemek için uçak almak zorunda kalan bir ülke haline getirdiler bizi. Bakliyat bile ithal ediyoruz, batıyı bırak doğunun bile uşağı olduk neredeyse.

Alıntıları Göster

yine batı uşaklığı mı sayıklıyor bu? amerika ne derse yapan bir iktidar var, batının uşağı falan sayıklıyor garibim, yazık kıyamam 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Kerimcem lsd'yi azalt kardeşim. Hayal dünyası falan yetmez şu söylediklerine

Yiğit Bulut'un eğitimide hiç öyle aman aman bir eğitim değil. Bilkentte baba parası ile okumuş ardından aynı şekilde Fransa'da boş bir yüksek yapmıştır. Babası vekil olduğu için torpillidir o kadar.

dolar 3 olacak çıkın özür dileyin dememiş miydi? ardından dolar 8.55 oldu 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  yandaşların selçuk geçer versiyonu, bunu öven de ne bileyim 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulağa hoş geliyor, fon yöneticilerine ne kadar güveniyoruz? Büyük şirketlerden alacakları üç beş kuruşa küçük yatırımcıyı satmayacakları ne malum? İyi niyetle tavsiye verebilirsiniz ancak bu konularda babanıza bile güvenmeyin demek gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Kerimcem lsd'yi azalt kardeşim. Hayal dünyası falan yetmez şu söylediklerine

Yiğit Bulut'un eğitimide hiç öyle aman aman bir eğitim değil. Bilkentte baba parası ile okumuş ardından aynı şekilde Fransa'da boş bir yüksek yapmıştır. Babası vekil olduğu için torpillidir o kadar.

galatasaray lisesi, bilkent ve paris üniverstesi+ iki dil ve sadece baba parası🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  asıl ne kullanıyorsan sen azalt, nasıl bir ideolojik şerbetse artık iyi kafa yapıyor sizde belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Şubat 2021; 15:55:33 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CE8296C7A -- 4 Mart 2021; 21:3:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CE8296C7A

.

Daha almadın mı sen birşey :) ben elimdeki son paraya 2 gün önce bilezik aldım sonra altın fırladı gitti... Daha ons düşüyor yoksa şuan gram 430 TL yi geçmişti....

• bu sabahki yaptığım en doğru hareket sepetimde tuttuğum %20 civarındaki gram altını arbitraj yaparak dolara çevirmek oldu. ONS tan umudu tamamen kestim ,ABD tahvilleri bu kadar yükselmişken

• @Kirmizibasliklihukukcu

Beni partibaz hülööğler bloklasın zaten bende muhattap olmak istemiyorum galatasaray lisesi, bilkent ,paris üniversitesi mezunu adamada cahil ,baba parası dediler artık burdan herşey beklenir🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

akplilerin hepsi cahil koyun bir siz mükemmel eşsiz üst akılsınız zaten eşiniz benzeriniz yok, özel insanlar🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Şubat 2021; 16:9:15 >
  • Beyler biz bu altindan nasil kacicaz? 470 ten girmistim ben bu ONS daha toparlamaz 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Beyler biz bu altindan nasil kacicaz? 470 ten girmistim ben bu ONS daha toparlamaz 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CE8296C7A -- 4 Mart 2021; 21:3:5 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CE8296C7A -- 4 Mart 2021; 20:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

galatasaray lisesi, bilkent ve paris üniverstesi+ iki dil ve sadece baba parası  asıl ne kullanıyorsan sen azalt, nasıl bir ideolojik şerbetse artık iyi kafa yapıyor sizde belli.

Alıntıları Göster

Tamamı babası ve ilişkileri sayesinde.

Galatasaray ve Bilkentte para ile okumuş. Bilkentin en düşük puanla alan bölümü zaten güzel kardeşim. Yüksek lisans gene tamamen para ile yapılmış mib.

Öğretim görevlisi olarak çalışmış sıfır atıfı var. En ufak bir akedemik başarısı yok.

Bilmediğin konularda konuşma Kerimcem. Yani hiç konuşma 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerdurmus

Arkadaşlar 6,9 civarında dolar alacaktım 50-60 bin tl’lik yetişemedim param yeni geldi 7,4 olmuş bile. düşer mi artar mı tahminleriniz nedir? Ayrıca bankaların makası yüksek ben nerden alabilirim piyasa fiyatına?
    Döviz alım ve satımlarınızı KESİNİKLE hafta içi mesai saatlerinde yapmanız gerek. Bayram vb bankaların kapalı olduğu günlerde de alım satım yapmayınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Türkiyenin parmakla gösterilen en saygın eğitim kurumlarına sadece para ile okunuyor dedin ya artık cidden boş yani.

ona baksan harvard oxford da parayla,beleş değil kesin orasıda dandiktir🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

ne komiksiniz cidden aklı başında muhalifleri bile kendinize güldürürsünüz artık yeminle.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Şubat 2021; 16:30:39 >
  • Bu son yaşanalardan şunu anlamalıyız.

Asla yabancı bankaların tahminlerine güvenmemeliyiz.

Onlar sadece yabancılara mesaj verir,yerlileri enayi yerine koyar.

Bakınız HSPC nin 6.25 tahmini.

• an itibariyle 7,45 bugünü 7,25 in altında kapamazsa ilerisi daha kötü diyen arkadaşlar vardı merak ediyorum haklı çıkacaklar mı. YTD.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EE534877 -- 26 Şubat 2021; 15:25:28 >
  • 
Sayfa: önceki 54075408540954105411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.