Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,69 Euro 10,38 - Altın 499 | 24 HAZİRAN 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dellialli , rcpdrnc , metinTasci , bursali46 Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 125 Misafir (75 Mobil) - 54 Masaüstü75 Mobil
5 sn
128.478
Cevap
873
Favori
6.356.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6821
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1592
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 813
  • Favoriye Eklediklerim 881
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (4483 mesaj) MRT_ (3465 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2480 mesaj) mitokondrioglukadayi (2413 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (73044 mesaj) Mobil (43881 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (12973 mesaj) Uygulama (5156 mesaj) (86 mesaj) (1045 mesaj)
  • @
986 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,69 Euro 10,38 - Altın 499 | 24 HAZİRAN 🔥
Giriş
    1044 Mesaj

Müşarünileyh demiş kiii: "Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı ortağı MHP lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasıyla ilgili olarak şunları söyledi: Bırakın Allah'ınızı severseniz ya... Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de ya... Yani bugün evine ekmek götüremeyen biri var mı Türkiye'de ya... İnanıyor musunuz bunlara?"

Kitap okuyan biri olduğunu bilseydim ona bir kitap hediye gönderecektim. Evet ekmek alacak parası olmayan biri çöpleri karıştırır artık ekmekler toplar yine evine götürür.

Ancak bırakın yalnızca ekmekle yaşamayı, "Yalnız havyarla yaşanmaz!" demiş adam zamanında! (Bu göndereceğim kitabın adıydı ) Kendisi yalnızca ekmekle yaşıyor anlamı çıkıyor dediklerinden. Ne diyelim Türk milletinin bu bahtsızlığına?

|
    |

• Çavuş
    57 Mesaj

Ben de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

@the__executioner__ kanka noluo şahlanmış ekonomimiz

Düşüyoruz knk sıkı tutun  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    57 Mesaj

Abi mesela munzur unisi varmis kapat gitsin tip fak de bir yere al hatta onu da kapat o da acayip artista bogazicidir itu dir bunlar dursun gerisini at gitsin

|
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6702 Mesaj

3-5 üniversite dışında hiçbirinin yetkinliği yok zaten bu ayrı bir konu. Galatasaray Lisesi mezunu olmak Türkiye'deki üniversitelerin yüzde 70inden mezun olmaktan daha prestijli.

|
    |
    fosforlu kalemm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    57 Mesaj

70 derken artir onu

|
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    14944 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

dolar ve euro değer kazanmıyor.

türk lirası ve türk ekonomisi çöküyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Teşvik paketinin etkisi nasıl olur hocam

|
    |
  • Binbaşı
    1928 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

"Bu ülkede ne altın düşer ne dolar"

Çok gereksiz konuşuyorsun bazen. 2011'de bu ONS 1924 dolardı. 2011 bak.

2015'te 1.100 civarlarındaydı. Millet yıllarca terste kaldı. Öyle böyle bir zarar değildi. Bu zararı aynı süreçte dolar yükselmeseydi tam 8 - 9 sene kimse kurtaramayacaktı.

En erken doların etkisiyle 4,5 sene sonra aynı seviyesine döndü. Altın böyle bir şey. Uzun vadeli derken bazen böyle çok çok uzun olabiliyor.

Alıntıları Göster

Kardeşim altın dolara bağlı değil mi ? Ons istediği kadar düşsün bizim ülkede dolar arttığı müddetçe altın da artar... Ons 1500 dolar olsa dolar 10 TL olsa altın yine 482 civarı olur... Ben altın düşmez derken Dolar dan kaynaklı düşmez dedim....

• Binbaşı
    1454 Mesaj

1 ay önce AMAZON'dan logitech g102 lightsync mouse aldım 165 TL'ye. bakın burası çokomelli YÜZALTMIŞBEŞ TL.

ürün arızalandı. AMAZON dedi ki iade edin. 2 gün önce iade ettim bugün tekrar sipariş verdim. ürünün yeni fiyatı 217 TL İKİYÜZONYEDİ TL

aradaki farkı kim karşılıyor biliyormusunuz? AMAZON.

ama onlar gavur, onlar kafir.

bu ülkede yaşamaktan utanıyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAY10 -- 28 Ekim 2020; 17:47:52 >
  • Bölüm Yetkilisi
    14944 Mesaj
    |
    |
  • DH Yönetici
    5462 Mesaj

Bunların iktidar olduğu yerde 3 sene içinde dolar 30 tl olacak. Hala daha La Fontaine modunda geziyorlar.

|
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Düşüyoruz knk sıkı tutun  

Alıntıları Göster

:((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatınıYaşayamayanAdam -- 28 Ekim 2020; 18:8:25 >
  • Binbaşı
    1174 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

Kardeşim altın dolara bağlı değil mi ? Ons istediği kadar düşsün bizim ülkede dolar arttığı müddetçe altın da artar... Ons 1500 dolar olsa dolar 10 TL olsa altın yine 482 civarı olur... Ben altın düşmez derken Dolar dan kaynaklı düşmez dedim....

Alıntıları Göster

Yani dolar 10 olsa bile bugüne göre düşmüş olur. Sorun orada.

Peki ne zaman artıya geçilecek? Mesela hükumet değişse (imkansız değil) ki o da 1 - 2 yıl içinde olabilir. Düşen ONS'a bir de dolar eklense ne olur? Fena patates olursun. Bu birincisi.

İkincisi yabancı paralar artarken sen yerinde sayarsın ya da karınca hızında ilerlersin. Altın çok iyi kazandırdığı gibi çok sağlam kaybettirebilir bu da yabancı paralara hiç benzemez.

Mesela pandemi süreci başladığında altın diğer paralardan çok hızlı yükseldi. Bugün tam tersi de olabilir.

Üçüncüsü ONS'un yine 1100 1200 dolarlara inmesi imkansız değil. Sadece 2 yılda 1900'dan 1200'e düşmüştü ki o dönemler şimdiki gibi bir günde 100 dolarları bulan hareketleri pek görmemiştik.

Abartı mı geliyor? O halde yine hatırlatayım altının ONS'u şu an 2011 Eylül'deki seviyesinden düşük. Hem de pandemiye rağmen.

Altınla ilgili dikkatli yorum yapmak gerekli. Olağandışı durumlara daha fazla endeksli.

|
    |

• Çavuş
    57 Mesaj

3 sene once 40 liraya aldigim mouse su an 80 lira cidden hala iyizyiz diyene ne diyim ben her sey ×2 ×3 oldu gideyim de cay iceyim muq hayatim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97D83CB43 -- 28 Ekim 2020; 18:20:51 >
    |
    |
    SAY10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj

Selam. Sıradan bir değişim işlemi :)

|
    |
    SAY10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    14944 Mesaj

haksızlık ya. bir bize reva görülen hükümet ve iş bilmezlere bak. bir de milletin ülkesine

• Binbaşı
    1454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

Selam. Sıradan bir değişim işlemi :)

Selam hocam. benim hiç inancım yok ürünü hb ya da n11 den alsaydım 1 haftadır m.hizmetlerine ulaşmaya çalışıyordum heralde. evet sıradan ama bu ülke için fazla =))))

|
    |
  • Yarbay
    3534 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

haksızlık ya. bir bize reva görülen hükümet ve iş bilmezlere bak. bir de milletin ülkesine

Böyle millete böyle hükümet. Yapacak bir şey yok.

|
    |
  • Çavuş
    57 Mesaj

Bize yeni iban gelir hazirlanin

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
5,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.