Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ry4n , atesoku Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.446
Cevap
1.165
Favori
11.783.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 66806681668266836684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

twitter da dolar 9 muhabbeti varda ondan sordum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 26 Eylül 2021; 19:26:56 >
  • Keremcan Ekim geliyor Ekim.. Son 1 hafta.. Hani düşüyordu bu dolar.. Kandırıldın mi yine 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Düştü düştü düşmedi nereye gidiyorsun sürgüne?

Yoksa yüzsüzlük benim diğer adım nereye gidecem mi diyeceksin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcı size olur galiba hocam..

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt

9 olan USDT..

• He is an economist.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRVT_ kullanıcısına yanıt
    Usdt 1 dolara sabit olan bir coindir her zaman 1 dolar yani. Hatta ons altına sabit bir coin bile varmış, enteresan.
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

coin işine hiç bulaşma prince giderken bulgurdan olursun.

• Benim dolar hesabimda bir miktar dolar vardi. Persembe gunuki aciklamayi bekledim tl bozup yabanci hisselerin oldugu bikac fon alacaktim. Simdi baya yukseldi dolar. Fona gecsem mi yoksa dolarda mi beklesem bilemiyorum. Hesaplarima gora takip ettigim fonlarin ortalama getirisi 10 gunluk %4 falan dolar 10 günde %5 den fazla kazandirdi. Sizce ne zaman gecilir fonlara. Onumuzdeki iki uc gune daha bakacagim simdi cok oynak 1 ay falan beklesem mi yoksa riske atmadan hafta ici portföyü olustursam mi ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Usdt 1 dolara sabit olan bir coindir her zaman 1 dolar yani. Hatta ons altına sabit bir coin bile varmış, enteresan.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 26 Eylül 2021; 23:30:35 >
    evet o da

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt

hangi fonları almak istiyorsun? gelecek vaad eden fonlara nereden girersen gir uzun vadede hep dolardan daha fazla kazandıracaktır.

fon yatırımı bireysel emeklilik gibi düşün. mesela BES fonlarına 10 yıl boyunca para yatırıyorsun aynı şeyi normal fonlar içinde yaparsak 10 yıl sonra ciddi bir birikim sağlar. yani fonlara haftalık olarak bakmayacaksın yıllık olarak bakman gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRVT_

Bu mesaj silindi.

Bir tanesi Tether firmasına ait (30milyar dolar Evergrande hissesi aldılar) , USDC Centre (Konsorsiyum) ve denetime tabi.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥btcturk bilgi platformu
    Tether (USDT) - USD Coin (USDC) Karşılaştırması | BtcTurk
    https://www.btcturk.com/bilgi-platformu/tether-ve-usd-coin-karsilastirmasi/
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Ben busd tercih ediyorum, hem komisyon az oluyor. Usdt'nin evergrande'den etkilenme durumu varmış ama usdt çökerse zaten her şey toz duman olur

Zaten çoğu kişi böyle yapıyor. Stabil coinler bir sürü var 1 dolara sabitlenen, usdt en büyüğü 70 milyar dolar değeri var. Bu şirketler doları basıp piyasaya sürerken kafasına göre yapmıyor, gerçek hayatta karşılığı olması gerekiyor. Usdt'nin elinde batık evergrande şirketi tahvilleri olduğu bu yüzden zor durumda olacağı iddiası vardı şirket bunu yalanladı.
    https://uzmancoin.com/tetherden-aciklama-geldi-evergrande-senetleri-tutmuyoruz/

• hükümet berbat ekonomi yönetiminin sorumluluğunu üzerine almayıp pahalılığın suçu 5 zincir marketinindir diyor.

şimdi şöyle bir mantıklı düşünün 5 zincir marketinden daha ucuza ürün satan 1 tane bile bakkal dükkanı var mı bu ülkede?

Şok marketlerinin kurucuların dan olun Murat Ülker biz %1 kar ediyoruz demiş. bazı cahillerde Murat ülker in bu sözüne yalan deyip komik komik cahilce mesajlar yazıyorlar.

halbuki finansal okur yazarlık bilseler google şok marketler bilanço yazsalar şirketin net karını şak diye görebilecekler.

bakın şok market in 2021 2.çeyrek net kar marjı yüzde kaçmış?

https://sokmarketyatirimciiliskileri.com/tr/yatirimci-seti

bir de bu şirketler borsa da işlem gören şirketler,hükümet kendini kurtarmak için bu şirketlere para yatırmış borsa yatırımcılarını ateşe atıyor. borsa zaten kan ağlıyor bu tür saçma ithamlar yüzünden iyice batıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 26 Eylül 2021; 23:11:3 >

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

O da bişey mi.

Hala yurt sorunu yok. TV delkiler yalan. Rol yapıyor dedi yahu :)

Öğrenci akrabam var, arkadaşın kardeşi var sap gibi kaldılar. Özel yurtlar deli para istiyor.. Hepsi yalan abartuyorlar dedi zat..

Ama mustehak. Gerçekten mustehak..

Dibi bulalım en dibi.. Yetmez bu..

TÜİK 32 tl ye beyaz peynir var diytoe..

Yani dalga geçmenin de bir sınırı var diyeceğim ama yok demekki..

32 tl ye adama karper peynir vermezler nerde yaşıyorsunuz siz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 26 Eylül 2021; 23:19:2 >
    Busd binance'ın kendi doları, daha az komisyon kesiyor ama oranları bilmiyorum.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Bu fonlari takip ediyorum

• Kripto piyasalara bakarak dolar 9 lira diyerek manipülasyon yapanlar özür dileyecek mi acaba? Umarım Merkez bankamız gerekirse birkaç milyar dolar daha harcayarak, dövizi 9 lira altında tutmaya devam eder de bu kişilerin heveslerini kursaklarında bırakır. Faiz lobisine boyun eğilmedi, doğru bir hamle yapıldı. Bundan sonra yapılması gereken hızlıca yapısal reformlara devam ederek kuru ve enflasyonu kontrol etmek, istihdam ve büyümeyi sürdürerek 2023 vizyonuna hazırlanmaktır.

• TEB teknoloji fon sepeti fonu hariç ötekileri bende de var.

güzel tercihler.

• 
Sayfa: önceki 66806681668266836684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.