Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Space-Dye Vest , Can851 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.139
Cevap
1.165
Favori
11.770.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54135414541554165417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen de kuma göm de rahatlayalım toplantıdan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ağlayanmezun -- 27 Şubat 2021; 9:45:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağlayanmezun A kullanıcısına yanıt

Çok derin bir cevap oldu aydınlandık🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Yalnız tanıştığımızi hatirlamiyorum üsluba dikkat lütfen..

Varsa teknik bir yorum tahmin paylaşın, uçacak kaçacak düşecek cakilacak ile işler yürümüyor..

6.50 ye ordan 4.90 a diyen konudaki galaksinin en iyi ekonomistleri şu an kuma gömdü kafayı 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 27 Şubat 2021; 9:42:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Ons altında 2 Bin dolar üzeri beklentim var diyordu görüyoruz 2 Bin doları üstünü

Çok tutturamıyor oda

Alıntıları Göster

piyasaya yön verici güç olan Merkez bankası bile hedeflerini tutturamazken,doğru öngörülerde bulunamazken. tek bir kişinin her dediğinin doğru çıkması beklenemez zaten.

Merkez bankası ABD 10 uıllıklarının artacağını bu yüzden doların fırlayacağını tahmin edebildi mi?_yok.

tek bir kişi her şeyi bilse zaten o kişi Woren Buffet gibi zengin olurdu.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Aynen kanka woren

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

piyasaya yön verici güç olan Merkez bankası bile hedeflerini tutturamazken,doğru öngörülerde bulunamazken. tek bir kişinin her dediğinin doğru çıkması beklenemez zaten.

Merkez bankası ABD 10 uıllıklarının artacağını bu yüzden doların fırlayacağını tahmin edebildi mi?_yok.

tek bir kişi her şeyi bilse zaten o kişi Woren Buffet gibi zengin olurdu.

Alıntıları Göster

Merkez Bankasının kur hedefi olmaz ..

Ben Gram altın dan bahsetmiyorum ons altından bahsediyorum..

ABD 10 yıllıklar mevzuu 1 haftalık olay öncesinde de ons can çekişiyordu

• inşallah damat bey gene bi yerlere bişey olurda dolar/eyro nun ateşini düşürür yoksa bu yükselmeye devam eden trend kolay kolay durmaz

• Dünya inanılmaz para basıyor

Mantıken ons bu yüzden yükselmeli

Bakalım ne olacak Y. T. D.

• Tanzim çadırlarından sonra yeni çözüm hayırlı olsun....

Son dakika haberine göre ucuz gıda satışı için düğmeye basıldı. Marketlerin kâr hırsları nedeniyle artırdıkları fiyatlara 'dur' diyecek önemli bir adım daha atılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla harekete geçen Tarım Kredi Kooperatifleri bu yıl sonuna kadar 180 olan market sayısını 500'e çıkaracak. Bu sayı 2022'de ise 1.000'i bulacak. Birinci kalite ürünün uygun fiyata satılacağı marketler için kiralamalar başladı. 

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Tanzim çadırlarından sonra yeni çözüm hayırlı olsun....

Son dakika haberine göre ucuz gıda satışı için düğmeye basıldı. Marketlerin kâr hırsları nedeniyle artırdıkları fiyatlara 'dur' diyecek önemli bir adım daha atılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla harekete geçen Tarım Kredi Kooperatifleri bu yıl sonuna kadar 180 olan market sayısını 500'e çıkaracak. Bu sayı 2022'de ise 1.000'i bulacak. Birinci kalite ürünün uygun fiyata satılacağı marketler için kiralamalar başladı. 

Tarım Kredi Kooperatifleri'de gayet iyi biliyor sorunun kökenini, esas kaynağını. Değil 1000, 150.000 şube açsalarda %99 yanılma paylı büyük yatırım projeleri (havaalanı, yol, köprü vs.) ve israf şov bitmedikçe ve tarımsal yapıya, çitfçi kesimine geniş kapsamlı ve doğrudan kaynak (hibe) aktarılmadan fiyatlar ucuzlamayacak. Bir yandan kamu kaynaklarını hunharca sömürüp ve tarımın canını okuyup, öte yandan taşıma suyla değirmen döndürmek misali pansuman yapmak nereye kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 27 Şubat 2021; 11:51:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yer Yalova'ymış :)

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: SECourses

Dünya inanılmaz para basıyor

o teoride atık eskisi kadar doğru değil. para bolluğunda eskiden evet altın fiyatları çok artardı. lakin artık altının rakibi kripto paralar var.

başka bir şeyde artık normal borsada hisse alımı satımı da kolaylaştı. ABD li ergenler bile cep harçlığıyla borsada hisse alabiliyor. komisyon oranları çok düşük ve hisse almak çok kolay robinhood uygulamasıyla.

• Ada uçuyor.
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Biden'ın destek paketi Temsilciler Meclisi'nden geçti
    https://www.bloomberght.com/biden-in-destek-paketi-temsilciler-meclisi-nden-gecti-2275441

Pztesi Acaba dolar ve altını nasıl etkiler?
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bitcoin hesabından parayı nasıl çekiyormuş?
    Gidip de markete ben kredi kartlarına savaş açtım, ödemeyi BTC ile yapacağım diyorsa başka tabi.

ada geçer mi? 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Bitcoin hesabından parayı nasıl çekiyormuş?
    Gidip de markete ben kredi kartlarına savaş açtım, ödemeyi BTC ile yapacağım diyorsa başka tabi.
    Asıl mesele o değil de, o transfer madenci onayı (PoW) alıp, meblağ marketin hesabına geçene kadar adam içeride kaç dakika mahsur kalacak, adamı alışverişten soğutur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 27 Şubat 2021; 12:11:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SECourses

Dünya inanılmaz para basıyor

Paranın bol olduğu yerde para ya kripto ya yada emtialara gidecektir... Kripto paralar manipülasyona açık ve çok güven vermeyen bir yatırım şahsi fikrim bu yönde... Örneğin ons altın fiyatının düşmesi yeni yükselişin habercisi olabilir ki hiç bir şey sonsuza kadar düşmez de yükselmez de....

Ons altın 1800 dolara çıksa bile maksimum bizde dolar fiyatı belirleyecek gram fiyatı dolar 8.5 TL olsa direk 500 TL gram... Kaldı ki şuan altın ve döviz talebi çok fazla...

Geçen gün kuyumcu bir arkadaşım 1 haftadır darphaneden altın gelmiyor yetiştiremiyormuş çeyrek altın yarım altın vs yoğun talep var diyordu...

Döviz altın paranın alım değerini korur kar yaptırmaz zaten bu yüzden halk altın dövize saldırıyor resmen...

BTC ile ödeme için bekleme salonu yapsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Biden'ın destek paketi Temsilciler Meclisi'nden geçti
    https://www.bloomberght.com/biden-in-destek-paketi-temsilciler-meclisi-nden-gecti-2275441

Pztesi Acaba dolar ve altını nasıl etkiler?

Emtia ve kripto paralara olumlu yansır hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Ada uçuyor.

mainnet var, "buy the rumor sell the news" olabilir YTD

• 
Sayfa: önceki 54135414541554165417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.