Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (5002. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 39 Misafir (2 Mobil) - 40 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
233.104
Cevap
1.147
Favori
11.664.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 50005001500250035004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radko

Cebinde ki üç kuruş değerlensin diye yaptırımların olmasını bekleyenlerin olduğunu görüyorum forumda.
    Sizde görüyormusunuz

Yaptırıma sevinmek mi nasıl yani yaptırıma sebep olanları tek tek açıklarmısınız?

Eli emeği geçenlerden isim isim rica ediyorum kurallar baştan belli kaşına kaşına yaptırıma giden yolda yürüyenlerden mi coşup sevinelim anlayamadım?

Sanırım yaptırıma sebep olanlara bayağı destek çıkmanız manidar olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Yaptırıma sevinmek mi nasıl yani yaptırıma sebep olanları tek tek açıklarmısınız?

Eli emeği geçenlerden isim isim rica ediyorum kurallar baştan belli kaşına kaşına yaptırıma giden yolda yürüyenlerden mi coşup sevinelim anlayamadım?

Sanırım yaptırıma sebep olanlara bayağı destek çıkmanız manidar olmuş

Alıntıları Göster

yaptırımın yarısı girdi zaten diğer yarısını bekliyor halk

evet seviniyoruz biz halk olarak biz dibi gördük şu 30 binile 80 bin arası maaaş alanlarda zorlansın biraz onlara şuan teğet geçiyor hergün binlira yenebilirmi bunlar yiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar serbest piyasada euroyu kaça bozuyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günün müjdesi de geldi. İnşallah yalan haberdir bu kadar da olmaz artık.

• dark dragon kullanıcısına yanıt

Müjde manyağı olduk ne kadar şanslıyız. Diğer ülkeler boşuna kıskanmıyor onlar da istiyor bir müjde olsun ama yok.  

• Ons kirmizi

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Günün müjdesi de geldi. İnşallah yalan haberdir bu kadar da olmaz artık.

Bunu ve nicelerini belgesi ile çıkıp sokak röportajında halka sorduğunda aldığın cevap bu olacak:

Onlarda bunu iyi bildikleri için diyorlar ki: daya gitsin(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 9 Aralık 2020; 11:21:10 >

• dolar 7.82 şu an

• caatsa yaptırımları neleri içeriyor?
    tl hızla değer kaybeder mi?

• MRT_ kullanıcısına yanıt

Sizce 1 ay içerisinde görebileceği seviyeler nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Günün müjdesi de geldi. İnşallah yalan haberdir bu kadar da olmaz artık.

Kaşıyorum toplumu, kaşıyorum karıştırmak istediğim ülkeleri, sınıyorum sabırları...

İstediklerini alana kadar böyle sınırsızca, dipsizce çırpınacaklar. Alabilmeleri diye bir olasılık yok ama insanların aptallığı var, bunları görüp de hala oy verenler, düşüp kalkanlar yettiniz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

• şu an aktif olarak çeşitli çalışmalar yapıldığı izlenen "hukuk reformu" bile başlı başına komedi değil mi? stk vb. gezerek, yapılacak "hukuk reformu" için "görüşler" öğreniliyormuş. arkadaş, sen sorunu bilmiyorsun da, sana stk söyleyecek ise, kusura bakma ama olay kafadan saçma. yine bir komedi izliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

tarafsız ve bağımsız yargıyı unutmuşsunuz. güçler ayrılığı olmadan zaten diktatörlük oluyor.

O dediğinin olması için akıllı sorgulayabilen halk lazım.Yoksa başa geçen o anki durumları suistimal edip farklı kozları kullanarak yani milli dini vs gibi durumları göze batan ve gözden kaçan maddelerle yargı yürütme ve basını tekrar kendine çekebilir.Dediğinin olması için başta bilinçli halk kisvesi lazım.

Ama sendekiler günü düşünen menfaatçi çıkarcı iki yüzlü kendi gibileri tepeye çıkaran cahillik içinde beyni çürümüş yozlaşmış halk kisvesi.

• Türkiye'yi idare eden saraydaki zat avrupa ab yaptırımları beni ırgalamaz demiş.Demekki çok sağlam birşey geliyor.

Bize neki ölümüne destekleyen halkı düşünsün.Asgari ile sürünenler onlar sonuçta. 

• İnşallah hocam da bahsettiğiniz kitle zaten çalışmayan yeşil kartlı belediyeden vs sosyal yardımla geçinen kitle sayılarıda hiç az değil o kitleye dokunması lazım .
  • aha yeni seviye gelmiş, maşallah türkiye 2023 yolu çok iyi bir yere doğru gidiyor  

• onların parası mülkü bol .halk ekmek kuyruğunda bekleyenler düşünsün

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

aha yeni seviye gelmiş, maşallah türkiye 2023 yolu çok iyi bir yere doğru gidiyor  

Aynı zihniyet.

[simage][censored][censored]https://store.donanimhaber.com/5c/44/e6/5c44e6b8a4e149ff2466a34296c61175.jpeg[/censored][/censored][/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

aha yeni seviye gelmiş, maşallah türkiye 2023 yolu çok iyi bir yere doğru gidiyor  

Adamın dediği bir şeye katılıyorum . Paramız yok diyip 15k ya iphone alan bi kesim var ülkemizde . Tek katıldığım nokta o 😂

• 
Sayfa: önceki 50005001500250035004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.