Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4994. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ry4n , otaku , otaku , mgora , mgora , Flowles
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 42 Misafir (4 Mobil) - 41 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
233.107
Cevap
1.147
Favori
11.664.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 49924993499449954996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ufak bir zararına da olsa altından çıkıp dolara var euroya geçtim ons hazır biraz yükselmişken. Ons çok belirsiz ve ben belirsizliği sevmiyorum. Elde ki dövizi de kolay kolay elden çıkartmıcam ve piyasaları takipte etmeyecem. Artık uzun vade de kar mı ederiz zarar mı bakacaz. Sürekli takip ediyorum ondan ona ondan diğerine geçiyorum ama kayda değer bir döviz artışı sağlayamıyorum bu çok anlamsız oluyor. Ben dolar ve euroya çevirdim herşeyi ve artık unutuyorum abi takip etmicem size kolay gelsin. Yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Alıntıları Göster

• blackprague kullanıcısına yanıt

tabi ki. 24 Aralık ta olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Ufak bir zararına da olsa altından çıkıp dolara var euroya geçtim ons hazır biraz yükselmişken. Ons çok belirsiz ve ben belirsizliği sevmiyorum. Elde ki dövizi de kolay kolay elden çıkartmıcam ve piyasaları takipte etmeyecem. Artık uzun vade de kar mı ederiz zarar mı bakacaz. Sürekli takip ediyorum ondan ona ondan diğerine geçiyorum ama kayda değer bir döviz artışı sağlayamıyorum bu çok anlamsız oluyor. Ben dolar ve euroya çevirdim herşeyi ve artık unutuyorum abi takip etmicem size kolay gelsin. Yatırım tavsiyesi değildir.

Valla bana da babam altin aldirmisti. Ben de onlari ikna ettim tekrar 500 u gorurse cikacagiz.

Ons cok kirilgan asi olaylari ile patlayip duruyor ama doviz bu ulkede dusmez. Alinan onlemler de hep gunu kurtarmalik hala insaata suna buna para basiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emclord00 kullanıcısına yanıt
    Yeni faiz arttırımı gelir mi
  • Yeni faiz artirimi gelmezse, dolar nasil duracak ? Enflasyon ucmus gitmis... Tuik disinda da hesaplaniyor artik... Kimse yemiyor yani...

11 Aralik cok onemli.

Sonra Mart...

Bu milletin cilesi bitmez...

• PC fiyatları %92 şahlanmış.

https://twitter.com/oeskifiyatlar/status/1334614095128109060

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Yeni faiz artirimi gelmezse, dolar nasil duracak ? Enflasyon ucmus gitmis... Tuik disinda da hesaplaniyor artik... Kimse yemiyor yani...

11 Aralik cok onemli.

Sonra Mart...

Bu milletin cilesi bitmez...

Hocam sizin 11 Aralık tarihi ironi kokuyor. Ben mi yanlış anladım?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam sizin 11 Aralık tarihi ironi kokuyor. Ben mi yanlış anladım?

Alıntıları Göster

AB konseyi hikayesi var, gerci cogunlukla kaydadeger birsey beklenmiyor ama Ugranda da onemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

PC fiyatları %92 şahlanmış.

https://twitter.com/oeskifiyatlar/status/1334614095128109060

bilgisayar alımında TRT payı var mıydı.Böyle bir saçmalık var mıdır acaba.Vergilendirmede.

Kuru es geçelim.Asıl mevzu vergideki astronomik artış konsollarda da böyleydi sanıyorum.

• sokaktaki vatandaşın derdi değil pc falan.
    kendinizi kurtarın.
    bu millet bunu istedi, 2020 yılında en ufak teknolojik aletler bile lüks oldu, çok yakında da ulaşılmaz olacaktır.

olsun diğer tarafta huri yiyeceğim.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Yinede şahlanıyor aman
    Kolbaşının yandım da kır atı
  • 464

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

Gördün değil mi dün nasil 2dk da bir anda onsu 14 15 dolar aşağıdaki çektiler. Manipülasyon hareketleri çok fazla olmaya başladı ama dünkü hiç tutmadi ons şuanda 1840 seviyelerinde gezmekte. Dolar zaten 7.8 7.9 aralığında sıkıştı bunun altında üstüne cok tutunamiyor.

• dolar yine 7,90 görür ama akşam 5ten sonra işlemler kapanınca bankalardaki döviz ve altın oranı %57 olduğu için kuru 7,77 seviyelerine geri çekerler..hep piyasalar kapalı olduğunda oluyor ne hikmetse.ama az kaldı çok az kaldı..

• Gelecek toplantıda bir 100-200 baz puan daha gelmeli. '' Açıklanan '' enflasyon oranı mevduata yaklaştı yine. Muhtemelen kasım enflasyonunu bunun önünü açmak için bir şekilde doğruya yakın açıkladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stannis Baratheon. -- 4 Aralık 2020; 9:59:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Gördün değil mi dün nasil 2dk da bir anda onsu 14 15 dolar aşağıdaki çektiler. Manipülasyon hareketleri çok fazla olmaya başladı ama dünkü hiç tutmadi ons şuanda 1840 seviyelerinde gezmekte. Dolar zaten 7.8 7.9 aralığında sıkıştı bunun altında üstüne cok tutunamiyor.

Aynen hocam büyük parası olanlar o arada çok para kazaniyorlar . Amaçlari bu.

• Çok ilgiç bir noktadayız,

Vaka sayısı resmi olarak "pardon" denip düzeltildi(!), vefat eden sayısı İBB ye göre başka bakanlığa göre başka, TÜİK verilerinin durumu ortada, MB rezervleri "ortada", açıklanan hiçbir veri sağlıklı değil.

Mühendislikte basit bir kural vardır, ölçemediğin şeyi düzeltemezsin diye.

tam da oradayız şu an..

hayırlısı olsun diyelim.

• dolar 7.81 bandında

• 
Sayfa: önceki 49924993499449954996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.