Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4993. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: svs , Can851 , ByGÖKTÜRK , espresso8218 , tembelreis Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 50 Misafir (2 Mobil) - 52 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
233.123
Cevap
1.148
Favori
11.665.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 49914992499349944995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Az önce askerde olan arkadaşım ile görüştüm, komutanları covid açıları alınmış , aşı vuracağız demiş.

Böyle bir hakka sahipler mi ? Ben aşı istemiyorum deme hakkı yok mu er in ?
    Buraya soracağına arkadaşına sorsaydın ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Sözün bittiği yer.. Yoruma gerek yok..

adam dalga geçiyor yine işte şaşırmadım🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

bu nasıl bir egodur cidden anlamıyorum... Bizim bütçe açığı bazı ülkelerin geliri kadar ama hala hava atma peşinde yok maske dağıtıyoruz yok başka ülkelerin ekonomilerine yardım ediyoruz falan diyor bide...

Millet işlerini açamıyor açlıkla savaşıyor. Bunlar milletin parasını babalarının parası gibi ona buna savuruyor. Merak ediyorum amaçları ne? Paramız madem çoksa vergileri düşürün o zaman.

İşte böyle dine dayanan yönetimlerin olduğu ülkelerde sadece paranızı kaybetmekle kalmaz akıl sağlığınızı da kaybedersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Aralık 2020; 19:50:51 >

• Akıyor maşallah...

https://twitter.com/YolTV/status/1334063233855008772

Yallah size %14 enflasyon yeter.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

Bitcoin 20 bin dolar mı.

• Ons 1833

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Akıyor maşallah...

https://twitter.com/YolTV/status/1334063233855008772

Yallah size %14 enflasyon yeter.

Asıl bu ne demek.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

• 19bin300dolar :D

• Şu an tl yi değerli kılacak faiz %20. Ama kur artışa geçince buda yalan oluyor. 2015 ten beri kur her yıl %40 ortalama artarken mb sı geriden faiz artışı bu değer kaybını %20 ye çekmiş. Yani 90 lardan beri gelen önce kur artışı sonra faiz aksiyonu hala geçerli. Mb raporlarında defaatle bildirilen major ülkelerin aksiyonlarına göre hareket gösteriyor ki önce global piyasaya bakın. Sonra içe...

Yani kurda bir artış trendi oldumu trenden hemen atlamayınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Asıl bu ne demek.

Alıntıları Göster
    Ayran ile tahterevalli arasındaki korelasyonu ifade ediyor Reis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Aralık 2020; 20:29:41 >

• Altın gerçekten son günlerin en büyük belirsizliğini yaşıyor. Covid gelişmeleri onsu sürekli olarak etkiliyor ufacık bir kötü haber bi anda fırlatırken ardından gelen bir olumlu haber bir anda düşürüyor. Ons çok büyük bir sıkışma yaşıyor. Aşı hakkında yapılan haberler yalan çıkarsa çok sağlam rekor tazeler.

YTD

• Aralık ayında yeni bir mb toplantısı olacak mı?
  • Akillari sira piyasa kapaninca millete heyecan yaptirip sattiracaklar..neden bu hareketler piyasa kapaninca anlamak zor degil..hatta bazi panikzedeler makasli bile satiyordur.
  • Doldurun 10 TL olacak

• Dolar yarın bu fiyatlarda kalırsa yâda biraz daha düşerse yüklü alım yapacağım bu fiyatlardan aşağıya pek gidecek gibi görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Dolar yarın bu fiyatlarda kalırsa yâda biraz daha düşerse yüklü alım yapacağım bu fiyatlardan aşağıya pek gidecek gibi görünmüyor

sürekli 7:80 -90 lara cıkıyor sonra 70lere geri çekiliyor sürekli aynı..10 aralıkta yaptırım gelirse alacak vakit olmayacak..bütün parayı yiyince oruç reisi geri çektiler elde para kalmadı..şimdide yönümüz avrupa diye ikiyüzlülük yapıyor ama elin oğlu acırmı..çakıcıylada reform yapıyoruz yersen..adam muhalafet liderini ölümle tehdit ediyor ama bizimkiler reform yapacak he..millet yemiyorbe bankalardaki mevduatın %57 doviz altın halkın reise inancı 0 sıfır..

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

7.58 e düşecek mi diyorsun yani kaç gündür 7.75 in altına inmiyor....

• Takip ediyorum her gün böyle oluyor artık gün içinde 10-15 kuruş artıyor düşüyor sonra artıyor yüklü parası olan al satla köşeyi dönmüştür
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Takip ediyorum her gün böyle oluyor artık gün içinde 10-15 kuruş artıyor düşüyor sonra artıyor yüklü parası olan al satla köşeyi dönmüştür

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

hocam bu saatten sonra düşeceğini sanmıyorum,kuzu gibi 10 aralığı bekliyoruz..reis uyanıkya katarla çeşitli anlaşmalar yapıldı sözde gardımızı alıyoruz..kime karşı alıyoruz avrupa amerika..hem avrupa hem abd yaptırımları yaklaşıyor neden sırf reisin inadı yüzünden..kendi etti kendi bulacak ama hain elinde döviz altını olanlarmı olacak..geçecek o işleri herkesin aklı beyni var herkesin elinde akıllı telefon her türlü bilgiye ulaşabiliyor..eskidendi o meydanda söylediklerine inanan topluluk bile %50 azaldı..kendi yancıları kendi yiyicileri ayrı onlar vatan millet sakarya sorsan fetihe çıkıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 49914992499349944995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.