Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Space-Dye Vest , Look At Me , Johnwick4 , tafesan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 38 Misafir (1 Mobil) - 38 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
235.474
Cevap
1.165
Favori
11.784.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 63786379638063816382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ons saldir oglum saldir yakala tut parcala  

Altin 500 h gectigi an cikicam demistim 530 da yine cikmadim. Acgozluluk bitiriyor hep geeci ciksam ne olacak hisse alsam o da batar. TL zaten eriyor ama dolar olmasa altindan bir sey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terry Malloy kullanıcısına yanıt

terbiyesizleşmeyin...

üslübunuza dikakt edin..edemiyorsanız kendinizi geliştirin.

Allah şifa versin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 21 Haziran 2021; 12:5:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terry Malloy

dolar indexi arttığı için şu anki fiyatlar böyle. birkaç haftaya 8.5 seviyelerine geriler eğer başka bir şey olmazsa

Nassı olacak o iş...?

Yine bi Müjde felanmı var reisten gelecek.....? 🤭🤭🤭

Kerim bu sen misin? Söyle, kizmayacagiz. :))

dövize karşıysan burada ne işin var yallah faiz konusunayada paran yoksa yallah millet bahçesine kek yiyip yuvarlan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5 aldım öğretmen sıfır verdi paradoksu.

Dolar düşerken"biz yaptık" dolar çıkarken "bizimle ilgisi yok"...

Tamamen oksijen israfı..

• Insanlar ne içiyor da bu kafaya sahip oluyor merak ediyorum.

Durum gayet açık net ve ortada..

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

dövize karşıysan burada ne işin var yallah faiz konusunayada paran yoksa yallah millet bahçesine kek yiyip yuvarlan

ordan nasıl bu sonucu çıkardın? 800 bin liradan fazla varlığımız döviz üzerinde. faizler düşse diye 4 gözle bekliyorum

yav hehe

• itibardan dasarruf olmaz yeğenimmm

"Hazine ve Maliye Bakanlığı'na bağlı Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu, 2 milyon 862 bin TL'ye 15 araç kiraladı. Kurum, 9 Şubat 2021'de ihaleye çıkarak, 26 Şubat'ta Kaya Seyahat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. ile 2 milyon 862 bin TL'lik sözleşme imzaladı. İhaleye toplam 6 geçerli teklif verilirken, ihaleyi kazanan şirketin Yönetim Kurulu Üyesi ise 24 Haziran seçimlerinde AKP'den Ankara milletvekili aday adayı olan Mehmet Kaya çıktı.

Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre, 1 Mart 2021 ve 29 Şubat 2024 arasında kullanmak üzere kurumun kiraladığı 15 aracın özellikleri ise dikkat çekti. Araçların tümü 2021 model ve siyah olacak. 7/24, şehir içi ve şehir dışı kullanılacak olan araçlar elektrikli sunrooflu. Ambiyans aydınlatması, ön cama yansıtmalı renkli gösterge ekranı ve 3 boyut efektli 7 inç'lik renkli TFT ekranı da bulunuyor."

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Insanlar ne içiyor da bu kafaya sahip oluyor merak ediyorum.

Durum gayet açık net ve ortada..

• 5 yıldızlı itibar devamke

"Diyanet İşleri Başkanlığı’nın “Meal Yazım Stratejileri Çalıştayı” adı altında 3 gün boyunca 5 yıldızlı otelde toplantı yaptı"

https://t24.com.tr/haber/sozcu-yazari-muratoglu-diyanet-artik-parayi-nereye-harcayacagini-sasirdi-3-gun-boyunca-5-yildizli-otelde-toplanti-yapti-parasi-kimden-cikti,960516

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

5 yıldızlı itibar devamke

"Diyanet İşleri Başkanlığı’nın “Meal Yazım Stratejileri Çalıştayı” adı altında 3 gün boyunca 5 yıldızlı otelde toplantı yaptı"

https://t24.com.tr/haber/sozcu-yazari-muratoglu-diyanet-artik-parayi-nereye-harcayacagini-sasirdi-3-gun-boyunca-5-yildizli-otelde-toplanti-yapti-parasi-kimden-cikti,960516
    Ülkeyi kalkındaracak böyle ilmi ve katma değerli projelerin çalıştaylarını elbette 5 yıldızlı otellerde yapacaklar. Kaz gelecek yerden otel esirgenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 21 Haziran 2021; 13:22:26 >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    sizin ironik cümlenizi, gerçek olarak düşünecek kafaların çıktığı coğrafyada, çok da şeyapmamak lazım belki de.

• piyasadaki altının ithalinin sürekli arttığını biliyor muydunuz? şakır şakır altın ithali var.

• dxy bir kaç ay içinde sanki 94' ü bir ziyaret etmek isteyecek gibi duruyor YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 21 Haziran 2021; 13:52:24 >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

ucuza kaçmış 2008 almışlar demekki. tasarruf :)

• Redeemertr kullanıcısına yanıt
    farketmez dxy düşse bile dolar artıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

farketmez dxy düşse bile dolar artıyor

o zaten akapenin üstün başarısı, herkes onu başaramaz, takdir etmek lazım   

• aklı olan 5 litrelik zeytinyağ stoklar  ytd yazmayı unutmuşum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttfvol -- 21 Haziran 2021; 14:15:22 >
  • 
Sayfa: önceki 63786379638063816382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.