Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6421. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.408
Cevap
1.165
Favori
11.782.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 64196420642164226423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence zam yapmasınlar. gerek yokki. madem şahlanıyoruz, milli gelir tavan yaptı, alım gücümüz arttı, neden zam yapalım demi :)

• temmuz bitmedi umudunuzu kaybetmeyin hala şahlanabiliriz🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Bir evin bedeli 20 yıllık kira bedeli diye biliyorum.

120k parayı faize atsan 23.500 lira getirir, evi aldın yılda 600x12 7200 lira getirir.

Bir de ev alıp değerleneceğini düşünen, sürekli fiyat arttıranlar var.

Evin ömrü zaten 50 yıl değil mi?

Kesinlikle bu hesap uzerinden gidiyorum, omrunun yarisi bitmis olacak. Kira geliri faize gore dusuk kalicak, Turkiye`de faiz uzun sure dusemez, bakmayin siz indirecez laflarina...

50 yildir dogru. Oguz Gundogdu bunu deprem icin de soylemistir. 25 yilin yaratacagi yipranma, her tarafi 1-2 derece deprem bolgesi olan ulkemizde zaten yeterli.

Dolayisiyla, oturacak evi olmayan icin ev alinmali, yatirim amacli ise, cok dogru projelerden aliniyorsa eyvallah ama yok universite kapisina yakin, yok onunden minibus geciyor vs... diye ev almak, 500-600 lira kira geliri olan bir yeri almak, angutluk degil de nedir ?

• kanalistanbul yalan olur..işte kanıtı :) alan adı dahi alınmamış

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • kriz var herkes bunun farkında

• 1 temmuz da bu kadar şahlanış fazla değil mi? Daha temmuzun bitmesine 30 gün var... Bu gidişle şahlana şahlana uzaya çıkarız :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dertler bitiyor. şurda kalmış 30 yıl tadını çıkarın

3036 yılından geldiğini söyleyen elemanın açıklaması

;

2052'NİN ARALIK AYINDAKİ FELAKET

İnsanoğlunu özellikle, ‘büyük elektrik kesintisi’ denilen bir olay hakkında defalarca kez uyaran internet kullanıcısı, bu olay hakkında, "Yanılmıyorsam büyük elektrik kesintisi (the big blackout) 2052'nin Aralık ayında gerçekleşecek." dedi.

"20 YIL SÜRECEK"

Büyük elektrik kesintisinin 5 yıl boyunca süreceğini iddia eden şahıs bu sürede her yerin karanlık olacağını, bütün teknolojik aletlerin kullanımının imkansız hale geleceğini ve kargaşanın başlayacağını anlattı. 

• Hala uzay filan diyerek hedef küçültmeyin bu hızla 30 Temmuz'a kadar galaksi dışına çıkabiliriz. Kara deliği bulup beton atma hayalimizde var ama o birkaç ay sürebilir. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• acquiles kullanıcısına yanıt
    elektromanyetik pulse diye filmlerde izliyoruz olayı. o arkadaş arka arkaya bir kaçını izlemişse , kafa ondan gitmiş olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmetagbey

kriz var herkes bunun farkında

herkes için yok sanki

• Hayat o kadar pahalilasti ki, millet ne yapiyor anlamiyorum.

• ulan ben borsaya ve fonlara para yatırıyorum ama elde ettiğim gelir Türkiye'deki enflasyona yetişemiyor. ilk 6 ayda %30 un üzerinde gerçek enflasyon gerçekleşti. lakin yatırımlardan %30 kazanamadım.

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    sabahtan akşama kadar sahilde tek sıra dizilip olta sallayıp zaman geçiriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Enflasyon bir vücuda yayılan tedavisi olmayan kanser gibi önüne geçemiyorlar gün geçtikçe ölüyoruz. Kripto sağolsun ben 3-5 birşey kazandım da gerisi hüsran

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Buna ilk okul çocuğu bile inanır inanmayanların aklından şüphe ederim ithalat açığını azaltmak için çok fazla malda yüksek vergi var alınmaması amaçlandığı için ama bir işe yaramıyor param yok diyip ayfon sıralarında bekliyorlar hala.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İzmir'de ekmeğe zam geldi 1.80tl oldu bir ayda bu kadar zam çok değil mi?

• AC@DC kullanıcısına yanıt

daha ötv zammı var

• https://www.youtube.com/watch?v=0ux2ybYFOKk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENfER -- 2 Temmuz 2021; 0:41:46 >
  • Bugün izne çıkacağım İzmir otoyolu köprü ne varsa kullanacağım.
    Ekonomiye katkı yapacağım dij minnaklara mesaj olacak.
    Zenginlik boyle bişey.

• Şahlaninca böyle oluyor demekki..durmak yok yola devam

• 
Sayfa: önceki 64196420642164226423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.