Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: the_kid1 , beyazkurt2 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
233.548
Cevap
1.152
Favori
11.693.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 44994500450145024503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

ırkçı, cahil herifin tekini amma yücelttiniz be kardeşim! komedi filmi karakteri gibi bir kişi o.

aynen cahil cahil sen çok biliyorsun

O yüzden amerika tarihinin en istikrarlı en uzun büyümesi Trump ile gerçekleşti.O yüzden amerikan askeri onun döneminde hiç savaşmadı.Aynen kardeşim benim.Ne kötü ne cahil adam bu ya.

• İkisi konu oldugunda ;

Trump reyiz her turlu Biden’den iyidir .. !

Get well soon Trump reyiz ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şeffaf yönetim sergiliyor” denilen sağlık bakanımız, testleri pozitif çıkan vatandaşların hasta sayılmadığını, virüs taşısa bile yeni vaka sayılmadığını, günlük tabloya yazılmadığını söyledi.

“Ulusal çıkarları korumak” için böyle yaptıklarını izah etti.

Yani… Vatandaşların kafasına göre korona kapması ve hastaneye koşturarak pozitif çıkması, ulusal çıkarlarımıza aykırı oluyor.

Ulusal çıkarlarımıza uygun olabilmesi için, sağlık bakanımızın takdir ettiği sayıda vatandaşımızın korona kapması gerekiyor.

Korona kaparsan ve korona kaptığını gizlemezsen, bir nevi vatan hainisin.

Korona kaparsan ve hiç sesini çıkarmadan uslu uslu ölürsen, vatan sana minnettar.

“Şeffaf” denilen sağlık bakanımızın bu vatan sevgisi mantığına göre, dünyada ulusal çıkarlarını en iyi koruyan ülke, Kuzey Kore… Çünkü Kuzey Kore'de vaka sayısı sıfır çıkıyor. Koronayım diyeni hastaneye değil, hapse yatırıyorlar, kimse korona çıkmıyor.

(YILMAZ ÖZDİL)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar 1.dunya savasindan sonra Kendi paralarini odun komur yerine yakiyorlardi o kadar degersizdi.Hitler adamdir, adamin dibidir.Yaptiklarinin bi tarafi ayri bi tarafini ayri degerlendirmek lazim.Bugun silah.endustri sanayisi ,bilim ,teknolojide almanya hitlere borclu.Adam zamaninda halki icin Cok kisa zamanda buyuk isler yapmis.Sen tabi yahudi yanlısi medya dan (Nat.geo,History,Youtube) farkli dinlersin hitleri,unutmaki meyve veren agac taslanir.Ondaki deha beyin cok cok az insana nasip olur.Sen ne dersen de.Devam etselerdi aklinin alamayacagi kesifler,buluslar,buyuk isler yapacaklardi.Her zamanki gbi her ulkeyi karistiran Pislik Abd.İngiltere, yaninda Fransa ile savasirken bi yandan Rusya ya savas acmasi onu bitirdi.Evet Hitleri seviyorum sen ne dersen de bos benim icin

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Hitler sscb ye savaş açmasaydı bugün belkide Avrupa kril alfabesi kullanacaktı, kominizim ile dünya yönetilecekti, ama dünya bu sistemi kaldırmıyor.. Almanya ile tarihi çıkarkarımız vs. Baya derin kar zarar tartışılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu amacından saptırmayın tartışmanızı başka yerde yapın

• 7.77 ile kapattı haftayı

• quote:

Orijinalden alıntı: H.akdora

Hitler sscb ye savaş açmasaydı bugün belkide Avrupa kril alfabesi kullanacaktı, kominizim ile dünya yönetilecekti, ama dünya bu sistemi kaldırmıyor.. Almanya ile tarihi çıkarkarımız vs. Baya derin kar zarar tartışılır.

Türkiye diye biryerde olmayacaktı muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Trump Reyizi hastaneye kaldırmışlar...

Seçimi ötelemeye çalışıyor.Şunun şurasında 1 ay kalmış e gidişat aleyhine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Tedavülde ne kadar Türk lirası vardı, ne kadar para basıldı, şu an ne kadar Türk lirası var. Bu bile tek başına TL'nin tüm para birimleri karşısında değer kaybetmesinin garantisi. Diğer 128 adet sıkıntılı konudan bahsetmeye bile gerek yok, onları da bu denkleme sokarsak, Türk lirasındaki değer kaybının devam etmesi 2+2=4

140 Milyar TL basıldı Şubattan bu yana sanırım en son bu beyan Ağustos sonunda yapılmıştı.

• Trump seçilirse dolar , altın yükselir

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Adamlar 1.dunya savasindan sonra Kendi paralarini odun komur yerine yakiyorlardi o kadar degersizdi.Hitler adamdir, adamin dibidir.Yaptiklarinin bi tarafi ayri bi tarafini ayri degerlendirmek lazim.Bugun silah.endustri sanayisi ,bilim ,teknolojide almanya hitlere borclu.Adam zamaninda halki icin Cok kisa zamanda buyuk isler yapmis.Sen tabi yahudi yanlısi medya dan (Nat.geo,History,Youtube) farkli dinlersin hitleri,unutmaki meyve veren agac taslanir.Ondaki deha beyin cok cok az insana nasip olur.Sen ne dersen de.Devam etselerdi aklinin alamayacagi kesifler,buluslar,buyuk isler yapacaklardi.Her zamanki gbi her ulkeyi karistiran Pislik Abd.İngiltere, yaninda Fransa ile savasirken bi yandan Rusya ya savas acmasi onu bitirdi.Evet Hitleri seviyorum sen ne dersen de bos benim icin

Alman olsam yatıp kalkıp Hitler için dua ederdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Alman olsam yatıp kalkıp Hitler için dua ederdim.

Alıntıları Göster

Evet Hitler aslında hem kötü hemde iyi bir lider.Çünkü Almanya'ya hem ibret yaşattı hemde almanya'yı bölgesinin dinamosuna çevirdi üretim mekanizması ile.Almanya'nın herşeyden bir anda sıyrılmasının sebebi bu.Onca enkaza rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

2020 model AWD 2.0 otomatik Ford Mondeo Titanium 26.700 euro +%20 duty(vergi) Fransada.

Tam 32.000 euroya d sınıfı içi dolu bir sedan. Ortalama maaşları 1900 euro. 17 aylık maaşa şu arabayı alırlar.

1.5 yıl nere 10 yıl nere. Bizde paketleri, opsiyonlarıda eklemedim.

ÖTV karşıtı grup (veya seçmen) makarna-kömür- ramazanda bedava yemek isteyen ile emekli grubundan daha fazla yada daha güçlü olduğunda bu dediğin

olacaktır yada ÖTV karşıtı grup gücünü keşfettiğinde

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Asgari ücretin satın alma gücünde Romanya Bulgaristan gibi ülkeleri geçiyoruz derler birde ... her bilgiyi kendi çıkarlarına uyacak şekilde çarpıtıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

30 bin Dolarlık arabaya 90 bin dolar isteniyor. Audi A4

162.000 Tllik arabaya 345.000 TL isteniyor. Ford Mondeo

Ortalama maaşlar 3000 TL. Normal d sınıfı sedan arabayı vergisiz 5 yılda, vergili 10 yılda alabiliyorsun.

Vergisiz hali bile çok yüksek.
    Maaşlar felaket, fiyatlar fahiş.

3binlik maaş aslında en az 6-7 bin arada yiyiciler var

162binlik araç 190bin olur vergiyle benzer yerli araç ise 90-100 bine rahat üretilebilir

yani 90 binlik mondeo muadili yerli araç 15 ayda alınabilir... Fakat halk bunu istemiyor halk bedava kömür-makarna- ramazan yemeği istiyor yada devlette beleş kadro beleş emekli maaşı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 3 Ekim 2020; 18:56:32 >
  • Pztes doların 4.90 olma durumu var

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tebrik ediyoruz, bütün arkadaşlarıma şahsım, milletim adına şükranlarımı özellikle ifade etmek istiyorum.

Sağlık Bakanı Koca: Üç aşının insan deneyi faz çalışmasına önümüzdeki bir hafta, 10 gün içerisinde geçmiş olacağız.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 44994500450145024503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.