Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
235.373
Cevap
1.165
Favori
11.780.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 56395640564156425643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Churchill'e, başbakansınız ama gay olduğunuz iddia ediliyor deyince, "ülkeyi dötümle mi idare ediyorum?" demiş, o hesap.

Ya benim anlamadığım, 10 bin liralık bir pc de bile undervolt ya da overclock yaparken değerlerle milim milim oynuyoruz. Bir haftada faiz artışı, MB değişimi, hdp nin kapatılması nedir? Stress test mi yapıyorlar ülkeye anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Ben o kadar da beklemeyeceğim. 450 yi 1 kuruş geçsin güle güle. 380 ortalamam var ama 6 aydır kitledi...Vadeli TL ye koysam aynı parayı alırdım. Üstüne başka mecralarda çevirme şansım da olurdu kapitali.

• quote:

Orijinalden alıntı: PaladinRudjack

YapıkrediMobil falan göçük şuan. Açılmıyor.

Yapıkredı açar mı hiç bu karmaşada mobili 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Kerimcan gel gel küsme.. neşemiz kaçtı haberle zaten çok kötü, gelde güldür bizi, bitsin bu hasret.

4.90 olmadı 7.90 oldu, 3 yaklaşık..sıkıntı yok olur o kadar hata :)

4.90 olmadı 7.90 oldu, 3 yaklaşık 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

Allahtan hisseler 1 gün içinde en fazla %10 düşebiliyor. daha fazlasına izin verilse 1 günde %60 düşebilecek balon hisseler var.

• MARCO kullanıcısına yanıt

Ya sorma, altını satayım diye gireyim dedim. Giremiyorum. Şimdi de inat ettim satmıyorum.

• CNN için sıradan bir gün :)

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • Sakin olun, daha elimize vermediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_ruhx

Dostlar 6 7 ay sonra düğünüm var. Orta gelir bir hayatımız var. Türkiye’de kalıp kıt kanaat geçinmek mi temelli yurtdışına çıkmak mı ?

Fikirleriniz nedir ? Yurtdışında bolca akrabam var.

1 saniye durdugun hata.

• asi_ruhx kullanıcısına yanıt
    Dalga mı geçiyorsun arkadaşım imkanın varsa bir saniye durma kurtar kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

halen şahsıma iftira atıyorsunuz akp nin artık miladının dolduğunu büyük hatalar yaptığını belki 100 defa yazmışımdır.

akp yi niyemi daha görüyorsunuz şekerler tek kelime ile chp kadroları yüzünden görüyorsunuz sıkıyorsa başındaki zaatı rte nin karşısına koyun dimi demokrasi budur ana muhalefet lideri seçimde karşısına çıkar ama nerde o popo dimi. 

sizin o aynaya bakma adetiniz olmadığı sürece akp biraz zor gider yine. 

Alıntıları Göster

Kuzenlerin ne diyor bu ise hani her ulkede yasayan 1 kuzenin var ya birlesmis milletler gibi cagri yapilfi mi ?

• Ykb yüzünden 7.80 den giremedim 8 oldu şimdi de ben girmiyorum bakalım nereye gidecek.
  • Türkçe'ye çevirebilecek olan var mı ?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Hükümetin, optimal pozitif reel faiz seviyesinin belirlenmesinde para politikası araçlarını rasyonel kullanmadığını ve bu nedenle de ekonomiye büyük bir mali yük getirdiğini düşündüğü Merkez Bankası başkanını değiştirmesi piyasalara meydan okumak değildir" dedi.

• Tekrar 8 oldu...

Başkanlıkla şahlanmaya devam....🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Türkçe'ye çevirebilecek olan var mı ?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Hükümetin, optimal pozitif reel faiz seviyesinin belirlenmesinde para politikası araçlarını rasyonel kullanmadığını ve bu nedenle de ekonomiye büyük bir mali yük getirdiğini düşündüğü Merkez Bankası başkanını değiştirmesi piyasalara meydan okumak değildir" dedi.

Bize danışmadan kafasına göre faiz arttırdı diyo galiba 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Evet müdahaleden sonra 7,99’u görerek yine 7’nin altına gideceğine kanıtladı. Bekleyip gördük 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• star scream S kullanıcısına yanıt

Spk kanunları sadece muhalefete uygulanır.

• CDS 466

• 2001 de ki Ecevit in anayasa kitapçığını fırlatması ve bunu çıkıp öfkeyle basına açıklaması ne kadar yanlış iş ise Cuma günü yapılanlar da o kadar yanlış işlerdi.

halk 2002 seçimlerinde o hatayı yapanlara çok büyük ceza kesti. bakalım halk aynı cezayı kesebilecek mi?

• xmxksk kullanıcısına yanıt

e hani bağimsizdi :D

• 
Sayfa: önceki 56395640564156425643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.