Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JoDeep7 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
235.188
Cevap
1.166
Favori
11.773.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63846385638663876388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Gençler Türkiye nin hiç bir şey yapmasına gerek yok, refah gelmesi için. Dünya eşi az görülen bir bolluk devrinde 40 yıldır. Sadece DEMOKRASİ lazım.

Erdoğan Türkiyede yıllardır demokrasinin en büyük düşmanı. Mafyadan bavulla para alan, Uyuşturucu kaçakçılığı yapan AKP grubu üyeleri bu ülkeye fayda vermez.

Yönetim değişince bu ülkeye refah anında gelecektir. Türkiye dünyanın en yüksek potansiyeli olan ülkesidir. Sadece DEMOKRASİ ye düşman olmayan bir lider ve grubu lazım. Ve mümkünse zalim zenginlerin tarafını tutmaması.
    Once yere tukurmemeyi, cop atmamayi ogrenelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiyeden bir cacık olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Dxy ye bagliymis ya,yoksa bizimle ilgisi yokmuş 

Dxy düştüğüne göre dolar da 8.25 e falan çakılır:)

8.80 falan hayal bunlar inanmayın.

Kim diyor onu...? 🙄

• first_officer F kullanıcısına yanıt

Alanı ekonomi olduğundan emin olduğumuz sade vatandaş:)

• Işte sizin alanda ekonomi değil ya cozemiyorsunuz:)

Neyse ki alanı ekonomi olan CB ve yine ultra uzman ve herşeyi bilen(!) Vatandaşlarımız var.saolsunlar..

• acquiles kullanıcısına yanıt

Benjo yine saldı ($=8,76)

Acaba sizin patron yine benjomu bozuyor bugün...? 🤔⚡

• quote:

Önce ani düşer,7 li rakamları direk görürüzsonra tepki alımları gelir.

Sonra seçim sürecinin yönetimine göre (vaatler vs) biraz daha düşer 6 Lara doğru (7.25 gibi) gider.

Seçim sonucu değişmez ise, aya sert çakış yapacak roket ile tanışırız USD TRL dem değişir ise birr süre olumlu hava devam eder. O rüzgarı iyi kullanırsa yeni iktidar kurtarma şansımız var.

Yok sadece,bunlar böyle yaptı şöyle yaptı vah vah tüh tüh enkaz devraldık edebiyatına girerse geçmiş olsun tekrar kaldığımız yerden devam ederiz dolarda.

Ben iyimser olmak istiyorum ama , ülkenin bitik olmadığını ve hala oksijeni yakıp faydalı enerji olarak kullanan, düşünebilen, geleceğini hesap eden, vatandaşlar olduğunu düşünüyorum (düşünmek istiyorum)..

Ha yoksa onzaman şahsen bana müsade.. zira iktidarlar değişir ama komple halkın değişmesi için benim ömrüm yetmez.

Iyi düşünelim..

7.25e kadar düşeceğini ben sanmıyorum. Fena alım fırsatı olur.

Ama bu tahtından indiğinde güven sebepli bir düşüş kesin gibi. Seçim söz konusu olursa çıkış yapmak lazım

• dün Malatya lı bi eleman İmamoğlunun önünü kesti niye kanalistanbulu istemiyosun diyorsen niye istiyosun dedi bize para gelecek diyor

bu zihniyet osmangazi köprünün açılışında halay çekip, bedavayken 5 tur atıp bidaha uğramayan tipleri hatırlattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 22 Haziran 2021; 9:31:40 >
  • Ne yaparlarsa yapsınlar 8,80'e izin vermeyeceğiz. Gerekirse tüm rezervler gitse bile. İtibar, paradan kıymetlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Ne yaparlarsa yapsınlar 8,80'e izin vermeyeceğiz. Gerekirse tüm rezervler gitse bile. İtibar, paradan kıymetlidir.

Gidecek rezerv kaldida bizimmi ha erimiz yok..? 🤭🤭🤭

Cokomel damat giderken rezervleri bitirip üstüne birde kıyamet kadar eksiye düsurmedimi ? 😄😂🤣

• Football Always kullanıcısına yanıt

Damat gidince 1 TL düştü kayınpeder giderse 1.5 TL düşmesin mi yahu:)

damat gidince faizler düşüktü şimdi en tepede , satılacak bişeyde kalmadı 20 yıl bunların çaldıklarını öderiz

• quote:

Damat gidince 1 TL düştü kayınpeder giderse 1.5 TL düşmesin mi yahu:)

Baya faiz arttırdı, yeni başkan güven verdi falan düşüş devam etmişti evet, olabilir de belki

• Arka planda görülmeyen milyarlarca dolar rezerv var, rahat olun. Başkan Erdoğan ve dava arkadaşlarının himayesinde hepsi. Sadece onlar sokulsa piyasaya 5 seviyelerini konuşuruz. Kötü günlerde kullanılmak üzere hazırda bekliyor.

• Her gün rutine bağladı.
    Sabah kamu bankaları açılır dolar düşer birntik öğlene doğru v tipi toparlanma gece yükseliş..1 geri 2 ileri mehter marşı ile 9 a yürüyoruz...

Ya gerçekten dünyanın bilmediği bir stratejileri var yada şenlik başlamak üzere...

Başkanı ekonomist olan bir ülkeye hiçbir şey olmaz merak etme. Ekonominin sorumlusu kendisinde, milletin güveni tam.

• quote:

Her gün rutine bağladı.
    Sabah kamu bankaları açılır dolar düşer birntik öğlene doğru v tipi toparlanma gece yükseliş..1 geri 2 ileri mehter marşı ile 9 a yürüyoruz...

Ya gerçekten dünyanın bilmediği bir stratejileri var yada şenlik başlamak üzere...

Sizin patronda satarak buna destek yapiyor... ! Atlamayalim !

• doların düşmesinin anlamı yok. maaşlara zam gelmeli.
    bugün dolar 5 lira olsa sanki zamlar geri alınacak.

• Kamu bankaları müdahale ediyor gene.

Bir iki olumlu sayılacak haber var ama onun dışında her şey gene berbat.

Bakalım ne kadar işe yarayacak.

• Dolar çakıldı 8.74..

• 
Sayfa: önceki 63846385638663876388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.