Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NeoNesil2024 , blasphemousmantis , svs , leftercan1907 Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (2 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.380
Cevap
1.165
Favori
11.780.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54125413541454155416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozbey08

niye AKP de başbakanlık yapmış kişilerin belediye başkan adaylığına girdiğini gördük. bakanlık,başbakanlık yapmış kişi belediye başkanlığına razı oluyorsa o da olur.

Alıntıları Göster

olsa bile yakın zamanda imkansız,adamın üstüne çok gittiler, yok rte dövdürdü diye bile roman yazdılar, oda damadımı seviyorum başarılı buluyorum sorun yok anlamında bir açıklama yaptı sadece olay o.

imaj düzeltme amaçlı birşeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Şubat 2021; 23:39:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

olsa bile yakın zamanda imkansız,adamın üstüne çok gittiler, yok rte dövdürdü diye bile roman yazdılar, oda damadımı seviyorum başarılı buluyorum sorun yok anlamında bir açıklama yaptı sadece olay o.

imaj düzeltme amaçlı birşeydi.

Alıntıları Göster

Berat Bey enerji bakanlığındayken başarılıydı,demekki adamın uzmanlık alanı enerji.

ekonomi bakanı yapılması hataydı.

• altının gramı şuan 55dolarlarda alınır mı diye düşünüyorum ?

• acquiles kullanıcısına yanıt

mantıklı doğru diyorsunuz

bildiğiniz battı ülke valla

• acquiles kullanıcısına yanıt

umarım aynı kalır

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    "enerji bakanlığındayken başarılıydı" başarılarından bir kaç örnek verir misiniz, merak ettim açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abd tahvil faizleri %2 olursa bir tane tefeci yabancı kalmaz. Geliyor gelmekte olan..

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

evet geldi şuan 1.396

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

"enerji bakanlığındayken başarılıydı" başarılarından bir kaç örnek verir misiniz, merak ettim açıkçası.
    Güler Sabancı beyanat verdi sandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

o değilde Merkez bankası büyük yanlış yaptı dolar 6,90tl ye indiğinde büyük bir alım yapıp kasayı doldurmalıydı. şimdi kasada dolar yok müdahale de edemez,tek silahı var faiz.

Tunç Şatıroğlu diyordu bu seviyeler merkez bankası ve döviz borcu olan özel sektör için iyi bir alım fırsatı,buradan kasalarını doldurmaları gerekir diyordu.

Ama dolar 6,50 lere düşecekti ya oralara düşsün oradan alırız dediler.

Ons altında 2 Bin dolar üzeri beklentim var diyordu görüyoruz 2 Bin doları üstünü

Çok tutturamıyor oda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam bir zaman dilimi vermediğini defalarca kez söyledi ama ve hatta hala söylüyor haftaya çin ile biraz toplayacak teşvik paketi ve enflasyon sebebi ile artacak diye. dediği seviyeler gelecek mi göreceğiz gelmezse zaten gramcılar satmak zorunda kalacak

YTD

• Doğal kaynakların yok. Nükleer gücün yok. TR yi Putin Rusyasına çevirme peşindesiniz.

Aklını iki dini lafa, oyunu iki kuruş yardıma, hakkını iki zerre çıkara satanlar yüzünden bu raddeye ulaştınız. Ama o nesil tümüyle bitiyor. Yeni nesiller yemiyor algı operasyonuzu, tınlamıyor din sömürünüzü, yutmuyor toplum mühendisliğinizi.

Yeni nesillere anlatacağız sizi. Kurduğunuz yolsuzluk, rüşvet, vergi, israf, baskı, yalan, zulüm düzenini anlatacağız. Asla unutturmayacağız bu 10 yılı.

• Doların düşmesi bir işe yaramadı ki. Hicbirseyin fiyatı düşmedi. Faizi daha da yükseltmenin anlamı nedir?

• Doların düşmesi bir işe yaramadı ki. Hicbirseyin fiyatı düşmedi. Faizi daha da yükseltmenin anlamı nedir?

• Faiz indirimi bekleyenler var hala :))) Mart'ta Faiz sabit bile kalmayacak %70.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ağlayanmezun -- 27 Şubat 2021; 9:2:38 >
  • ağlayanmezun A kullanıcısına yanıt

Çok emin olmayın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Doların düşmesi bir işe yaramadı ki. Hicbirseyin fiyatı düşmedi. Faizi daha da yükseltmenin anlamı nedir?

Doğru soruyu sordunuz :)

Anlamı yok..

Paradoks içinde durum.

Adımdan sonra emin olduğum bir şey varsa o da bu.

• Acı reçete denen şey uygulanıcak mı sizce ? Padişahımız uygular mı ? Yada uygulanıyor mu ?

22.10 2010 faiz %10.25 usd 7.81 enflasyon %11.85

19.11.2020 faiz %15 usd 7.68 enflasyon %11.89

26.02.2020 faiz %17 usd 7.42 %14.97

Bu verilere göre

Hadi bilin bakalim

18.03.2020 faiz??? Usd???

Sanki birşeyler yanlış mı yapılıyor? Yoksa sadece tesadüf mu🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 27 Şubat 2021; 9:39:35 >
  • 
Sayfa: önceki 54125413541454155416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.