Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 61836184618561866187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alsak ne olacak? Halk her türlü faydalanamayacak. O kaynaklar tabi ki yandaşlara peşkeş çekilecek(Partilerden siyasi görüşlerden bağımsız) Adil paylaşım olmayacak. Burası Türkiye uyanın. Bu tür haberlere inanan hayal kırıklığına uğrar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

"Akaryakıtta ÖTV oranlarına, Cumhurbaşkanı kararıyla zam geldi!"

akpliler: erdoğan bu işe el atsa, zam geri alınır.

olmaz deme, olur olur.

https://t24.com.tr/haber/akaryakitta-otv-tutarlari-yeniden-belirlendi,953413
    Bir ülke bu kadar çiftlik olarak yönetilebilir. Hazine ve Maliye Bakanlığı yorulmasın diye yetkisini kullanıp zammı kendi geçiriyor artık reis.

Hayır akaryakıttaki ÖTV zaten bu ülkenin en çok şikayet ettiği vergi kaleminin başında geliyorken daha da üstüne zam neyin nesi? Zaten süper fahiş idi. İyice gözleri döndü artık. Yap işlet hüplet paraları ödemeleri zora girdiyse... Başka açıklaması yok.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Akboylar bu zamdan memnun mular acaba hiç başkanlık sistemini sorguladılar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

Akboylar bu zamdan memnun mular acaba hiç başkanlık sistemini sorguladılar mı?

İneğinin üstüne EVET yazan çiftçi, patlıcanları dizerek EVET yazan çiftçi mazotu alsın şimdi 7.5 liradan. Bunlara ne rahmet okunur, ne selam verilir. Allah'ından bulsun hepsi, ne diyelim.

• rezerv sat-zam yap-vergi topla-rezerv sat-zam yap-vergi topla vb.vb.vb. araya da "ey israill" bitti gitti. ülke yönetiyorlar işte. makus talihimiz böyle imiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

İneğinin üstüne EVET yazan çiftçi, patlıcanları dizerek EVET yazan çiftçi mazotu alsın şimdi 7.5 liradan. Bunlara ne rahmet okunur, ne selam verilir. Allah'ından bulsun hepsi, ne diyelim.

Alıntıları Göster

Ben de zerre üzülmüyorum hocam. Hatta keyif alıyorum diyebilirim. Bugünleri çok önceden görüp tepki gösterdiğimiz yıllarda döner bıçağıyla saldıran esnaflar vardı cidden ne oldu onlara 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• kayıp altınlar bulundu köprülerin ayaklarına gizlemişler savaş zamanı çıkarıp vatan için kullanılacakmış !

https://twitter.com/Saka_larr

• quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Ben de zerre üzülmüyorum hocam. Hatta keyif alıyorum diyebilirim. Bugünleri çok önceden görüp tepki gösterdiğimiz yıllarda döner bıçağıyla saldıran esnaflar vardı cidden ne oldu onlara  

Alıntıları Göster
    Kendi isteği ve kendi tercihi ile zulüm altında yaşamayı istiyenlere laf anlatamazsın. Ama kurunun yanında yaş da yanıyor. Bunun adı da demokrasi oluyor.

• Ocak-Nisan 2021 ötv geliri: 65 milyar tl

Ocak-Nisan 2021 Gelir vergisi geliri: 64 milyar tl (ücretli çalışandan alınan mesela asgari ücretli )

Ocak-Nisan 2021 Kurumlar vergisi geliri: 42 milyar tl (büyük büyük holdingler yat kat lüks araçlara binenler)

Bilmem anlatabildim.

edit:milyon/milyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_44 -- 20 Mayıs 2021; 14:7:56 >
  • Bu üçü arasındaki korelasyon ülkenin sonunu getirdi.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

Ocak-Nisan 2021 ötv geliri: 65 milyar tl

Ocak-Nisan 2021 Gelir vergisi geliri: 64 milyar tl (ücretli çalışandan alınan mesela asgari ücretli )

Ocak-Nisan 2021 Kurumlar vergisi geliri: 42 milyar tl (büyük büyük holdingler yat kat lüks araçlara binenler)

Bilmem anlatabildim.

edit:milyon/milyar

Hocam 42 milyon yazmışsın kurumlar vergisi için. İnşallah milyardır, yani öyle olması lazım.

aynen düzelttim hocam teşekkürler

• Doları baskıladıkları o kadar net ki dolar %0.60 değer kaybederken euro %0.20 değer kaybediyor... Ve piyasa açılır açılmaz dolar 5 kuruş düşüyor... Şahap efendi altınları daha bitiremedi sanırım... Bakalım sonrasında ne yapacaklar...

• acaluka kullanıcısına yanıt
    o esnaflar din afyonu ile uyuşturuldu

zamı niye az yapmışlarki ,mazotu 10 lira yap gitsin itiraz edenmi var🤔

• hakan_44 H kullanıcısına yanıt

64 mılyarlık gelır vergısının en az yarısını (32) sını devlet kendıne oduyordur (memur maasları), 30 mılyarda kurumlar tarafından maastan kesılıp odenıyordur gene. geriye kalan 2 mılyar da muayenehane galerı kasap bakkal esnaf tarafından odenen paradır. tahmınım esnefa verılen 5 bın lıra lık hıbeyı esnaf 5 yılda ancak gerı oder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

zamı niye az yapmışlarki ,mazotu 10 lira yap gitsin itiraz edenmi var🤔
    Zaten bunu bilerek, uygulayarak ve şiar edinmiş şekilde yol alıyorlar. Ama yolun sonu da yaklaştı. Nereye kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Doları baskıladıkları o kadar net ki dolar %0.60 değer kaybederken euro %0.20 değer kaybediyor... Ve piyasa açılır açılmaz dolar 5 kuruş düşüyor... Şahap efendi altınları daha bitiremedi sanırım... Bakalım sonrasında ne yapacaklar...

nereye kadar sürecek böyle hocam bir noktada patlar illa

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Ekran kartı bölümünde 15-20 tane kart alıp-satıp bunun ticaretini yapanlar acaba vergisini veriyor mu diye sordugumda ışık hızıyla ceza yemiştim. Senin sadece yorumunu silmişler ucuz kurtulmuşsun. O günden beri bu forumda google aramalarda çıkıp bu foruma para kazandıracak hiçbir yorum yazmıyorum, sadece geyik muhabbeti :)

Alıntıları Göster

not ettim 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: kondoray

nereye kadar sürecek böyle hocam bir noktada patlar illa

Alıntıları Göster

Merkez bankasında tek kuruş kalmayana kamu bankalarının satacak tek kuruş dövizi kalmayana kadar devam edecek... Sonrasında film başlayacak o zaman neler olacağını göreceğiz...

• 
Sayfa: önceki 61836184618561866187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.