Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dark Territory , Dark Territory , Tıfıl II Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir - 22 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
235.369
Cevap
1.165
Favori
11.780.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 61766177617861796180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SYLAS

İstatistik analiz de bir yere. Elon yönetti piyasayı ne derse o oldu resmen.

Boş boş twee tatmadı hocam. Destek noktalırnda atıp kırdı.Yükseliş trendi kırılınca kaçan kaçtı benim gibi. Grafik işe yaramıyor demek gerçketen haksızlık olur.

• btc 30 bin oldu

• Coincilere geçmiş olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Elon kekosu ne oldu şimdi, senin doge'nde hiç oldu, değdi mi o kadar manipülasyona.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten yarıyor hocam kripto genelinde dedim. Manipülasyon çok fazla olduğu için. Doğal seyrinde girmiyor işler pek. Birde devletler yeni yeni buraya önlemler düşünüyor onlarda etki eder artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elon doge için 4-5 ay önce belki de şaka amçalı çıkan şey kaderiniz olur deyip mesajı vermişti. O zaman dinleyip almak lazımdı. Bir çok teknik cart curt bilmeyen insana dünyalığını kurtardı. Valla ilginç bir dönem eçirdik

• Ölü kedi sıçraması yapıyor galiba btc

• 1900’den eth alabileceğim aklima gelmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 19 Mayıs 2021; 16:24:10 >
  • btc mi eth mi?

• Onlarca mesaj atmışımdır 2 haftadır ayı geliyor diye. Kendim de güzel kazandım ve satıp çıktım, param elimde. Umarım bir kişi olsun dediklerime kulak vermiştir ve parasını kurtarmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 19 Mayıs 2021; 16:25:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlpö3533

btc mi eth mi?

eth. Yanliş yazmişim. Uzun vade tutarim

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Onlarca mesaj atmışımdır 2 haftadır ayı geliyor diye. Kendim de güzel kazandım ve satıp çıktım, param elimde. Umarım bir kişi olsun dediklerime kulak vermiştir ve parasını kurtarmıştır.

Evet bende ayı başladı yazdiğimda toschak geçmişlerdi zamaninda. neyse stop koyanlar kurtuldu en azindan

• hocam yükselince satıp çık bu işin tersi kötü olur. Daha ucuzdan alırsın. 300 dolarlara kadar düşmesini bekliyorum

• bu coinlerin yükselip düşmesiyle doların yükseliş düşüşünün mantıklı bir bağı var mı? yoksa tamamen alakasız faktörler mi?

• Başlık dolar, euro, altın.

İçerik coin.

En azından başlığı değiştirsin konu sahibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne demiş büyük üstat Warren Buffet

Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur, başkaları korktuğunda aç gözlü ol...

şuan kripto para piyasası korku içinde, millet küfür ederek coinlerini satışa oyduğu an alım fırsatı başlamış demektir. şuan alım için erken milletin bu daha yükselmez deyip umudunu kestiği an en doğru zaman olacak. işte o vakit ben hikayesi olan bir amaca hizmet eden coinleri alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 19 Mayıs 2021; 16:49:33 >
  • Ons altin 1900e yaklaştı.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

evet bu coin piyasası elon un yönettiği doğru.

bu alanla ilgili yüksek lisans ve doktora dersleri var. bunun için uzaya çıkarmışcasına yapılan çok ciddi çalışmalar var. (tezler var makaleler var...)

sadece istatistik analizi yetmez. zaman serileri bayes analizi gibi sayamadığım büssürü alan ve o alanlarla ilgili sağlam ders kitapları var. yeri geldiğinde programlama dili de bilmek lazım.

zamanında bende bu alanda kariyer yapmak istemiştim. kimsenin parası üzerinde yanlış işlem yapıp para kaybettirerek hem imajımı hem de psikolojimi bozmak istemediğimden bu alanda kariyer yapmaktan vazgeçtim.

• Çinden haber var sanırım Çin btc ödemelerde kullanılmasın diyince btc çökmüş

• BTC toparlayacaktır ama nerden toparlayacak 30bin mi 20bin mi yoksa 10 bin mi buna kafa yormak lazım, 10bin altına düşmesi söz konusu bile olamaz bu arada ytd

ETH ve BNBdeki durum daha değerli.

BNB 2021 ocakda 30 dolar idi 600 doları gördü, Binancenin coini Binance var olduğu sürece uzun vadede yükselecektir. (ytd)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 19 Mayıs 2021; 17:11:47 >
  • 
Sayfa: önceki 61766177617861796180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.