Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,48 Euro 10,26 - Altın 496 | 13 MAYIS 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
56 Misafir (18 Mobil) - 38 Masaüstü18 Mobil3 Android
5 sn
123.555
Cevap
872
Favori
6.113.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6758
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1591
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 813
  • Favoriye Eklediklerim 880
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (4150 mesaj) MRT_ (3181 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2426 mesaj) mitokondrioglukadayi (2370 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (70081 mesaj) Mobil (42399 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (12229 mesaj) Uygulama (5141 mesaj) (722 mesaj)
  • @
977 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,48 Euro 10,26 - Altın 496 | 13 MAYIS 🔥
Giriş
    760 Mesaj

Ben uzun vade olarak sepet yapacağım bir şey ler kazanabilirsem tüm olumsuzluklara rağmen ancak şuan ana paradan gitmeye devam ediyor btc yüzünden zee düşüyor fena terse düştük

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    maşık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2114 Mesaj

Burdan dönmezse aşağısı uçurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    M4M00D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    760 Mesaj

Çıkmıyorum hodl devam düşsün düşeceği kadar saldım bi cuvara içip yatayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 16 Mayıs 2021; 3:42:48 >
    |
    |
    maşık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Çıkmıyorum hodl devam düşsün düşeceği kadar saldım bi cuvara içip yatayım

bende de DOGE karda ama shiba 30 doların içine etti , işedi de diyebiliriz.  

• Kurmay Yarbay
    760 Mesaj

Doge ve shiba yatırım değil kumardır bu piyasanın bu halde olmasının sebebi de bunlardır maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 16 Mayıs 2021; 4:2:40 >
    |
    |
    Dellialli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj

az önce izledim. artık silahlar bellerden çıkıyor, hemde kolayca. seçimle gitmeyecekler. bu açıkca belli. tam olarak venuzella çin karışımı bir ülke olacak Türkiye. Yüksek enflasyon, çin gibi ucuz işçilik üreten ucuz iş gücü ve diktatörlüğü islami baskıcı komünizm olan bir ülke.

|
    |
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj
    quote:

Doge ve shiba yatırım değil kumardır bu piyasanın bu halde olmasının sebebi de bunlardır maalesef.

bana kalırsa şu anda bu piyasaya girenler terste kalanlar. yoksa karı yapanlar çoktan çıktılar. artık derin bir düşüş anını bekleyip girmek gerekli. doğru mu düşünüyorum sana göre?

• Kurmay Yarbay
    760 Mesaj

Derin düşüşün olup olmayacağı garanti değil şimdilik daha 44 altı kapanış gelmeden bunları konuşmak erken ancak risk iştahınız düşük ise burası giriş için pek uygun olmayacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Dellialli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj
    quote:

Derin düşüşün olup olmayacağı garanti değil şimdilik daha 44 altı kapanış gelmeden bunları konuşmak erken ancak risk iştahınız düşük ise burası giriş için pek uygun olmayacaktır.

o konuda derdim yok pek. 100 doları attım unuttum zaten. gittiği yere kadar. çekecek olsam dün gece 0,56 lardan bozdururdum.

şu yeni çıkacak olana girsem mi diyorum. emin olamadım. işin aslı şu aralar Freelancer işleri yoğun. günde 5 er saat çalışıyorum. saati 18 dolardan iyi para yapıyor. yani 1 günlük çalışmamı risk edip girsem mi acaba? Centrifuge çok kafamı kurcalıyor...

Centrifuge is a decentralized asset financing protocol that bridges real-world assets into DeFi (“Decentralized Finance”) to bring down the cost of capital for SMEs and provide DeFi investors with a stable source of yield uncorrelated from volatile crypto assets. Using Centrifuge, businesses can tokenize real-world assets and use them as collateral to access financing through Tinlake, our asset-backed lending Dapp. Tinlake connects our users to the DeFi ecosystem and enables borrowing from many other protocols. The chain is powered by the Centrifuge (CFG) token, which empowers its holder with governance and provides the incentive for validators to operate it. With Centrifuge Chain and Tinlake, any business can now originate their real-world asset on-chain and access liquidity through Centrifuge.

merkezi olmayan finans sistemiymiş. diğer coin protokeller ile çalışıyormuş. DeFi kullanıcıları için idealmiş sanırım. (merkezi olmayan sistem ile ne demek isteniyor anlamıyorum :) )

ne diyorsun girilir mi?

• Yüzbaşı
    598 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    alperend

quote:

Orijinalden alıntı: Dellialli

o konuda derdim yok pek. 100 doları attım unuttum zaten. gittiği yere kadar. çekecek olsam dün gece 0,56 lardan bozdururdum.

şu yeni çıkacak olana girsem mi diyorum. emin olamadım. işin aslı şu aralar Freelancer işleri yoğun. günde 5 er saat çalışıyorum. saati 18 dolardan iyi para yapıyor. yani 1 günlük çalışmamı risk edip girsem mi acaba? Centrifuge çok kafamı kurcalıyor...

Centrifuge is a decentralized asset financing protocol that bridges real-world assets into DeFi (“Decentralized Finance”) to bring down the cost of capital for SMEs and provide DeFi investors with a stable source of yield uncorrelated from volatile crypto assets. Using Centrifuge, businesses can tokenize real-world assets and use them as collateral to access financing through Tinlake, our asset-backed lending Dapp. Tinlake connects our users to the DeFi ecosystem and enables borrowing from many other protocols. The chain is powered by the Centrifuge (CFG) token, which empowers its holder with governance and provides the incentive for validators to operate it. With Centrifuge Chain and Tinlake, any business can now originate their real-world asset on-chain and access liquidity through Centrifuge.

merkezi olmayan finans sistemiymiş. diğer coin protokeller ile çalışıyormuş. DeFi kullanıcıları için idealmiş sanırım. (merkezi olmayan sistem ile ne demek isteniyor anlamıyorum :) )

ne diyorsun girilir mi?

Alıntıları Göster

Merkeziyetsizlik vergi vermeyi sevmeyen parasını bir merkezin (devletin) takip etmemesini isteyen devrimci ruhlu ve devlet karşıtı gençlerin argümanıdır. İlk vergi ödediği dönem herkes yaşıyordur bu sıkıntıyı, bu arkadaşlarda vergisiz algısız alışveriş sevdasıyla olurmu acaba diye ümit ediyorlar : ))

• Yüzbaşı
    412 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hayatı Tespih Yapan Adam

Merkeziyetsizlik vergi vermeyi sevmeyen parasını bir merkezin (devletin) takip etmemesini isteyen devrimci ruhlu ve devlet karşıtı gençlerin argümanıdır. İlk vergi ödediği dönem herkes yaşıyordur bu sıkıntıyı, bu arkadaşlarda vergisiz algısız alışveriş sevdasıyla olurmu acaba diye ümit ediyorlar : ))

Alıntıları Göster

teşekkürler bilgi için.

sanırım girilir buna? 27 May 2021 de arz yapılacak. %1,5 ini satacaklarmış.

• Yüzbaşı
    598 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    alperend

quote:

teşekkürler bilgi için.

sanırım girilir buna? 27 May 2021 de arz yapılacak. %1,5 ini satacaklarmış.

Alıntıları Göster

Ayı geldi gibi. bilmiyorum.

• Yüzbaşı
    412 Mesaj
    quote:

Ayı geldi gibi. bilmiyorum.

Alıntıları Göster

Ayı sezonu denilen şey büyük oynayanların anlık değerden çıkıp, yaşattıkları düşüş ile panik yaratıp satışları arttırıp daha sonra satılan coinsleri düşük değerden toplaması mı oluyor?

bunu nathan rotschild , Bank of England'ı ele geçirirken denemişti. sanırım bu taktiğin babası o ...

• Yüzbaşı
    598 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    alperend

quote:

Ayı sezonu denilen şey büyük oynayanların anlık değerden çıkıp, yaşattıkları düşüş ile panik yaratıp satışları arttırıp daha sonra satılan coinsleri düşük değerden toplaması mı oluyor?

bunu nathan rotschild , Bank of England'ı ele geçirirken denemişti. sanırım bu taktiğin babası o ...

Alıntıları Göster

İnancın bittiği nokta diyelim. Artık dönmez yükselmez düşüncesi çoğunluğa hakim olduğunda alışlar kesilir, satanlar yığılır satamazlar fiyatı aşağı kırarlar, sonra satıp kurtulma hissiyatı gelir (elimizde patlayacak) iyice dibi buldururlar. Malda kalınan dönem yani. Çıkmanın garantiside yok.

• Yüzbaşı
    412 Mesaj
    quote:

İnancın bittiği nokta diyelim. Artık dönmez yükselmez düşüncesi çoğunluğa hakim olduğunda alışlar kesilir, satanlar yığılır satamazlar fiyatı aşağı kırarlar, sonra satıp kurtulma hissiyatı gelir (elimizde patlayacak) iyice dibi buldururlar. Malda kalınan dönem yani. Çıkmanın garantiside yok.

Alıntıları Göster

anladım. düşündüğüm gibi. lakin hala çok güçlü direnç gösteriyor ana coinsler.

neyse bilgiler için teşekkürler.

herkese hayırlı geceler.

|
    |

Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,715
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.