Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6171. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir (6 Mobil) - 21 Masaüstü9 Mobil
5 sn
235.169
Cevap
1.165
Favori
11.771.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 61696170617161726173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11-12 den verdin tüyoyu kaçırdığın ayrıntı orada. O seviyeden girseydim şuan ağlıyordum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

11-12 den verdin tüyoyu kaçırdığın ayrıntı orada. O seviyeden girseydim şuan ağlıyordum

Daha cumartesi günü dedim, 9 a düşmüş diye kendin mesaj attın bana. Bende yumulacak seviyeye gelmiş demedimmi 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 11-12 de ilk dediğinde alsam şuan alamayacaktım şuan da zaten elimde pek bir nakit yok ayrıca altın dursun güzel gidiyor kriptoda tokatlandık zaten

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

bu güne kadar TR de kimsenin yargılansa bile ceza aldığını görmedim görmemde herhalde .adam video da beşparasız belediyede dönenleri anlatmış düşün başka yerlerde neler oluyor.adalet bu dünyada yok.

Özgür Demirtaş

Türkiye’deki en büyük problem: Bedel ödeme diye bir şey olmaması.

Yanlış yap: Yapmadım de geç.

Yanlış yap: Suçu başkasına at geç.

Yanlış yap: Dış mihrak de geç.

Yanlış yap: Kandırıldım de geç.

Yanlış yap: Helallik iste geç.

Gelişmiş ülkeler ile gelişmemişler arasındaki fark bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

11-12 de ilk dediğinde alsam şuan alamayacaktım şuan da zaten elimde pek bir nakit yok ayrıca altın dursun güzel gidiyor kriptoda tokatlandık zaten

Ohooo ona bakma sen çok uzun vadeli gireceğim demiştin 11 ken dediğimde. Alıp unutacaksan 2 3 sene sonra 30 olma ihtimali olabilir mantığı ile demiştim onu, ama cumartesi günü 9 bildiğin alım fırsatıydı altında bozulur girilir dedim hatta sana. Tabi çok ciddi demedim ytd fıtratına uymak için 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Euro iyice koptu gidiyor. Alamancıların göbek attığı doğrudur.

Tabi bunlar kısmen hariç, ellerindeki Euro'ları eze eze bitirdikten sonra Survival Mode On:
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borsaya girersem büyük batarsınız ozbey bilir nasıl yetenkli olduğumu

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

"Bu ülkenin ayık kafayla çekilemeyeceğini bildiğimiz için şebeke sularına karıştırmak suretiyle milletimizin hizmetine sunduk." Minvalinde bir açıklama bekliyorum.

• ülke yönetmeyi bilmiyorlar, deyince kızıyorlar. bilmiyorlar kardeşim, daha ötesi var mı?

"Türkiye’nin üretim kapasitesi plastik üreticilerin polimer ihtiyacını karşılamaya yetmiyor. Sektörün yılda 10.5 milyon ton polimer ihtiyacı var, yerli üretici Petkim’in kapasitesi 750 bin ton. Yani Türkiye, polimer ihtiyacının yüzde 93-94’ünü ithal etmek zorunda. Çin’den sonra dünyanın en büyük ikinci ithalatçısıyız.

Polimer talebini karşılamanın iki yolu var: Hammadde ithal etmek veya hurda plastik ithal edip dönüştürmek. Hammadde ithalatı çok pahalıya geldiği için sektör Avrupa’dan hurda etmeyi tercih ediyordu. Şimdi hurda ithalatı yasaklandığı için hammadde ithalatına yüklenecekler. Bu da hem enflasyonu hem cari açığı artıracak. Çünkü hammadde ile üretilen ürünün maliyeti ile hurda ile üretilen ürünün maliyeti arasında bire iki, bire üç fark var. Plastik, enflasyon sepetinde de yer alan onlarca üründe girdi olarak kullanılıyor. Bu kararın enflasyonda artışa yol açacağını söylemek için kahin olmaya gerek yok.
    Yapılması gereken toptan yasak değil, doğayı katleden şirketlere çok ağır cezalar içeren sıkı bir denetimdi. Bunun yerine toptan yasak seçildi. "

barış soydan-t24

https://t24.com.tr/haber/cek-ibrazindan-sonra-ticaret-bakanligi-ndan-kaos-yaratan-yeni-karar-hurda-plastige-toptan-yasak,953053

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Zamanında İran'a gittiğimde bende öyle ezmiştim paraları, gençlik işte bir kız ile de tanışmıştım Türkiye'den geliyorum hava atıcam diye harcamıştım. Ama harcıyorum harcıyorum bitmiyor, 4 Türk Lirası ile taksiyle Tahran turu yapmıştım. AVM'ye giriyorum 100 bin tümen harcamışım TL bazında 15 küsur. Neyse kız isteme faslından sonra herkes geçinemiyoruz 5 milyon tümen alıyorum ay bitmeden bitiyor diyorlar. Neyse 2 günlük gezinin ardından tanıştığım kıza Türkiye'ye de gel kurtul buradan demiştim. Sen gel belki 5 milyon tümen kazanıp İran'ı satın alırsın diye laf sokmuştu. Ben amcamın kızı gibi değilim Türkiye'ye geleceğime mülteci olarak Dubai'ye giderim demişti. Ki yıl o zaman 2011-12 filan, kız o yıllardan bugünleri görmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Zamanında İran'a gittiğimde bende öyle ezmiştim paraları, gençlik işte bir kız ile de tanışmıştım Türkiye'den geliyorum hava atıcam diye harcamıştım. Ama harcıyorum harcıyorum bitmiyor, 4 Türk Lirası ile taksiyle Tahran turu yapmıştım. AVM'ye giriyorum 100 bin tümen harcamışım TL bazında 15 küsur. Neyse kız isteme faslından sonra herkes geçinemiyoruz 5 milyon tümen alıyorum ay bitmeden bitiyor diyorlar. Neyse 2 günlük gezinin ardından tanıştığım kıza Türkiye'ye de gel kurtul buradan demiştim. Sen gel belki 5 milyon tümen kazanıp İran'ı satın alırsın diye laf sokmuştu. Ben amcamın kızı gibi değilim Türkiye'ye geleceğime mülteci olarak Dubai'ye giderim demişti. Ki yıl o zaman 2011-12 filan, kız o yıllardan bugünleri görmüş.

Dubai'de dilencilerin kazandığı paranın Türkiye'deki doktor mühendis maaşlarını katladığını erkenden görmüş. İsabetli olmuş ama özel açıdan hayırlısı neyse o olsun ikiniz için de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Mayıs 2021; 16:17:12 >

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• yokmu eeeeyy israil eeeeyy ameriga diye bağıracak biri. kasa o kadarmı boş

• dolar endeksi artınca faiz artırabilirler mi acaba?

• Ver gazı ver

• OOOO bekçilere adli görev de yaptırmaya başlamışlar... 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Normalde bekçilerin önleyici görevi vardır, adli olaya dönüşürse iş polis yada jandarmalar bu işleri yapar, genel kültürünüz artsın bilin istedim.

Ayrıca bekçilere cinayet zanlısı emanet eden polis amiri seni ayrı tebrik ediyorum vallahi iyi cesaret. Adamı ellerinden kaçırsalar bekçileri sorumlu tutamazsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 18 Mayıs 2021; 16:55:43 >

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Yok ciddi birşey değildi orada tanışmıştım bitti gitti, o zamandan bu günleri bilmiş ve ülkemizi beğenmiyordu. Parayı ezen Almanlar deyince aklıma geldi. Orada ezmiştim zamanında ve aynı ülkemize gelen Almanlar gibi hatalı bir düşünceye kapılmışım.

• ✅SSK'dan 2000 yılına kadar 3600 gün ve asgari ücret ile çalışması olan 2.800 TL emekli maaşı alır,

✅2000 yılından sonra 5400 gün ve asgari ücret ile çalışması olan 1.500 TL emekli maaşı alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • first_officer F kullanıcısına yanıt

muhtemelen ileride olacak

SSK dan 20xx den sonra asgari ücretle ile çalışması olan xxx alır :) olacak. boşluğu siz doldurun 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 61696170617161726173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.