Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (6169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hasin1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 32 Misafir (4 Mobil) - 29 Masaüstü4 Mobil
5 sn
233.540
Cevap
1.152
Favori
11.692.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 61676168616961706171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altın kendine geldi 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümüş güzel arttı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Altın kendine geldi  

Ons hızını aldı ama dolar 8.30 lara demir attı nefes aldırmıyorlar. Biraz kıpırdanmaya başlarsa altın hepten kopup gidicek

• Dxy çok düşük dolar 8.3 🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dxy bile akepenin tarafında 89

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

dxy bile akepenin tarafında 89

Dolar da 8.30 altı yok hocam... Dxy bile yerledeyken faiz yüksekken üzerine merkez bankası baskısı düşmüyorsa... Bu kurun altı yok gibi duruyor...

Faiz indirimi olsa o zaman film yeniden başlayacak 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• bunların sayesinde ekonomi konusunda baya bi bilgi sahibi oldum.dünyada değer kaybeden para bizde değer kazanıyor vay benim güzel memleketim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRVT_

Bu mesaj silindi.

Ons fiyatı yine fed kararına bağlı hocam faiz artırımı gelir ve ABD parayı ülkesine çekerse bu ons fiyatına etki eder... Artı abd İran Çin soğuk savaşı da Ons fiyatına etki edecektir.. Trump olsaydı Çin ile ticaret savaşı kızisir ons 3000 dolar olurdu 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

• Halk'a arz da almaya çalışmıştım. Sonra kaynadı, bir daha takip etmedim. Ntgaz şuan ne olmuş bi bakayım.

Edit: Halk'a arz da daha pahalıydı. Düşmüş. İyi ki almamışım. Zaten bu halk'a arz olayınında cılkını çıkarttılar.. Genelde şirketleri finanse etmek için sürekli halk'a arz oluyor. Bi kaç senedir onun için pek sıcak bakmıyordum.🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigCLawRex -- 18 Mayıs 2021; 11:31:35 >
  • Dxy düşüyor dolar 8.35 i geçti gidiyor Merkez bankası uyuma faiz indirimi bekliyoruz krediler çok yüksek... Daha icabet alınmadı sanırım faiz kararı için

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

şimdi bu adamlar ucuz dezenfektan aldığı içinmi imamoğluna düşman gibi davranıyor🤔

bu sorunun kaynagi genetik. onceden avrupalilarla tartisirdim ama gordugum bu isin sebebi genetik. dun gece bu cikarimi elde ettim yaptigim isten mutevellit. cografya kader degil, gen kader.

elin almani 1930 da Elezig`a kaciyor. orada , o yoklukta efendi sistemini kuruyorsa ve orada 1000 yildir 2000 yildir yasayan koyu tenli GEN`de bu olmuyorsa ...

bu yasadigimiz adeletsizligin, duzensizligin suclusu cografya degil, genetik cogunlugun olusturdugu kulturdur. demokrasi de bu genetik cogunluk ile alakali. kirsal kesim denilen kesim son 60 yilda 3,5 dogurganlik oranlari ile bugun 30 milyon secmene ulasti. z kusagi icin de cok guveniyorsunuz ama anadoludaki z kusagini bilmiyorsunuz.

Adamin konusma sekline bak. Ne kadar akilli efendi ki bu adam belli ki orada sunulan egitime ragmen bu edinimleri, genleri sayesinde buraya getirebilmis. cunku ayni egitimi almis diger koylulerin Turkcesine bak, birde bu Almanin Turkcesine.

• Solana son düşüşte eyyy btc sen kimsin ya diyerek ayakta durdu, umarım böyle devam eder.

• Maho yine tavan yaptı 🤑

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dxy hala düşüyor,noldu bu amerikaya tamda ekonomi şahlanması gerekirken🤔

• Bayram öncesi proje için PC topladım

1330 TL olan Monitor 1800 TL'ye çıkmış

Türk malı koltuk 660 TL den 780 TL ye çıkmış nedir bu

https://www.trendyol.com/turksit/concorde-yonetici-koltugu-beyaz-p-3404083

• quote:

Orijinalden alıntı: SECourses

Bayram öncesi proje için PC topladım

1330 TL olan Monitor 1800 TL'ye çıkmış

Türk malı koltuk 660 TL den 780 TL ye çıkmış nedir bu

https://www.trendyol.com/turksit/concorde-yonetici-koltugu-beyaz-p-3404083

:)

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt

Ntgaz yine tavan olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Maho yine tavan yaptı 🤑

hadi yine iyisin. ama ntgaz 16tl ye çıkmış oradan 9tl ye düşmüş. sen 9tl den almışsan iyi kar ettin.

• kafaya takılan, çok önemli olduğu halde, arada kaynayıp gideceği varsayılan olay:

"Karar gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarının dünyada eşi az görülebilecek boyutta bir siyasi skandalın kapısını araladığını belirterek, "İddiaların hepsini bir kenara atalım. Hepsini yalan ve iftira kabul edelim… Peki, “varış yeri” Türkiye olan kokain sevkiyatı konusu ne olacak?"

https://t24.com.tr/haber/karar-yazari-ibrahim-kiras-iddialarin-hepsini-bir-kenara-atalim-varis-yeri-turkiye-olan-kokain-sevkiyati-konusu-ne-olacak,952956

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

hadi yine iyisin. ama ntgaz 16tl ye çıkmış oradan 9tl ye düşmüş. sen 9tl den almışsan iyi kar ettin.

Alıntıları Göster

Daha dün yüklü alım yaptım yaw 9,05 ten

• 
Sayfa: önceki 61676168616961706171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.