Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 61666167616861696170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • btc 42.5 K... anlık btc sahipleri ... ev satıp btc giren vardı bir arkadaşımın arkadaşı. umarım 52K larda çıkmıştır.

güncelleme:

Zengin olana bu dalgalanma da koymuyormuş 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellialli -- 17 Mayıs 2021; 21:1:43 >

• Ne olursa olsun sizi üzmicek kadar bir yatırım yapın mantıklı coinlere Binance üzerinden ama bu yatırım en az bir yıl beklicrk öyle hemen 2 ay sonra satayım demicen Türk coinlere borsası aman aman sakın diyim öperler demedi demeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Doğru demiş. Aksini düşünen büyük ayıp eder..

2002 den önce Türkiye de hastane bile yoktu. Şükredin artık yoğun bakımda yatacak hastane var covid olursanız... 🤷‍♂️

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

200 doları yaktım sayıyorum artık da ... büyük girenleri düşünemiyorum. Allah'tan bu son 2 hafta kadar işler iyiydi. içim yanmıyor. Bu şarkı yüklü terste kalan arkadaşlar için. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellialli -- 17 Mayıs 2021; 20:38:41 >

• Arkadaşlar btc'ye saatlikte bakarsanız terso olursunuz..

Haftalık hatta aylıkta bakın. Öyle parayı atayım iki günde ikiye üçe katlasın yok. Shorting scalp trader için bir saat ve altı lazım.

60k sağlam bir direnç oldu çünkü insanlar geçtiğimiz yıllardan tecrübeli, az çok bu piyasayı tanıyor. 55'lerde zaten çok gaz kaybetti, Elon 48'lerde sağlam bir alış yapıp

ivme kazandırdı ve shortlar patlaya patlaya insanlar biraz daha yürüdü.

Yatırım tavsiyesi vermiyorum ama kendi görüşüm bu düzeltme elliott wave ikinci ayak gibi duruyor.

fib ret çekince gideceği ise ben para atacak olsam alışı 23 21 gibi doldururdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 17 Mayıs 2021; 20:42:3 >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Kar yapamadıkki ana parayı alalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Arkadaşlar btc'ye saatlikte bakarsanız terso olursunuz..

Haftalık hatta aylıkta bakın. Öyle parayı atayım iki günde ikiye üçe katlasın yok. Shorting scalp trader için bir saat ve altı lazım.

60k sağlam bir direnç oldu çünkü insanlar geçtiğimiz yıllardan tecrübeli, az çok bu piyasayı tanıyor. 55'lerde zaten çok gaz kaybetti, Elon 48'lerde sağlam bir alış yapıp

ivme kazandırdı ve shortlar patlaya patlaya insanlar biraz daha yürüdü.

Yatırım tavsiyesi vermiyorum ama kendi görüşüm bu düzeltme elliott wave ikinci ayak gibi duruyor.

fib ret çekince gideceği ise ben para atacak olsam alışı 23 21 gibi doldururdum.

43'de alim yaptim, 23 21'de yine yaparim.

ayrica formasyonlar vs tutcak diye birşey yok

• Coinsler evreninde yaşadıklarımı bir video ile anlatacak olsam

Beynim karar alma mekanizması : Kaleci Volkan

Kafamın içindeki ses : Spiker Melih şendil

Vicdanım: Rıdvan Dilmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellialli -- 17 Mayıs 2021; 20:52:26 >
  • Tabiki, yalnız fib retr pek şaşmaz.

• Twitter de gördüm😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Hissem tavan yapmış  Oğlum lokum dağıt abilerine 

Tabureleri tavlayı aldım yarın bekliyorum bizim şubenin önüne 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  Garan aldığım günü bundan sonra her yıl kutlucam geleneksel olarak 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• anlamıyorum bu görsel grafikler nasıl işliyor?

anlık 50M alım var, 12M çıkış var. Algo birden 1.33 den 1.32 ye geriliyor. nasıl çiziliyor bu grafikler???

• ülkemize , kontrol amaçlı, teftiş grubu gelecekmiş. bunun utancını nasıl taşıyacağız? 3-5 dolar için.

"Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova'nın sekretaryasından yapılan açıklamada, Rus yetkililerden oluşan bir heyetin Covid-19 salgınındaki son durumu ve uçak seferlerini yeniden başlatma imkanlarını değerlendirmek üzere Türkiye'ye gideceği belirtildi."

https://t24.com.tr/haber/rus-heyeti-covid-19-salgininin-durumunu-degerlendirmek-uzere-turkiye-yi-ziyaret-edecek,952921

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• özgür ve bağımsız medya, çağdaş bir ülkede, ekmek, su gibi en temel ihtiyaçtır. akp iktidara konar konmaz, ilk o işi halletti, hatırlarsanız. medyanın % 90 ı "sahibinin sesi " oldu. yalana doyurdu halkımızı.
    gerçekleri söyleyebilen tek ve tük bir kaç yayın kaldı ki, onlar da rtük sopası ile sürekli para cezası- kapatma vb. yola (!) getirilmeye çalışılıyor. içinde bulunduğumuz hal, ismiyle müstesna "adalet " ve "kalkınma" p.'nin , her iki alanda da sıfırın altına düşmesidir. bütün bunların üstüne, çıkıp : ülkeyi şahane yönetiyoruz, her şey dört dörtlük, demeleri yok mu, sabrımızı test ediyorlar sanırım.

• Parasız erkeği sadece anası sever. (Robert de Niro)

Zügürtlügün bundan daha iyi bir ifadesini ahir ömrümde duymuş degilim... 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 17 Mayıs 2021; 23:25:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Parasız erkeği sadece anası sever. (Robert de Niro)

Zügürtlügün bundan daha iyi bir ifadesini ahir ömrümde duymuş degilim... 🙄
    Efsane aforizma

• quote:

Orijinalden alıntı: MRVT_

Bu mesaj silindi.

Çirkin adam avuntusu o çok şey yapma.

Mohahahahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 18 Mayıs 2021; 0:35:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Tabureleri tavlayı aldım yarın bekliyorum bizim şubenin önüne    Garan aldığım günü bundan sonra her yıl kutlucam geleneksel olarak  

Alıntıları Göster

Valla sabah satıp ntgaz aldım şu an puromu içiyorum ex ortağım 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• şimdi bu adamlar ucuz dezenfektan aldığı içinmi imamoğluna düşman gibi davranıyor🤔

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Hayır yandaştan almadığı için. Yandaştan litresi 1000 TL'ye bile alsalar seslerini çıkarmazlardı ama yandaştan olmayınca türlü bahaneler çıkarıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 61666167616861696170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.