Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: freshwind , streamin Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (6 Mobil) - 21 Masaüstü7 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 59695970597159725973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

oha %43.4 ne

herif harbiden bunak çıktı, bunu kukla gibi oynatıyor birisi. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• ey Amerikalılar bizde yurt dışından gelecek varlıklara %0 vergi alınıyor gelsinler buraya.

• Biden'ın bu ek vergi hamlesi zaten seçim vaadlerinden birisiydi,onu uyguluyor.Sırada sağlık alanında da bazı vergi bindirimleri olacakmış.Sonuçta ABD karşılıksız 1.9 trilyon doları basıp dağıttı son 1 yılda,bununda bir sonucu olacakdı.

Klasik siyasi bir söz vardır "her millet hak ettiği şekilde yönetilir" diye..ABD vatandaşı düşünsün diyemiyoruz çünkü ucu tüm dünyayı vuracak bir hamle bu..

• Herşey ons bey için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam bae ylede gorusmusuz ramazan tebrigi ayagina dolarda dilenmislerdir, yarin duser rahat olun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hisse senedi haberi coinleri de aşağı çekti, ama görün bitcoin toparlanmadan diğer market coinleri hemencecik toparlanacak, geçen de aynısı oldu hatırlarsanız, satmayıp elinde tutanlar kazandı stop koyanlar kaybetti,

yatırım tavsiyesi değildir.

• Coinlerimi sattım gitti kolay kolayda girmem 3 haftadır ne çektim.

• Bankada dolar tutuyorum ama kiralık kasa bulamıyorum bankalarda. Eve de koymak istemiyorum. Son zamanlarda kiralık kasa sorup olumlu cevap alan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

bidon reiz az demiş, %100 alsaymış, bidon reize tüm borsa feda olsun

Alıntıları Göster
    Fahiş vergi konsepti konusunda bizlerin yakından tanıdığı bir üstattan yardım ve ilham aldığı çok belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

Tamam bae ylede gorusmusuz ramazan tebrigi ayagina dolarda dilenmislerdir, yarin duser rahat olun

katar da üç beş ateşlese tamamdır bu iş

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Fahiş vergi konsepti konusunda bizlerin yakından tanıdığı bir üstattan yardım ve ilham aldığı çok belli.

Alıntıları Göster

Bidon reiz bu işlerde daha yeni. Bizden öğrenecek çok şeyi var, ama zamanla eksiklerini tamamlayacağız inşallah 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• ozaman yeni başkan aranıyor ilanı verebiliriz şimdiden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Kardan zarardayım daha tam ana paradan yemedim ama hazirana kadar piyasa böyle giderse ana para falan kalmayacak

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

vicdanı olan biri, şu anki ekonomide akp propagandası yapar mı? bunu bir düşünün bence.

Babam hala fanatik. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Alıntıları Göster

Kardeşim yol yakınken dönün şu işten. Elon silkeledi piyasayı silkeleyeceği kadar, 8 milyar dolarlık anlaşmasını yaptı pumplamaktan vazgeçecek artık. Vazgeçmezse bile kafasına vura vura vazgeçirecekler. İstediği mars anlaşmasını yaptı adam artık kimseyle işi olmaz.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  ytd tabiki şahsi fikrim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

bidon reiz az demiş, %100 alsaymış, bidon reize tüm borsa feda olsun

Alıntıları Göster

liberal sosyalistler agliyorlardi... gerci bidon sadece kukla. bankerlerin yerine dusurdukleri kisi bunun sagdici siyahi kadin.

• Yok hocam ayı sezonu gelse de satmıyorum acelem yok

• [
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

* Onlar konuşur Ak parti yapar..
    * Nasıl Eğleniyormuyuz..
    * Ne denmişti...
    Verin bu Kardeşinize yetkiyi (!) Başkanlığı.. Görün bakın Ekonomi ile nasıl başa çıkılır..
    * Al sana Yetki.. Al sana Başkanlık sistemi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-701484EF2 -- 23 Nisan 2021; 3:38:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coinler gene çakıldı bir haftadir düşüyor pazardan beri kafayı kaldıramadılar.

• Tarih: 23 Nisan 2021

Cumaya gitmek : Serbest
    23 Nisan'ı kutlamak: Yasak

#23Nisan

• 
Sayfa: önceki 59695970597159725973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.