Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5483. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 45 Misafir (1 Mobil) - 51 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
234.898
Cevap
1.164
Favori
11.761.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54815482548354845485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ağlayanmezun

İki yüzlü olmayacaksın erkek gibi diyin ki ben hükümetin değişmesini istiyorum o yüzden de doların yükselmesine seviniyorum paramı da dolara koyuyorum yükselince de seviniyorum hiçbir şey demem.Ama hem böyle düşünüp vatan millet sakarya derseniz öyle de bir dünya yok.

Ben isteyince dolar yükseliyorsa batırın gitsin ulen bu ülkeyi zaten. 

• Dövizi düşürebilmemiz için, millet olarak ciddi bir değişimin içinde olmamız lazım. Bunun içinde ilk etapta mevcutta bulunan siyasi yapının ve düşünce yapısının hızla değişmesi gerek.

Millet olarak çalışmayı sevemiyoruz, adil olmayı sevemiyoruz. Doğru insanların doğru noktalarda çalışmasını sevemiyoruz. Eğitimli insanlara saygı duyamıyoruz aksine az eğitim görmüş insanları bir şekilde bir yerlere getirmeye bayılıyoruz.

Forumda da bildiğiniz üzere 2-3 tane çok ünlü trolcük var. Bu ve bu yapıdaki adamlar aga biz ne yapıyorz? Ülkemize insanımıza ihanet ediyoruz demeye başladığı gün inanın ufakta olsa bir şeyler değişmeye başladığını anlayabilirsiniz.

Bunlar gerçekleşmediği sürece, yani kafalar değişmediği sürece döviz yükselişi hep devam eder gider...

• Damat nerde damat
  • dolara uçuşa devam ediyor ons ta çökmeye devam ediyor  

• ağlayanmezun A kullanıcısına yanıt

biraz mantıklı biri olsan faizin artmasının ne kadar zararlı bir şey olduğunu görürdün. keşke dolar 3 olsa 5 olsa çakılsa yerin dibine girse de öyle sabit kalsa ama olmuyor işte çözüm faiz değil. faiz artınca kısa süreli düşüyor sonra kaldığı yerden yoluna devam ediyor. faiz arttı ülke battı diyeceğiz tabi ki bu faiz oranlarına rağmen doların bu seviyelerde olması normal mi? yabancıya çalışmıyormuyuz ? cidden değişik insanlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 8 Mart 2021; 15:59:3 >
  • M4M00D kullanıcısına yanıt
    Birader sıkıntılı mısın sen 0 faiz veriyoruz diyorum hala faiz yüksek diyo ABD bile bizden çok faiz veriyor tahville şuan.
  • ağlayanmezun A kullanıcısına yanıt

0 faizi nerede veriyoruz ?

• M4M00D kullanıcısına yanıt
    Reel getiri ne demek bilmiyorsun galiba mamut
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

0 faizi nerede veriyoruz ?

Keşke 0 olsa eksi faiz veriyoruz. Enflasyondan düşükse faiz oranı bu eksi faiz demektir  

• başka sorum yok tanık sizindir 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 8 Mart 2021; 16:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

başka sorum yok tanık sizindir 

• quote:

• acquiles kullanıcısına yanıt

Güzel özet 5 ayda yabancıya teslimiyet resmi. İşin ilginci yabancı faizden dolara döndüğünde ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasalar erken seçim diye bağırıyor
  • bana reel getiri demedin faiz 0 dedin anlatım bozukluğunu düzelt ilk önce. enflasyonu ben mi arttırıyorum? yada bu konuda konuşanlar mı arttırıyor da buradakilere tepki gösteriyorsun bizim tepkimiz de bu işte enflasyon düşsün dolar düşsün istiyoruz ama düşmüyor sonra ekranlara çıkıp sıkı para politikası diyip faize abanıyorlar ne değişiyor hiç bir şey üstüne ev araba alacaklar iş kuracak adamlar patlıyor böyle durumlarda.

• keşke enflasyon böyle uçmasa da insanlar TL de tutsa parasını  

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Damat nerde damat

2021 F/P Otel Fırsatları konusunda takılıyor 🤭🤭🤭

• kimliksiz41 kullanıcısına yanıt

asıl parti o zaman başlıyor 

• Sicak para sahibi yabancilar öptuler gidiyorlar...

• 
Sayfa: önceki 54815482548354845485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.