Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (5468. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 49 Misafir (2 Mobil) - 52 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
233.579
Cevap
1.152
Favori
11.695.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54665467546854695470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bas faizi naci abeee, elini korkak alıştırma naci abeeee

• Walla muhalif olup, son seçimde "şimdi yeni biri gelse sihirli değnek mi degdirecek enkaz devraldim diyecek vergiye yüklenecek olan bana olacak borcum var, bitene kadar birşey değişmesin düşe kalka gidiyoruz bir şekil" çok kişiye rastladım çevremde.. Bana dokunmuyorsa sorun yok mantığı.

Ama şimdi o arkadaşa da dokundu.. Benciliz bunu kabul edelim.

Kafa gelince uçuyoruz, surda desinler Xxx kişi 5000 TL para verecez ama şu partiye oy atacaksınız, net söylüyorum çok ciddi bir sayı kimmiş diye sormaz basar geçer..

Sorarsan niye yaptın diye, cevabı da şu olur "benim oyumla mi. A partisi kaybedecek, ya da benim oyumla mi b partisi kazanacak"..

Bakınız bu mantık ilkokul da başlıyor bizde. Herkes birbirini gazA getirir xx konusunu müdüre söyleyelim diye, müdür kapısına gidersiniz arkanıza bir bakarsınız kimse yok. İhale size kalır müdür kapıyı açınca. Fırça yi da. Siz yersiniz..

Bu is böyle.. 🤷‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coinde zarardasın hep zarar yazıo sana
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Bir diğer paçavrada aynı minvalde yazdığına göre müteahhitler rahatsız. Bu toplantıda göstermelik faiz artsa bile şahsen Nisan'da indirim bekliyorum. Hoş faizleri artırsakta ABD tahvil faizleri artmaya devam ederse biz istersek %30 yapalım doları tutmamız, buna bağlı olarakta enflasyonu düşüremeyiz. U dönüşü yapıp demokrasi varmış gibi yapmak dışında bu yol iyi bir yere çıkmıyor.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Daha dur 2 el arab satacak vatandaştan vergi alıncak,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3F4512989

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Eleman aşırdı dozda Kurtlar vadisi ve çukur izleyip açmış ilanı.

• Bu mantığa göre dolar 8.5 olduğu dönemde,...neyse :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Buna inanacak en az %20 var.

• dolar an itibari ile 7.54

4.90 olacak diyen arkadaşlara bir kıvılcım yeter bu kadar hayalperest olmayın demiştik değil mi?

Ayrıca bu konu üzerinde Tunç Şatıroğlu 'nun bir yorumunu şuraya bırakayım bizim ligimiz Avrupa Amerika Almanya İngiltere değil arkadaşlar. Bizim ligimize denk ülkeler gördüğünüz üzere Meksika ve Güney Afrika dır. burada görmüş olduğunuz üzere. Öyle diğer ülkelere atıp tutmakla olmuyor bu işler. ilk önce herkes kendi ligini bilecek ona göre konuşacak. grafikler ortada. bir daha dolar düştüğünde ameriga battı almanya bizi gısganıyor havalarına giren arkadaşlara duyurulur :)

• 4.90 cı arkadaşlar olmadı be arkadaşlar üzgünüz sizin için bu hafta size hiç umut veremedik. lütfen size şu değerli ikramımızı kabul ediniz.

• tüm ülkenin itfaiye erleri seferber olsa yine kurtarmaz  

• Yeni hedef yarım dolar 4.90 

• M4M00D kullanıcısına yanıt

Aslında enflasyon ve faiz açısından baktığımızda onların liginde bile değiliz.

Meksika'nın resmi enflasyonu: %4.09

Meksika'da faiz: %4

Güney Afrika Enflasyon: %3.20

Güney Afrika Faizi: %3.5

Yani orada doların değer kaybetmesi normal düzgün bir faiz getirisi yok, yatırımcı gidip ne yapsın. Ama bizde %17 faiz olmasına rağmen yatırımcı gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Desenize müteahhitler /inşaat sektörü 19 yıl sonra iktidara tepki verecek

Ne yaparlarsa yapsinlar, oturup muteahhitleri mi dusunecegiz ? 20 yildir ulkenin rantini yiyorlar, yediklerine saysinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 5 Mart 2021; 20:49:55 >
  • btc fena direniyor benjoyu bitirecek, eyy biden sen sadece bizim yükselişmizi yavaşlatırsın

• ALTCoinci A kullanıcısına yanıt

Kripto hareket engellenemez  

• quote:

Orijinalden alıntı: -OdATA-

Kripto hareket engellenemez  

Coinleri düzeltme öncesi ve ayı sezonu hariç bozmam hocam

karar aldım, ileride evlenirsem çocuğuma kalıcak hesaptan nakit çekmiyorum   keşke babamız da bize 1-2 btc alaydı zamanında 

• ppk sonrası dolar alım fırsatı verir mi sizce?

• Ons tekrar 1700 dolar üzerine attı kendini haftaya yükseliş devam ederse dolarda bu rakamlar da olursa gramı güzel yerlerde görebiliriz...

• ALTCoinci A kullanıcısına yanıt

22 Mayıs 2010: BitcoinTalk forumunda Laszlo Hanyecz isimli kullanıcının 2 pizza için 10.000 Bitcoin ödemesi ilk gerçek Bitcoin alışverişi olarak kabul edildi. 22 Mayıs günü her yıl "Bitcoin Pizza Günü" olarak kutlanmaktadır.

pizza siparişi verenin çocuğu varsa şuan ne düşünüyor acaba  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 5 Mart 2021; 21:32:30 >
  • 
Sayfa: önceki 54665467546854695470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.